Přejít na obsah

Kerbal Space Program


Gut

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Ted jsem se v ramci kariery snazil dostat na Dunu, stravil jsem s tim 4 hodiny a dostal jsem se jen do blizkosti abych odeslal nejaka vedecka data, na orbit nezbylo palivo. Docela by me zajimalo kolik casu tim travi lidi co vidam na YT. Napr. jeden potrebny zazeh trva treba 18 minut a nejde to zrychlit! Clovek si mezitim muze pustit nejakej serial.....ta hra je fakt neuveritelna. To uz mam nejakou tu stovku letu za sebou.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Po mnoha destkach hodin jsem konecne schopen doletet az na dalsi planety (zatim Duna + Eve).

 

nejake obr:

 

pohled na Dunu z jejiho mesice Ike:

screenshot209bpb.png

 

screenshot211tvt.png

 

screenshot213pkp.png

 

Eve jsem zapomel tipnout...no neva, jeste tam poletim:)

 

Dalsi vyzva je doletet tam i zpet, opet neco co si neumim predstavit jak zrealizuju a nakonec se to stejne povede, doufam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

jak těžký to je?

chci říct.. jak dlouho trvá normálnímu smrtelníkovi, než tuhle hru začne hrát trochu na úrovni a nepřipadá si jak lama?

 

když vidím tyhle bizarnosti tak mám fakt chuť si to zahrát :D ale ani nechci vědět kolik hodin člověk musí mít nahráno aby něco takovýho postavil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Což o to, postavit bizardnost, která se rozpadne chvíli po startu není problém :laugh:

Ale postavit to tak, aby se ta velká kráva dostala do vesmíru to už je něco  :thumbsup:

 

Strávil jsem dost času, než jsem se dostal na orbitu, ale jak to člověk dostane do ruky, není to už problém. Pak jsem strávil další kupu času při spojení dvou lodí na orbitě. A taky jsem při tom ztratil spoustu nervových buněk  :teehee:

 

Další level je cesta na Moon a zpět, nedej bože dál, co to stojí času určitě poreferuje Gut. Tam jsem se já už nevydal. Brzdí mě má bídná angličtina a nedostatek času.

 

A tak je to se vším, začátky jsou těžké, ale jak se to prokopne, tak už je to docela v pohodě.

 

Steam mě ukazuje 17h odehraného času, ale jsem si jistý, že jsem hrál i bez něj, takže odhaduju tak 30h. Upozorňuju, že jsem skoro nehrál mise a čistě jsem se věnoval jen vzletu na orbitu s tím co mě hra nabízela v základu.

 

No a taky záleží na tom jak velká jsem herní lama  :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to hraju furt, hraju porad jen karieru a ty mise zacinaji byt priserne tezky. Na rozdil od Miruno jsem nikdy nedokazal uspesny docking na orbite (career mode me k tomu nastesti nenuti), jinak jsem ovsem mnohem dal.

 

Ale abych odpovedel na ten cas, Steam mi ukazuje tusim 120 hodin cisteho casu, ale dost jsem toho odehral i mimo Steam. Neni to hra pro nekoho kdo na ni nema cas! Ja to porad tvrdohlave hraju bez modifikaci (coz je v pokrocilem stadiu dost tezke), a stava se ze se na nejakou misi tyden pripravuju! (zkousim jestli s touto konstrukci vynesu tolik nakladu a podobne). Pak to teprve prubnu naostro.

 

Porad je to ale vynikajici hra pro hracicky - ty moznosti konstrukterstvi a ta fyzika jsou naprosto ojedinele.

 

pridam aspon nejaky obrazek z posledni doby:

 

2ubX5.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mě ještě jednu věc. Tím jak jsem nehrál career mode, tak neřeším ekonomiku. Čekal bych, že tím jsem si taky spoustu času ušetřil.

Zpoctku ani ne, staci neukladat a v pripade neuspechu zvolit "revert flight" a jses zas v hangaru. Pozdeji ovsem je to o dost tezsi....ja mam pro jistotu vzdy schovany i stary adesar se savy....kdyby me melo neco zruinovat. Ted mam ale penez dost, muzu si vyskakovat, obcas na tu Dunu proste nedoletim:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 7 months later...

