Přejít na obsah

Diskuze k CZ/SK klanům


kalich1982

Recommended Posts

nevedel jsem kam to napsat, a psat každemu českemu klanu bych se okotil, navic se vubec neorientuju v tom který klan za něco stojí a který ne

já jen že mi to příjde trochu postavený na hlavu - ty chceš jít do klanu, ale jsi línej pro to něco udělat (najít si třeba nějaký info, když o klanech nemáš přehled), naopak po klanech chceš, aby ti od nich chodily pozvánky.

 

ale to je fuk....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jen že mi to příjde trochu postavený na hlavu - ty chceš jít do klanu, ale jsi línej pro to něco udělat (najít si třeba nějaký info, když o klanech nemáš přehled), naopak po klanech chceš, aby ti od nich chodily pozvánky.

 

ale to je fuk....

 

ja znam ty dobré a top klany ale tam zase nevim zda by chteli oni me, takhle mám možnost nebyt odmitnut jako lamka :) a tys mi to ted zkazil.. :Smile_confused::Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau vsichni nechci tady moc prilevat olej do ohne ale dnes me opravdu nastvalo chovani jednoho hrace z klanu CSML1 ve hre mi nadaval do curaku. Myslel sem si ze to ten clovek napsal v afektu tak sem mu napsal. CPThelmut (15:10:25) Priste se prosimte zdrz urazek . Nedela to dobry jmeno komunite ani vasemu klanu. A takovy slova jako curak atd. nejsou snad zapotrebi Ne??

Vampirus_CZ (15:31:57) di do pice .Muzu klidne upnout screeny ze hry i z garaze ,replay tez. V tomto pripade je to jeste k tomu deputy comander ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne. Včera mě vytočil do běla jeden mentál od nich. Když jsem si bloknul Ferdu s T-50-2 a v klídečku to do něj zezadu šil, mamlas v KV mě sundal a nadával mi, že jsem idiot, tak jsem chtěl vědět co jsou zač.

Osvětlíš prostoduchému jak mám "ingame" najít nějakej klan?

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ingame si najdeš tyhle dva hráče, přidáš si je a napíšeš jim. Jinak pokud sháníš nějaký bosse klanů, vlezeš sem:

 

http://worldoftanks.eu/

 

sroluješ dolů, najdeš Community, klikneš na Clans

Tam zadáš název klanu, klan si rozklikneš a hledáš commander (boss) nebo deputy commander (zástupce). Těm pak prášíš hovádka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám se na počty československých klanů a začínám se divit. Je možné v současné situaci,aby se zakládali nové a nové klany,které mají sotva pár desítek členů. V systému CW,kde zamrzají tanky je to práce ne na měsíce,ale spíše na roky. Není lepší se spojit s větším klanem a stát se konkurence schopnějším?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No počet klanů mě také děsí, hlavně z toho hlediska, že je klan o 20 lidech a jejich velitel má ani ne 2,5k bitev, tudíž on ani nedokáže ty hochy někam poposunout. Toho velitele mi líto není, ale z těch dalších 19ti lidí můžou mít někteří potencíál do budoucna, kterej je takhle zabitej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

omg vasili to s každým nesouhlasíš a pokud nesouhlasíš je někdy lepší si to nechat pro sebe... ptž ono tvoje nesouhlasení mě nutí se dalekosáhle rozepisovat a to se mi teď nechce, ono je vždycky lehčí napsat krátkou blbost, než delší kvalitní příspěvek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To vis, nekdo to delat musi :))) A tohle zlepsovani hracu jsem zazil v jednom klanu meho byvaleho spolubojovnika :) A bylo to peklo na zemi. Sli tam do toho s nadsenim a elenem, ze pomuzou lidem se hrou a se vsim kolem. A po x mesich jsem s nim mluvil na tema, ze je to utrpeni s novackama a ze na to tam doplaci jen tech par lepsich hracu. Ja jsem s nima hral par rot a jakoze, tam se resili zakladni veci a musel se smat tomu, kdyz nekdo delal chytreho. Proste do klanu, ktery ma uz nakou uroven se berou hraci s podobnou urovni. To, ze byste si vy brali lidi z tech malych klanu o kterych mluvis. To byste mohli, ale ku prospechu by vam to nebylo. Zacatecnik se musi vypracovat sam. Jasne, muze jit do klanu, kde jsou mazaci a snazi se mu pomoct. Ale to podle me nak moc efektivitu nema. Pac bud ten hrac to v sobe ma a ma nakou inteligenci a dokaze se zlepsovat nebo je to proste noob. A do nooba muzes hustit porad a jen tim ztracis cas. A tech hracu co ty rady a pomoct oceni a zuzitkuji, tech je podle me velmi malo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Přátelé

