Přejít na obsah

Diskuze k CZ/SK klanům


kalich1982

Recommended Posts

Dnešní postřeh ze hry ke klanu CZ-UJ, hráči, kteří byli v četě:

IS-8, hráč Tealc1, shodou okolností CL výše uvedeného klanu

T-28, hráč LolBarroth

M2 MT, hráč DrtikulCZ

Když jim bylo napsáno, jestli je normální brát 9 tier s těmito low, že kazí hru ostatním 12 hráčům, tak začali vulgárně nadávat ostatním.

 

Takže pro ostatní, kdo přemýšlí o vstupu do klanu, určitě nechoďte do CZ-UJ, jelikož mít za velitele klanu dítě, které si nahání ego nadávkami ve hře jistě nechcete. Stále mě udivuje, co je schopen člověk potkat za hráče...

Zde je část konverzace zachycena na screen jako důkaz, upozornění, screen obsahuje vulgarismy! :D

http://img24.eu/v-x75mfzih.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak z toho zas nedělejte takovou vědu, vždyť je to hra....můžou to hrát děti, tak to hrají....to že si založí klan je v pořádku, to jak ho reprezentují je již na nich.... Kdybych to obrátil, tak je mi líto dospělých lidí, kteří u toho denodenně sedí pár hodin a reálný život uniká....ano je mi mě líto :ph34r:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnešní postřeh ze hry ke klanu CZ-UJ, hráči, kteří byli v četě:

IS-8, hráč Tealc1, shodou okolností CL výše uvedeného klanu

T-28, hráč LolBarroth

M2 MT, hráč DrtikulCZ

Když jim bylo napsáno, jestli je normální brát 9 tier s těmito low, že kazí hru ostatním 12 hráčům, tak začali vulgárně nadávat ostatním.

 

Takže pro ostatní, kdo přemýšlí o vstupu do klanu, určitě nechoďte do CZ-UJ, jelikož mít za velitele klanu dítě, které si nahání ego nadávkami ve hře jistě nechcete. Stále mě udivuje, co je schopen člověk potkat za hráče...

Zde je část konverzace zachycena na screen jako důkaz, upozornění, screen obsahuje vulgarismy! :D

http://img24.eu/v-x75mfzih.jpg

lol, ten nick znám. vzpomněl jsem si na jeho pokus o nábor na lide.cz :D

musel jsem trochu zalistovat, ale našel jsem to: http://forum.lide.cz/forum.fcgi?akce=forum_data&forum_ID=104169&ID_from=64543219&dir=1&auth=

je to ta existence dole s nickem Maxlo. co si myslet o klanu, jehož velitel je schopnej napsat "pravydla" ... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Je tu nějaký klan, který vlastní provincie a má volno (že není obsazen na 100 členů) ? Rád pomohu s E100... Díky :Smile_great:

CL-CZ ma 2 province a 97 clenu. Nema zadny jiny klan jako odkladiste kandidatu, takze zadne obavy, ze zustanes v nejakem academy clan. Ale prijde mi, ze dost zcasto o ti province prichazeji, mozna je bavi dobyvat je z5, nevim ;))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...
  • 1 month later...

Pro plakát > pcstb a pcstr

 

Tento text obsahuje pouze můj názor a zkušenosti.

 

Zkušenosti s těmito klany jsou velmi jednostranné. Stačilo 3 dny na to abych zjistil že velitelské chování je až moc "přepísklé". Nadále bych rád zdůraznil velice špatně poskládanou hyerarchii v klanu která neumožňuje vlastní názor v klanu (když jste člen). Některé pravidla nedávají smysl a tak ani člověk neví co vlastně může a co ne :Smile_teethhappy: . Během těch tří dnů jsem se cítil jako v koncentračním táboře a to jsem byl zástupcem velitele druhé divize PCSTR. Ikdyž si sami podali náborový lístek na oficiální forum WoT kde byla žádost o velení v druhé divizi tak jsem neměl žádnou důvěru a pochybuju že bych něaké dosáhl když ten klan drží lidi jak za totáče minimálně 2 lidé tak tento klan podle mého názoru nepřežije.

