Přejít na obsah

Diskuze k CZ/SK klanům


kalich1982

Recommended Posts

I u nás je jednou ze základních podmínek mít Mumble. (to je něco jak TS). Kdo je ve hře, musí být na Mumble. Byť i jen poslouchat. Pokud zrovna nemůže mluvit, že mu třeba vedle spí dítě. Ne že by se za neúčast střílelo, ale kdo není na Mumble, není automaticky brán na čety , roty a CW i kdyby se stokrát nakliknul. Jsme klan, hrajeme spolu a potřebujeme se u toho domluvit co a jak dělat. Je to jednoduché.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám pohodovej klan, 1TPLZ je takovej průměrňákov a klanové bitvy tu nikdo neřeší :D Hrajem hrajem, nehrajem, tak se jde expit :D Navíc, proč nepoužíváte herní hlasovou komunikaci, tu používáme my :D Každej si nastaví hlasitost, aby to neobtěžovalo ostatní a velitel si to nastaví trochu více.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I u nás je jednou ze základních podmínek mít Mumble. (to je něco jak TS). Kdo je ve hře, musí být na Mumble. Byť i jen poslouchat. Pokud zrovna nemůže mluvit, že mu třeba vedle spí dítě. Ne že by se za neúčast střílelo, ale kdo není na Mumble, není automaticky brán na čety , roty a CW i kdyby se stokrát nakliknul. Jsme klan, hrajeme spolu a potřebujeme se u toho domluvit co a jak dělat. Je to jednoduché.

my tiež komunikujeme cez mumble, je to uplna pohodička

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To já vim, ale na hru nepotřebuješ TS nebo něco jiného, ale stačí to používat ve hře, tak nwm proč TS třeba na clanwars, když to není potřeba :D

Přiznám se, že jsem tu komunikaci zkusil jen asi jednou. Funguje i v garáži ? A můžeme na sebe mluvit i když jsme každý v jiné četě ? Nebo rotě ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako unás to probíhá takhle: Řekne se že sou CW a kdo přijde je přiřazen, již v rozdělování tanků lze komunikovat v herním TS a při hře také, tak nwm v čem je problém :D

V odpovědi na tvoje konstatování že " proč TS třeba na clanwars, když to není potřeba". :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mě je to jednoduché. Dostal jsem ( ač lama Profesionál ) pozvánku do klanu a přijal jsem. během těch několika dní ( týdnů ) jsem poznal na poslech spoustu lidí odtud, které znám jen z psaného textu. A hlavní věci procč mě to tam baví ?

1) Super lidi i na pokec až skoro rodinná atmosféra.

2) Vždycky najdu někoho do čety a se spoustou lidí už jsme sehraní na hodně dobré úrovni a dokážeme "velice pomoci k rozhodnutí bity" ( záměrně píšu takhle a nepoužívám výraz "dokážeme rozhodnout bitvu" ač se nám to už několikrát podařilo )

3) Śestkové roty jsou bomba, osmičkové zatím málo protože nestíhám správné časy díky vytížení v práci

4) Do budoucna si můžeme vyzkoušet vylodění ale do CW se neženeme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, sem ve wotku docela nový hráč (cca 2000odehraných her) a zatím sem nebyl v žádném klanu a chtěl bych taky okusit jiné herní režimy než jen random battle. Pokud by jste mě někdo vzali do klanu, ve kterém jsou aktivní lidi a dostal bych se třeba na klan war byl bych moc rád. Rád si nechám v taktikách poradit a učit se. Nějaké info o mě, je mi 22let, studuju VŠ takže času na hraní mám dost, za hru neplatím, nemám tudíž ani premium ani zásobu goldu na munici atd.

Tanky v Garáži: KV(heavy tier5 full upgraded), S-51(arty tier 6), IS-3(heavy tier8 full upgraded) a nějaké low tanky tier 2-4

Na IS-3 mám efektivitu střelby 79%, odehráno zatím cca 170bitev a zabitých hráčů taky tak nějak

Kdybych se někomu do klanu hodil, ať pisne ve hře(nick Barzul) nebo ICQ 190-458-793

Mějte se, Ondra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, sem ve wotku docela nový hráč (cca 2000odehraných her) a zatím sem nebyl v žádném klanu a chtěl bych taky okusit jiné herní režimy než jen random battle. Pokud by jste mě někdo vzali do klanu, ve kterém jsou aktivní lidi a dostal bych se třeba na klan war byl bych moc rád. Rád si nechám v taktikách poradit a učit se. Nějaké info o mě, je mi 22let, studuju VŠ takže času na hraní mám dost, za hru neplatím, nemám tudíž ani premium ani zásobu goldu na munici atd.

