Přejít na obsah

Diskuze k CZ/SK klanům


kalich1982

Recommended Posts

Přemýšlel jsem kam tenhle příspěvek hodit, ale asi se vměstná nejlíp sem :)

Tanky mě na nějaký čas omrzely, tak jsem přemýšlel co by.. A napadlo mě při poslouchání jedné písničky z Posledního Mohykána, že by se hodila k nějakýmu pěknýmu videu z WoT. V životě jsem žádná videa nedělal, instalnul jsem Sony Vegas a zkusil si hrát.. Po několika hodinách vzniklo video uvedené níže. Vzhledem k tomu, že se jedná o můj úplně první počin, najdete mraky nedostatků, s tím počítám. Do budoucna, pokud bych ještě něco tvořil, bych se mohl postupně zlepšovat a vytvořit povedenější kousky :)

 

Chtěl bych jen podotknout, že je potřeba pochopit, že hláška "CSA killer" je o vzájemném hecování a mírná provokace. Soutěživost mezi klany, které spolu válčí, přeci patří :) Pokud se mýlím, tak mě opravte. Jinak co se bitev s CSA týče, několik posledních se nám hodně povedlo s minimálními ztrátami. Třeba to CSA namotivuje k lepším výkonům :) Video není o zášti, ale o soutěživosti. Vůči soupeřům chováme samozřejmě respekt a úctu.

 

http://www.youtube.com/watch?v=F1TKOtszRDo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

zoltar co ja viem je to pekne co si napisal ale myslim ze je mala pravdepodobnosť aby sa taka aliancia urobila a hlavne udržala bez toho aby ju niekto zradil. to je moj nazor.

možná by se to změnilo, kdyby klanová mapa na EU serveru byla tak velká, jako mají na ruským serveru :) tam je toho území opravdu hafo. třeba nám to někdy rozšíří

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem hlavně toho názoru, že by český a slovenský klany měly konečně založit smysluplnou alianci, s nějakým tím potenciálem. a třeba taky vystřílet poláky z našeho území, hehe. jinak jsem zatím prošel tři naše klany a všude to bylo celkem fajn

 

Zoltare, Zoltare, a já jsem hlavně toho názoru, že ty nevíš co vlastně chceš. :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to co dneska predvedl za tyjatr jeden nejmenovany člen klanu SUP se neda ani komentovat.lama nejvetsi,s top tankem se nesmyslne nechal zabit jako prvni a jeste urazky zbytku tymu.hanba by me fackovala svalovat svou blbost na zbytek teamu.pokud bude mit CL ko zajem,jmeno +replay dodam.jen aby věděli jaky hvezdy maj v klanu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím.Tato hra mě úplně dostala a jak koukám je tu dost velká komunita hráčů co již má svůj klan a rád bych se tímto taky někam zařadil.Mám rád německou techniku a později bych chtěl jezdit aspoň na Tigříkovi.Věkem jsem již 40+ a pc používám pouze na hraní a rodina a práce dovolí:).Pokud by mě nějaký cz/sk klan vzal a zasvětil do tajů WoT byl bych docela rád. Zdar

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Ohledně cz/sk klanů mám smíšené pocity.S některými se dá vycházet velice hezky ať už jde o pozdrav či souhru v určité bitvě až po nějakou dohodu či vzájemnou pomoc,ale některé jsou abnormálně nekomunikativní a docela dost dávají najevo svou aroganci.Nevím zda jmenovat konkrétní názvy klanů,snad posléze.Zároveň bych si rád přečetl vaše názory ohledně klanu CSM pokud nějaký máte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Csm vicemene neznam. Jen si to jmeno pamatuju, pac jsem jednou od nich potkal jednoho hrace, co na me opravdu udelal dojem. Posledni co i o nich pamatuju, ze meli kratce 3 uzemi v africe.

 

Jinak slovni agresivita je u hodne ceskych klanu bezna. A to jak u typku treba na publicu, tak i po prohre na cw nebo v rote. Kdy, kdyz soupere neporazili ve hre, tak se o to snazi aspon v poctu urazek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dalik má pravdu nie je to len o CW.

 

Ale stresy pri hre? No tak to zase nie, keby niečo záležalo na mne, bol by som trocha napätý, ale aby som bol vystresovaný z hry? To je skratka blbosť, veď PC hry slúžia na odreagovanie, ako sa to vezme však, ale i keď WoT nie je na odreagovanie, pri nej sa skôr rozčúlim, ale aby som mal stresy, to neexistuje. CW hrám pre zábavu, zasrandujeme, pokecáme a aspoň si aj zahrám proti špičkovým hráčom, ktorý používajú taktiku a rozmýšlajú, no učite by ma potešilo keby sme aj obsadili nejaké to územie, predsa pocit víťaztva je vždy silno-motivačný.

Divil by ses pod jaký tlak tě mohou dostat někteří hráči z klanu. Hrál jsem 3 roky seafight bylo nás v klanu 80-100 a utíkalo k nám spousta hráčů z ostatních celků a ne vždy ty důvody byly jen tamten se mi nelíbí a ten má divnej hlas. Je to stejné jako ve škole či práci a odcházet (měnit místo) každý měsíc se jednomu také nemusí pořád chtít. Když jsi každodenně pod ostrou kritikou, hra se pro tebe stane noční můrou a ne odpočinkem, to samé dokážou i časté hádky a nemusejí se tě ani týkat.

 

jinak samozřejmě ROYAL forever...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Csm vicemene neznam. Jen si to jmeno pamatuju, pac jsem jednou od nich potkal jednoho hrace, co na me opravdu udelal dojem. Posledni co i o nich pamatuju, ze meli kratce 3 uzemi v africe.

 

Jinak slovni agresivita je u hodne ceskych klanu bezna. A to jak u typku treba na publicu, tak i po prohre na cw nebo v rote. Kdy, kdyz soupere neporazili ve hre, tak se o to snazi aspon v poctu urazek.

 

Neřekl bych, že češi jsou nějak moc agresivní. Na poláky pořád ještě zdaleka nemáme. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nadávám velmi často, nikoliv však nepřátelům ale vlastnímu týmu a to v případech, kdy do 5-ti minut lehnou všichni a je lost 2:15. Kopíruju jim toto: Dear children! Why not learn some basic principles of this game? Its inability to spoil the game to others. Or you seems such a lost normal!? Do you like to play it so bad!?

Je to sice na 99% k ničemu ale říkám si, že možná někdy jeden zajde na forum a něco se přiučí.... :Smile_blinky:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim

 

Jsem chronicke nervák, co má rychlejší hubu než mozek, a velký fanda WOT... tanky mam do t9, a poslední dobou už začíná být public pořád to samé.... takže bych rád rozšířil řady nějakého klanu, který rád hraje tuhle hru, ale zase to přehnaně nežere. Ve WOT jsem jako Karlos84. V případě že by se nekdo našel (nedělám si velké naděje) mi písněte

 

díky

 

Kvothe (Karlos84)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim

 

Jsem chronicke nervák, co má rychlejší hubu než mozek, a velký fanda WOT... tanky mam do t9, a poslední dobou už začíná být public pořád to samé.... takže bych rád rozšířil řady nějakého klanu, který rád hraje tuhle hru, ale zase to přehnaně nežere. Ve WOT jsem jako Karlos84. V případě že by se nekdo našel (nedělám si velké naděje) mi písněte

 

díky

 

Kvothe (Karlos84)

 

když chceš jít někam do klanu, neměl bys spíš ty napsat jim?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...