Přejít na obsah

Diskuze k CZ/SK klanům


kalich1982

Recommended Posts

Ono to máš těžké pepator mám zkušenost s elitním klanam ve kterém jsem chvíli byl,sedíš u té hry celé večery takže o neaktivitě se mluvit nedá skočí ti večer CW nahodíš tank a čekáš zda tě vyberou čekáním strávíš 20 min a i když máš nahozen tank mezi prvnímy tak stejně jede ta parta která už je sjetá a znají se dopadne to tak že si říkáš má to smysl být v tomto klanu?po čase jsem došel k rozhodnutí že nemá a šel jsem raději tam kde si zahraju pro zábavu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chrobo: Vydržel jsi tam 2 týdny a trvá podstatně déle než se s klanem sžiješ a budeš lidi v něm brát jako přátele. Navíc máš 2 tanky použitelný na CW s tím, že T54 je tam hafo a medek se bere minimálně. IS7, pokud by ti zhasla hned v prvním CW, týden si nezahraješ. Měl jsem do CW asi 8 tanků a i tak jsem neměl s čím hrát 1 nebo 2 dny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stéle se tu obchází kolem horké kaše. Trénoval jsem hráče v bývalém i stávajícím klanu a budu upřímný. Pokud má někdo odehráno 10 000her a má ER 1000 tak tu není něco v pořádku. Slabší hráč se učí od zkušených a pokud ne,tak se potom nesmí divit,že není přednostně vybraný do CW. A pořád dokola vysvětlovat hráči,že dělá stejné chyby mě už nebaví. V CW dnes už nerozhodují tanky nebo gold munice( tanky už mají všichni 10 a gold už používá snad každý),ale KVALITA hráčů. Příklad ze včerejška. Dostali jsme se do boje o provincii. Do té doby jsme porazili silné klany. V rozhodující bitvě ale proti nám stály MUMMY ( rezerva pirátů).Za 4 minuty jsme prohrávali 8:1 a potom jsme se raději domluvili že nám kapnou základnu,aby nám nezamrzli i ostatní tanky. Jejich průměrný ER byl ale skoro 1650!!! Hráč s ER 1100 nemá šanci proti hráči s 1650 :Smile_Default: . A potom dochází k odcházení lam do jiných slabších klanů (kvůli své kvalitě),kde budou mít možnost hrát a budou si to vychvalovat. A tak je to pořád dokola.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pořád jsem přemýšlel do kterého klanu bych vlezl, ale už mám jasno, zůstanu drak samotář. Nejsem nejmladší a už my chybí sebeobětování a pokora. Myslím to v dobrém, pokud chce klan něco dokázat měli by jeho členové tyhle vlastnosti mít. Kdo je nemá musí z kola ven. Na druhou stranu dokážu pochopit jak je těžké prosadit něco nového v zaběhlém stylu a pokud se mi to nedaří nezbývá než odejít a založit si klan podle vlastních představ. Ovšem bez pomlouvání a intrik. To je asi vše co bych chtěl k této diskusi říct. Možná jen, že jsem kdysi taky odešel z "klanu" a založil nový. Už nejsem ani v jednom, ale kamarády mám v obou. (slovo "klan" bylo použito jen jako paralela a nemá s WoT nic společného)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžu si za to ale sám, takže se mám naštvat a odejít, že na mě nebyl velitel hodný, když mu lezu do bitvy na poslední minutu a nebo si zapomenu nabít goldovky?

 

Jakozto royalista tuhle debatu o velkych klanech jen tak sleduju zpovzdali, ale tohle me zaujalo..to se ta goldova munice az takhle hroti stylem bez goldovek na klanovku nelez?

