Přejít na obsah

Diskuze k CZ/SK klanům


kalich1982

Recommended Posts

Jsem v klanu ČSLA a nevím jak ti na tuto otázku odpovědět. Když poznám,že jse v týmu více Čechů,tak jim napíši ohledně spolupráce,ale který klan je nejvíce přátelský nevím. Už vím! Ten náš!! ČSLA!!! :Smile_teethhappy:

ale na tom něco pravdy je, hrál jsem bitvu a jelikož jsem strašná lama, vzali mě do čety myslim egon a helion z vašeho klanu... prima pokec, prima bitvy...

a přímo ty jsi hrál taky v četě s někym z vašeho klanu a my jsme vás potkali a dostali jste na *****!! :Smile-tongue:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokiaľ ste neboli v nejakom klane a tvrdíte o ňom, že toto a hento, tak na to nemáte právo. Posudzovať niekoho o niečom o čom neviete, to všetko sú od dotyčného lžy.

Tak u urcitych klanu staci, ze vidime jak se lidi od nich ve hre chovaji. Plus to krasne dokresluji treba hromadne odchody z urcitych klanu a jsme doma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když potkám blba v tanku a je v klanu a štve mě, tak to automaticky neznamená, že kvůli němu zavrhnu někde 100 lidí... tohle České škatulkování je přímo typické. No a když hraju s ferdou a někdo se mi plete, tak to udělám, aby to byla jako nehoda... ale většinou jenom z důvodu, ptž vadí ve výhledu a s tím svým flusátkem neudělá žádnou škodu, tak jako můj ferdík, takže vlastně pomůžu týmu:), to jen, že někdy je potřeba obětovat spojence, aby celý tým vyhrál:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby slo o jednoho nebo o dva hrace, tak NP. Ale proste jsou klany kde je koncentrace pomerne velka. A samozdrejme nekdy je TK obhajitelny. Ale to ze do me nekdo ze zadu narazi a ja misto toho abych uhnul to do nej napalim...A prave pokud nesu jmeno dobreho klanu, tak bych mel trosku reprezentovat a ne se chovat jako hlupak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to je fakt, niektorý sa chovajú ako hovedá, ale nemôžeš stále posudzovať celý klan na základe nejakého percenta hulvátov, ktorý sú tam, to je predsa logické.

 

Osobne poznám klan, ktorý stále posudzuje jeden klan, ale to všetko pre ich históriu a žiarlivosť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsme přešel nedávno do klanu Royalblood, protože jsou tam fajn chlapi s kterýma si píšu tady na chatu viz. Deathor, SamuelG, Slojmo, Alexei86, Glock, Serepes, Snajpr72..a další ....prostě super rodiná atmosféra....,ale i v rodině jsou rozepře, ovšem nesmí to nikdy porušit ten svazek a hlavní zásadu - hrajeme pro radost. Můj první klan byl taky výborný - trošku mě mrzí že před odchodem zněly výhružky že kdo nebude mít TS3 bude okamžitě vyhozen atd. to mě je proti srsti....kdyby řekli - ano kdo chce hrát klanové války musí mít TS3, ale takhle....(mimochodem TS3 samozřejmě mám a používám), ale jinak nemám špatnou zkušenost kromě pár blbů co jsou namachrovaní a místo popřání "gl" se ti vysmějou co tam děláš a že už teď si mrtvej atd.....ale i ty pakoše dřív nebo později někdo sejme.... :Smile_teethhappy::Smile_harp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Daliku,klany se zakládají hlavně kvůli klanovým bitvám. Nás je v klanu skoro 100 a někteří nechtějí hrát CW. Hrát v četách může člověk i bez klanu. A podmínka TS nebo nějaké jiné komunikace mezi hráči přece musí být. Nedovedu si představit hrát četu nebo cw bez komunikace. Občas ale při hře narážím ve hřě na hráče,kteří se domlouvají chatem.Jeden než něco napsal,tak ho zabili. Spíš je možná problém hráčů,že jsou pohodlní si nainstalovat TS.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dovolím si nesouhlasit. Klan není o tom hrát CW, ale být spolu a hrát spolu oblíbenou hru. A nebo ji vůbec nehrát. Často se nám stává, že večer, když už jsou tanky v garáži zůstaneme na mumble (používáme mumble místo TS) a jen tak si pokecáme.

Máme u nás lidi, kteří si stěžovali, že byli v klanu tom a tom a že se tam jen CWčkovalo a každej, kdo neměl tank pro CW byl na okraji zájmu. Nejen o CWčkách je tahle hra. U nás podstatně víc času než na CW (a ne že by jsme na něj neměli tanky) trávíme četami s odpočítáváním a když se nás sejde hromada a je chuť pak hrajeme šestkové a osmičkové roty. A všem nám tohle přijde jako nejlepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dovolím si nesouhlasit. Klan není o tom hrát CW, ale být spolu a hrát spolu oblíbenou hru. A nebo ji vůbec nehrát. Často se nám stává, že večer, když už jsou tanky v garáži zůstaneme na mumble (používáme mumble místo TS) a jen tak si pokecáme.

Máme u nás lidi, kteří si stěžovali, že byli v klanu tom a tom a že se tam jen CWčkovalo a každej, kdo neměl tank pro CW byl na okraji zájmu. Nejen o CWčkách je tahle hra. U nás podstatně víc času než na CW (a ne že by jsme na něj neměli tanky) trávíme četami s odpočítáváním a když se nás sejde hromada a je chuť pak hrajeme šestkové a osmičkové roty. A všem nám tohle přijde jako nejlepší.