Tanky v Garáži: KV(heavy tier5 full upgraded), S-51(arty tier 6), IS-3(heavy tier8 full upgraded) a nějaké low tanky tier 2-4

Na IS-3 mám efektivitu střelby 79%, odehráno zatím cca 170bitev a zabitých hráčů taky tak nějak

Kdybych se někomu do klanu hodil, ať pisne ve hře(nick Barzul) nebo ICQ 190-458-793

Mějte se, Ondra

Hele 1TPLZ nabírá kohokoliv, stačí říct, ALE! Něo musíš vědět, CW hrajem pouze pátek, někdy sobota a neděle, to se střídá. Na CW velitelé vyžadují X min IX tier. Ale zase hrajeme často roty kolem VIII tieru, takže s is-3 se super hodíš. Na čety stačí říct a pokud bude dost lidí, jistě se dají! Záleží na tobě! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

panove pokud se chcete pridat ke klanu zde v teto sekci je topik seznam klanu kde mate i kontakty ci odkazy na webove stranky ruznych klanu,kde najdete jejich pozadavky. Jinak u nas v klanu pouzivame TS3 a je to docela sranda kdyz jdou dve nebo tri cety na odpocet coz pres komunikacni kanal ve hre nejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Nechci zakládat flame, ale mě už by do žádného CZSK klanu v jakékoliv hře nikdo nedostal. Ve většině případů to skončí tak, že ve vedení se najde 1 aktivní magor který tomu obětuje veškerý čas a sílu a ostatní se z toho jen přiživují. Nikdy jsem nezažil takové to hraní si na vlastním písečku v zahraničních klanech a to jsem projel hodně online her. Češi prostě hrozně rádi berou, ale dávat se nám moc nechce. Navíc jsme snad nejješitnější národ na světě, co se týče CG :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Záleží na lidech, který potkáš, holt jsi měl smůlu. Já jsem za celou svojí herní "kariéru" (soutěžně celkem nějakých deset let) vystřídal klany dva, za jeden jsem hrál skoro pět let MOH:AA, za druhý Team Fortress 2 a teď WoT (do toho celoklanový aktivity v jiných hrách, blbánkování v L4D, Starcraft 2, Bad Company 2, Battlefield 3 a spousty dalších). Proč o tom začínám - z prvního klanu jsme se všichni znali osobně díky X-lankám, které jsme sjezdili, u aktuálního týmu se znám se všemi, co jsou u nás dýl, s většinou ostatních se zase potkám při nejbližší lance, nebo srazu a není to jen povinnost, oba dva týmy stály za to poznat se osobně s ostatníma hráčema, dost jsme toho spolu prožili i dokázali a už dávno nejsme známí ze hry, ale kamarádi. Lituju ty klany a lidi v nich, co se nahání jen po výsledcích a přitom si neuvědomují, že dlouhodobě nemůžou výsledky udržet, když nebudou mít především pohodu uvnitř týmu.

Btw., co se týká hlasový komunikace, taky jedeme Mumble (TSko máme záložní) a taky to máme uvedené v pravidlech. Kdo není na Mumble, tak prostě nehraje a může si maximálně sám expit. Nehledě na to, že kdo zkoušel fungovat současně přes voice chat ve hře a TS, nebo Mumble, tak si musel všimnout dost nepříjemných ozvěn a to ve hře fakt nepotřebuju. Ať nejsou lidi líný a ten soft si nainstalujou, nastavení zvládá i cvičená opice, alespoň tohle pro svůj tým udělat musí, jinak nemá jakákoliv spolupráce s podobnýma exotama nejmenší smysl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to máš úplnou pravdu. Já vlastně zažil partu výborných lidí ve Šturmoviku, kde jsme pořádali společné akce a všichni se znali osobně. Pak to dostává úplně jiný rozměr. Znali jsme se i s ostatníma letkama a udržovalo to tak i nádhernou zdravou rivalitu. Tam to bylo supr. Navyfield, potažmo EVE online je pro mě ale hrozná zkušenost a tam už mě do CZSK grupy nedostanou ani heverem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co jsem začal hrát WoT, tak jsem stále v tom stejném klanu, kde jsem byl u založení. Je to pohodová komunita, když si člověk zapne hru, hned vidí na liště klanu známá jména, pozdravíme se a vždy člověk najde parťáky do čety na public. Pravidelně se složí lidi na šestkové či osmičkové roty, zkušenější a služebně starší předávají nováčkům rady jak na chatu nebo organizací výcvikových map. I u nás funguje fluktuace členů, kdo má ambice na CW a chce hrát denně, odejde si tam, kde čeká naplnění jeho představ.