 

Stéle se tu obchází kolem horké kaše. Trénoval jsem hráče v bývalém i stávajícím klanu a budu upřímný. Pokud má někdo odehráno 10 000her a má ER 1000 tak tu není něco v pořádku. Slabší hráč se učí od zkušených a pokud ne,tak se potom nesmí divit,že není přednostně vybraný do CW. A pořád dokola vysvětlovat hráči,že dělá stejné chyby mě už nebaví. V CW dnes už nerozhodují tanky nebo gold munice( tanky už mají všichni 10 a gold už používá snad každý),ale KVALITA hráčů. Příklad ze včerejška. Dostali jsme se do boje o provincii. Do té doby jsme porazili silné klany. V rozhodující bitvě ale proti nám stály MUMMY ( rezerva pirátů).Za 4 minuty jsme prohrávali 8:1 a potom jsme se raději domluvili že nám kapnou základnu,aby nám nezamrzli i ostatní tanky. Jejich průměrný ER byl ale skoro 1650!!! Hráč s ER 1100 nemá šanci proti hráči s 1650 :Smile_Default: . A potom dochází k odcházení lam do jiných slabších klanů (kvůli své kvalitě),kde budou mít možnost hrát a budou si to vychvalovat. A tak je to pořád dokola.

 

ER, WR a pocet odehranych bitev, tot Svata trojice, ke ktere se tu dost lidi doslova modli a leze mi to na nervy. Kdyz nekdo hraje nejen cw a roty, tak se do toho primichava spousta faktoru, ktery proste neovlivni..lemming trainy, polak, co ti hned po startu nasije do zadku treba petardu z BL-10 a podobne..

 

Ja se tak do 5k odehranych bitev, mozna vic, jen tak placal vicemene nahodne okolo. Casto jsem zapominal (zduraznuju minuly cas), ze se mi loaduje hra, a pak kdyz prepnu zpatky, uz se jen koukam na vrak. Ale troufnu si rict, ze co nehraju sam, tak to se mnou jde nahoru, nicmene podle "bozskeho" ER a poctu bitev jsem ztraceny pripad :D

Ale dost o mne..sebelepsi hrac se casto sam na publicu muze jen koukat, jak jeho tym posila jeho snahy do kytek. Kde chybi spoluprace, ER ti proste nepomuze. Naopak je lehke podlehnout dojmu predem ztracene bitvy jen z pohledu na ER. Paramel to podchytil dobre..

 

ER je vcelku důležitý, ale taktika a morálka jsou víc než ER, to mi věř.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pořád jsem přemýšlel do kterého klanu bych vlezl, ale už mám jasno, zůstanu drak samotář. Nejsem nejmladší a už my chybí sebeobětování a pokora. Myslím to v dobrém, pokud chce klan něco dokázat měli by jeho členové tyhle vlastnosti mít. Kdo je nemá musí z kola ven. Na druhou stranu dokážu pochopit jak je těžké prosadit něco nového v zaběhlém stylu a pokud se mi to nedaří nezbývá než odejít a založit si klan podle vlastních představ. Ovšem bez pomlouvání a intrik. To je asi vše co bych chtěl k této diskusi říct. Možná jen, že jsem kdysi taky odešel z "klanu" a založil nový. Už nejsem ani v jednom, ale kamarády mám v obou. (slovo "klan" bylo použito jen jako paralela a nemá s WoT nic společného)

 

Jsi zbytečně pesimistickej. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, bez goldovek to nemá ani cenu na CW hrát. Je to stejné, jako kdybys tam hrál s něčím jiným, než s top tanky. Všichni to mají a tak musíš i ty. Ale goldy se fasují za dobytá území a pak je od velení dostáváš jako kompenzace, takže o peníze tu nejde.

 

Neřekl bych... Určitě jsou místa jako je Evropa, kde kvůli konkurenci se goldy vyplatí, ale na dobré kanony, např IS-7 nebo 110E goldíky ani nejsou třeba, protože když se trefíš, tak to projde, když se trefíš do špatné části tanku, tak ti ani gold nepomůže... Např. v Africe se dá hrát bez goldů docela obstojně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jedna věc mi hodně vadí a to, že české klany nejsou schopné se domluvit na nějaké společné strategii či se nějak vzájemně podporovat. Československých klanů je hodně, mají honosné názvy, jsou tu tradice z minulosti, ale na Globální mapě se kromě BIA,CSA a TGM snad ani nevyskytují (možná sem něco přehlídnul, sorry). Možná se pletu, protože nevidím do zákulisí, ale z pohledu laika to tak vypadá.