 

Bez ohledu k příslušnosti k jakémukoliv klanu, z pozice moderátora několik posledních příspěvků promazal.

 

1) Klanové prádlo se pere v klanu, meziklanové prádlo a hádka čí jsou to červená tanga se řeší mezi klany. Nikoliv zde.

 

2) Vlákno je o diskuzi ke klanům, nikoliv na slovíčkaření.

 

3) Jakékoliv další pokusy o znovuotevření tématu konfliktu mezi současnými členy Steel Vortex ( ex Royal Blood ) a Royal Blood budu bez milosti mazat a dodám už i trochu tropického ovoce.

 

4) Pokud se Vám moje řešení nelíbí, předneste svou stížnost mým nadřízeným v rámci Pravidel tohoto Fóra.

 

5) Je to minulost. Pokud se hodláte dále hrabat v minulosti, přicházíte o čas současnosti. Na tomto fóru veřejně tuto kapitolu zavírám. Pokud hodláte pokračovat soukromými povídkami, řešte je přes PM. Pokud nee, uplatním pravidlo 3)

 

Děkuji za Váš čas a že zde nekouříte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady se to hádalo a mně to uniklo? Neeee. Same, hezky napsaný. Abych nebyl jen u OT, přikládám tabulku CZ/SK klanů dle průměrného Efficiency ratingu:

 

1.BIA : 1391er

2.ANV : 1333er

3.CSA : 1315er

4.BiA2 : 1313er

5.TGM : 1261er

6.CSTP : 1251er

7.TNT : 1198er

8.DIM : 1197er

9.VICT : 1192er

10.CSA3 : 1187er

 

 

EU klany výběr

 

1.PTS : 1647er

2.1SBP: 1466er

3.FTC : 1451er

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady se to hádalo a mně to uniklo? Neeee. Same, hezky napsaný. Abych nebyl jen u OT, přikládám tabulku CZ/SK klanů dle průměrného Efficiency ratingu:

 

1.BIA : 1391er

2.ANV : 1333er

3.CSA : 1315er

4.BiA2 : 1313er

5.TGM : 1261er

6.CSTP : 1251er

7.TNT : 1198er

8.DIM : 1197er

9.VICT : 1192er

10.CSA3 : 1187er

 

 

EU klany výběr

 

1.PTS : 1647er

2.1SBP: 1466er

3.FTC : 1451er

 

Parameli kde seženu průměrný efficient klanů??hodíš odkaz prosím??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Začínám pomalu pronikat taky do CW, jen tak rekreačně, protože mám večer méně času a prudící manželku :Smile_sceptic:

A jedna věc mi hodně vadí a to, že české klany nejsou schopné se domluvit na nějaké společné strategii či se nějak vzájemně podporovat. Československých klanů je hodně, mají honosné názvy, jsou tu tradice z minulosti, ale na Globální mapě se kromě BIA,CSA a TGM snad ani nevyskytují (možná sem něco přehlídnul, sorry). Možná se pletu, protože nevidím do zákulisí, ale z pohledu laika to tak vypadá.

To sme na tom tak špatně, že nejsme schopni se domluvit ani mezi Čechama či Slovákama a táhnout za jeden provaz proti zbytku EU? :Smile_sad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkoušelo se to, ale většina CZ/SK klanů se ani nevylodí. Kdo se vylodí, za pár dní zas plave. Nemáme tu kvalitní field commandery. Dobře zvolená taktika je tak 70% výhry. My například místo spolupráce s dalšími klany utváříme další divize, na které je spoleh...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...