Podle mého názoru je tohle všechno správnou funkcí klanu, to že se pak časem přidají úspěchy i v CW je jenom třešničkou na dortu. Komunikace probíhá přes TS3 i mimo bitvy, lidi se trochu poznají, prozradí i své věci z osobního životu a kolektiv se stmeluje.

Nikomu neberu jeho představu o klanu, kde to funguje po vojensky, povinnost být v přesný čas na CW, užívat goldovou munici, apod.

Takže 1.TPLZ je spíše ta druhá kategorie klanů jako Roylblood a jiné. A pokud někdo tuhle cestu hledá, máme ještě cca 20 volných míst, tak mě můžete kontaktovat tady nebo ve hře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to máš úplnou pravdu. Já vlastně zažil partu výborných lidí ve Šturmoviku, kde jsme pořádali společné akce a všichni se znali osobně. Pak to dostává úplně jiný rozměr. Znali jsme se i s ostatníma letkama a udržovalo to tak i nádhernou zdravou rivalitu. Tam to bylo supr. Navyfield, potažmo EVE online je pro mě ale hrozná zkušenost a tam už mě do CZSK grupy nedostanou ani heverem.

 

Saša ? 3.IAP ? Zdravím. :) Máš naprostou pravdu. Šturm a WOT jsou každý úplně něco jiného. Nad tím co se tady dá kolikrát potkat mi někdy zůstává rozum stát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Sturmovik byl hráčskou minoritu, to hráli opravdu lidi, kteří se zajímali o letadla druhé světové války a o simulátory a ta parta tam byla opravdu parádní (já jsem k tomu bohužel jen čuchnul, v té době jsem musel dělit volný čas mezi víc aktivit), ale i tak jsem stačil zažít i pár bitev při TS, kdy ti lidi dokázali pomoct a poradit, hlavně teda díky Asfaltovým holubům. WoT je záležitost, která nevyžaduje žádné hlubší znalosti, je to arkáda, takže tomu taky odpovídá širší hráčská základna a tam jsme zase u těch klanů - víc lidí, větší možnost, že narazíš na blbce. Taky je tu víc klanů a vyšší možná míra rivality, která vždycky neprobíhá, co si budeme vykládat, v duchu fair play.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to je fakt, že FULL REAL servery a hlavně ICONS OFF, MINIMAP OFF :) byly dostatečné síto proti dětem. AH byl skvělej server na nezávazné pobavení se na večer, kde jsi našel totální zelenáče i relaxující esa. Byly to dobré časy. Škoda, že hra zestárla a lidi kolem toho se začali pochopitelně věnovat i jiným věcem (rodina, práce). Chtělo to i nějakou přípravu a hlavně měsíce sbírání zkušeností. Teď už na to fakt nemám čas, abych po příchodu z práce řekl snoubence: hele teď mi dej pokoj, jdu na šturma. Hodinu jsem pak montoval track-IR, joystick, pedály, plynovku atd. U tanků sednu a za minutu pařím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim, nehraji moc dlouho respektive mam uz ucet asi pul roku(mozna dele) ale z toho sem dlouhou dobu nemel pc, a kuli dvojimu stehovanim byl problem i s pripojenim....ted hraji docela aktivne a kloubim to se svoji srdcovkou coz je CoD2 ale nejaky ten klan bych rad podporil a pridal se. rad bych neco odlejhcenejsiho zadny hroceni a hlavne dobrou partu lidi....vpodstate sem furt zacatecnik takze moc nevim jak to chodi x). kazdopadne budu rad kdyz mi napisete a nebo poradite rad se neco dozvim. je mi 21 a vetsinou nemam problem si rozumet s kazdym at je mu 15 nebo 50 kdyz to nen blbe* x) tanky mam zatim nejvyssi class VI. sem otevren radam a hraji to vklidu. premko vetsinou vyjimecne. monost TS jinak hlasová komunikace ve hre. Budu rad kdyz se nekdo ozve zatim vsem GL.

 

Jestli tu je vlakno kde se hledaji klany predem se omlouvam nejspis sem ho prehledl.

 

Edit by WolferamCZ: přesunuto z chybného vlákna

Upraveno uživatelem WolframCZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...