Mno tomu říkám názor. Tohle je dobrý klan. Klan má být o dobré partě a virtuálních kámoších. Jak se jede jen na výsledky tak to nikdy nedopadne dobře a navíc se pak ani ty výsledky bez dobré atmosféry v klanu nedostaví. To je jeden z několika důvodů, proč nikdy v klanu nebudu. Play for funn!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno tomu říkám názor. Tohle je dobrý klan. Klan má být o dobré partě a virtuálních kámoších. Jak se jede jen na výsledky tak to nikdy nedopadne dobře a navíc se pak ani ty výsledky bez dobré atmosféry v klanu nedostaví. To je jeden z několika důvodů, proč nikdy v klanu nebudu. Play for funn!

tak železné prasiatka(ironpigs) je komorny klan, nebavime sa len o hre ale pokecame aj o živote a začali sme sa aj stretavat, ako napriklad minuly rok sme boli vo frýdlante a potom vo vojenskych opravovnach techniky, tak z virtualnych kamaratov sme sa stali aj normalnymi, ked hrame spolu tak snazime sa hrat tak aby bol uzitok pre cely team v prípade čaty, roty a CW nehravame, nie je nas zatial 15 stalych členov, ale postupne sa ktomu čislu približujeme, nemame ambicie byť velkym masovym klanom, dost nam zalezi na tom čo za človeka daný hráč je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to je fakt, niektorý sa chovajú ako hovedá, ale nemôžeš stále posudzovať celý klan na základe nejakého percenta hulvátov, ktorý sú tam, to je predsa logické.

 

Osobne poznám klan, ktorý stále posudzuje jeden klan, ale to všetko pre ich históriu a žiarlivosť.

No, to se tak rika no.. ze nemuzes podle par jedincu soudit celek, ale ja se obavam, ze vetsina lidi to takhle i pres to, ze to vi, tak to tak podvedomne dela. Ale tak samozdrejme, ze lidi vzdy hodnotim jednotlive a nejsem takovej kreten, ze bych si rikal, ze je klan plnej nepublikovatelnych slov. Ale muj nazor proste na tohle nezmenim. Je rozdil jestli je to nakej no name klan nebo jestli je to predni klan, kterem reprezentuje nejen na cw ale treba i v turnajich a je spojovam s CR . A takovy klan by mel i trosku reprezentovat nejen vysledky, ale i tak trosku chovanim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem toho názoru,že není povinností člena klanu hrát pravidelně CW. Klan má tu obrovskou výhodu,že se tu předávají zkušení hráči své znalosti těm méně úspěšným. A samozřejmě v nich vzbuzujeme touhu hrát CW o území,protože nevidím nic špatného vlastnit provincii a získávat z ní zlato na nákupy gold munice,doplňků... Co mě ale nejvíce mrzí je to,že jsme už několikrát hráli finále o provincii a jen díky některým členům,kterým se nechtělo hrát jsme ho neobsadili. A ti z vás co říkají že nechtějí hrát CW se zeptám,jak by se vám líbilo,pokud by vám denně chodilo do klanu 3-5000 goldů?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano já nejsem proti klanovým bitvám, aby jste mě špatně nepochopili, at každej hraje co chce a s kým chce - jde mě o to jednání (buď si dáš TS 3 nebo budeš bez varování vyhozen) - já komunikuju přes TS3, nebo přes skype - není problém, jde mě o to ultimátum, to není pro mě slušné jednání. Jinak je pro mě velká zábava klanovky tier 6, kde se nemusíme stresovat, že se něco někomu nepovede a kvůli mě přijdeme o to super území....děkuji nechci. Stresů jsem měl a mám v životě dost. Ale to je jen můj názor. Přeji pěkné a pohodové hraní všem ať v klanovkách o území nebo tier 6. :Smile_honoring:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano já nejsem proti klanovým bitvám, aby jste mě špatně nepochopili, at každej hraje co chce a s kým chce - jde mě o to jednání (buď si dáš TS 3 nebo budeš bez varování vyhozen) - já komunikuju přes TS3, nebo přes skype - není problém, jde mě o to ultimátum, to není pro mě slušné jednání. Jinak je pro mě velká zábava klanovky tier 6, kde se nemusíme stresovat, že se něco někomu nepovede a kvůli mě přijdeme o to super území....děkuji nechci. Stresů jsem měl a mám v životě dost. Ale to je jen můj názor. Přeji pěkné a pohodové hraní všem ať v klanovkách o území nebo tier 6. :Smile_honoring:

 

Má pravdu ten Chlapec :) clan je především o tom aby sdružoval lidi podobných zájmů a aby člověk vžd našel někoho k sobě na hru i pokec. Pokud se to dostane do fáze povinností mužeto nejednomu otravit hru i pohled na lidi v clanu .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dalik má pravdu nie je to len o CW.

 

Ale stresy pri hre? No tak to zase nie, keby niečo záležalo na mne, bol by som trocha napätý, ale aby som bol vystresovaný z hry? To je skratka blbosť, veď PC hry slúžia na odreagovanie, ako sa to vezme však, ale i keď WoT nie je na odreagovanie, pri nej sa skôr rozčúlim, ale aby som mal stresy, to neexistuje. CW hrám pre zábavu, zasrandujeme, pokecáme a aspoň si aj zahrám proti špičkovým hráčom, ktorý používajú taktiku a rozmýšlajú, no učite by ma potešilo keby sme aj obsadili nejaké to územie, predsa pocit víťaztva je vždy silno-motivačný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...