To sme na tom tak špatně, že nejsme schopni se domluvit ani mezi Čechama či Slovákama a táhnout za jeden provaz proti zbytku EU? :Smile_sad:

 

Poopravím ťa :)

 

CZ-SK aliancia je dá sa povedať založená. Nemáme nič vypísané nejaké nemenné pravidlá a veci podobné, ale snažíme sa spolupracovať zatiaľ s každým CZ-SK klanom ktorý prejaví záujem o spoluprácu. Samozrejme na druhú stranu by to mal byť silný klan, ktorý dokáže byť dobrým partnerom na globálnej mape. No a na mape viditeľný (zatiaľ) sme :) Momentálne z našej aliancie klanov je tam vidno 5-10 dní CSM, CTB-P a VICT. V posledných dňoch tam boli aj SVK2, CAOS, SVA. Našou snahou je spolupracovať a spoločne penetrovať na mape. Dnes sa proste bez aliancie nikto nikde nepohne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele Same z Kanarem je to jine ten to bere sportovne jako ja,takze bych se toho nebal.

 

Já to tak beru, protože ta flame, co tu proběhla a byla zastavena byla dnes již pátá. Takže čistě po technické stránce toho mám dnes už akorát :Smile-playing:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Ahoj chlapi,

 

zeptám se jako úplnej greenhorn, snad mi někdo bude ochotnej odpovědět. Celý toto vlákno jsem pročetl, stejně ale spoustě věcem nerozumím (možná se dají načíst v jiném tématu, které jsem nenašel - v tom případě prosím o usměrnění).

 

Jako všechny lidi hrající na publicu (kteří to teda hrajou nějakou dobu a nejsou o úplný retardi) i mě štve bezmezná (a příliš častá) demence některejch spoluhráčů a to, jak zbytečný některý prohry jsou. Občas jezdím s kamarádama čety, ale to nejde vždy... Proto jsem začal teoreticky uvažovat o klanu, ale nevím o tom v podtatě nic.

Proto bych se rád zeptal, zda by někdo nebyl ochoten osvětlit mi, v čem je dobré být členem klanu, co to obáší (resp. s čím je dobré počítat, že to bude obnášet) a jaká to třeba nese rizika.

 

Já jsem na tom tak, že když čas mám, aspoň chvíli hraju každej den, když ale čas nemám, tak prostě nehraju a nehrotím to, a na tom nechci nic měnit. Chodím do školy a pracuju, mám rodinu a rozhodně si nechci kvůli tankům lajnovat svůj denní harmonogram:-)

Nejsem žádnej skiller, ale retard taky ne. Premko si neplatím, mojí v podstatě jedinou investicí byl Typ59.

 

Jak to chápu já, tak jako člen klanu bych měl mít teoretickou možnost hrát s ostatními členy čety. Jak ale fungují CW, netuším vůbec (kromě toho, že se mě to stejně asi nebude týkat, vzhledem k tomu, že nejvýš jsem na tieru VIII a goldovou munici ani doplňky nepoužívám), stejně jako netuším, jak moc je problematické klan opustit v případě, že by mi to nevyhovovalo.

Takže mě z toho vychází, že důvodem pro vstup do klanu by byla jistá možnosti hraní přes čety. Určitě v tom jsou ale další věci, výhody stejně jako úskalí, a na ty se právě ptám... Rozhodně by mi vyhovoval spíš nějaký fun klan, žádný hrotiči. Ale pak si zase říkám, jestli teda vůbec má smysl o tom přemýšlet...

 

No, snad mi někdo porozumí. Jestli ne, neřešte mě, bez klanu jsem fungoval doteď a budu i dál ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj chlapi,

 

zeptám se jako úplnej greenhorn, snad mi někdo bude ochotnej odpovědět. Celý toto vlákno jsem pročetl, stejně ale spoustě věcem nerozumím (možná se dají načíst v jiném tématu, které jsem nenašel - v tom případě prosím o usměrnění).

 

No, snad mi někdo porozumí. Jestli ne, neřešte mě, bez klanu jsem fungoval doteď a budu i dál ;-)

 

Prínos pre teba bude , že skoro vždy nájdeš niekoho do čaty na expenie + si zahráš Roty pre 8tier . A možno dostaneš motiváciu na poriadnu desinu a CW k tomu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...