Abych nebyl jen negativní tak velitel i jeho okolí se snaží zlepšit klan. Bohužel jde to velmi klikatou cestou...

 

PS pro vůdce klanu: Nejprv se nau taktiky od zkušenějších, nauč se jak hrát a jezdit a pak můžeš poučovat ostatní jak hrát. Ještě je to naučíš blbě a budeš podporovat jakoby špatné a "hloupé" hráče v této hře které hodně lidí nemá rádo.

 

Děkuji za přečtení této informační zprávy přímo z klanu.

Upraveno uživatelem H3llion
přesun z náborového pakátu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klany, které si kladou vysoké cíle, musí udržovat jistou disciplínu a dohlížet na dodržování pravidel. Bez toho by to asi nešlo. Někdy to ale hraničí až s "buzerací". Je mi jasné, že je spousta hráčů, kterým jde o dosažení vytyčených hranic a pro "tu věc" obětují především svůj volný čas a mnohdy i spoustu peněz. Je ovšem nutné si uvědomit, že je to pouze hra a jsme lidé. Existuje ale spousta jiných klanů, které větší ambice nemají. Jsem členem jednoho takového. Je to banda fajn lidí, kteří si rádi pokecají (nejen o hře), zahrají čety a mohou se o své zkušenosti podělit. Přestože mám velmi málo bitev, časem mě to na public přestalo bavit. Když jsem dostal nabídku vstupu do klanu a zjistil jsem, že zde nikdo nikoho "necévkuje", nebuzeruje a nevyhrožuje vyloučením atd., neměl jsem nad čím přemýšlet. Možná jednu budeme uvažovat o CW, ale není se kam hnát. Chceme si jenom zahrát ve volném čase a užít si srandu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

_BB_ bacha na tenhle klan (Banda Bukvic), potkal jsem v bitvě jejich náboráře a to co jsem četl tak dokazuje, že tenhle klan asi řídí pěkný děti. Nebudu psát jak se choval a co psal. Ale já myslel že Cz/Sk komunitu aspoň někdo reprezentuje hezky a ne tímhle.

Jen upozornění až je potkáte raději nepište, že jste čech, slovák pokud nestojíte o urážky. Jsem zvědav, jestli se někdo z jejich klanu ozve sem a nebo o fóru ani neví.

Zatím sem s tímhle zkušenost neměl tak snad vám to pomůže při konfrontaci s nimi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 11 months later...

_BB_ bacha na tenhle klan (Banda Bukvic), potkal jsem v bitvě jejich náboráře a to co jsem četl tak dokazuje, že tenhle klan asi řídí pěkný děti. Nebudu psát jak se choval a co psal. Ale já myslel že Cz/Sk komunitu aspoň někdo reprezentuje hezky a ne tímhle.

Jen upozornění až je potkáte raději nepište, že jste čech, slovák pokud nestojíte o urážky. Jsem zvědav, jestli se někdo z jejich klanu ozve sem a nebo o fóru ani neví.

Zatím sem s tímhle zkušenost neměl tak snad vám to pomůže při konfrontaci s nimi.

 

-PRF- jestli tu nekdo je od nich tak si tam udělejte pořádek. Za prvé ne všichni umí vůbec pozdravit, ale ignoranti jsou v poho ale pak ta hra vypadá. Ale aby jste měli Takového NOOBa v klanu to je moc. Jak jeden hráč dokáže, zesrat hru ostatním to jste ještě neviděli.

Mám pro tebe dobrý nápad připoj se do nějakého klanu .. a nemusíš na všechny okolo sebe nadávat ... (třeba ti to pomůže i s osobním skillem ... ) :turned:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...

Me by zajimalo, jaky klan povazujete za nejvice pratelsky. Predem upozornuji, abyste nejmenovali klany jako csa apod. To byste jen snizovalo vaznost debaty. Vcera jsem potkal opet jedno csacko a namisto aby pri vyjezdu na kopec uhnul amx 12, tak ho sejmul Smile_veryhappy.gif

No nevím co ti klan jako celek CSA udělal (asi tě nevzali) ale jak se tu psalo tak je to o lidech a ne o klanu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...