Po dlouhé době jsem nainstaloval KSP na noťas s Win8.1 64b, ale nedaří se mě to rozběhnout pod 64b.

EXE soubor na 64b jsem nikde nenašel a launcher, který má ve volbách zaškrtnuté spuštění v 64b to stejně spustí jako 32b  :-(

 

Všechny návody se odkazují na 64b EXE soubor, který v adresáři nemám  :confused:

 

Nevíte co s tím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po dlouhé době jsem nainstaloval KSP na noťas s Win8.1 64b, ale nedaří se mě to rozběhnout pod 64b.

EXE soubor na 64b jsem nikde nenašel a launcher, který má ve volbách zaškrtnuté spuštění v 64b to stejně spustí jako 32b  :-(

 

Všechny návody se odkazují na 64b EXE soubor, který v adresáři nemám  :confused:

 

Nevíte co s tím?

 

Hele koukam na to, ten soubor (KSP_x64.exe) uz neexistuje! Ale ja ho stejne nepouzival - padalo to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK, dík

I v tom launcheru je to stále uvedené jako experimentální, tak hold to pojede na 32b no.

 

Koukal jsem i na domácí PC, kde jsem to nikdy neodinstalovával a opravdu to vypadá, že celá složka na 64b je fuč (mám jí tam prázdnou). Na nové instalaci tam ta složka vůbec není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele nemáte někdo nějakej pěknej tutoriál "pro tupouny" co se týče lítání k jiným planetám? Orbit už dávám s prstem v nose, ale když mám prozkoumat něco vzdálenějšího, tak v tom krapítek plavu... Stejně tak co se týče snímkování Kerbinu - nějak ne a ne vymyslet potvoru, se kterou by se dalo nějak dýl lítat nad povrchem, dalo se to rozumně řídit... později to asi jde, ale zatím na to nemám komponenty, přitom mi v tom visí dost RP...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobry tutorialy jsou od Kalaschnikova na YT (nekde na zacatku tohoto vlakna). Kazdopadne letani na jine planety je MNOHEM tezsi nez treba let na mesic, snimkovani Kerbinu a jeho mesicu  je brnkacka......staci mit raketku co se snadno nataci a ma trochu rezervu paliva, pouzivam k tomu nevyuzite druzice z jinych misi.

 

No kazdopadne ja asi znova rozjedu karieru - uz jsem zapomnel jak se to ovlada, jak jsem to dlouho nehral. Aspon uvidim co vsechno je jinak.

 

edit: ty navody jsou cesky na Steamu, ne na YT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozjel jsem novou karieru a vubec se mi nelibi nova verze KSP. Predevsim me stve ze tam pridali heat shiels. Akorat to hru komplikuje! Vidim i dalsi chybky - v hangaru nevidim detaily vsech kontraktu, pouze jednoho.

 

Hledal jsem neco na uplne odstraneni tepelneho pusobeni ze hry, ale nenasel. Mody zde: http://kerbal.curseforge.com/ksp-mods

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, furt mě hoří padák  :-)

Ja to zatim resim zatim tak, ze dam jeden padak nahoru a dva po strane, pod modul tepelny stit a padat to hce presne po smeru pohybu. Padaky vetsinou skoro shori, ale jen skoro, je potreba je otevrit pri nizke rychlosti.

Jenze ma to i dalsi mouchy, kdyz letim prilis rychle z atmosfery ven, neco vybuchne/shori. A jak budu nekdy pristavat na Dune ktera ma taky atmosferu? To bude desnej opruz!

 

No uvidim, ale nadsenej z novinek zatim vubec nejsem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Tak jsem s novou karierou trosicku pohnul (jeste nejsem ani na orbite) a uzivam si to jako kdysi. Kariera je ted trosku tezsi a delsi, ale to mi nevadi. Uz me nestve ani nutnost pouzivat heat shield pro navrat do atmosfery, plati jednoduche pravidlo - do atmosfery se vraci pod nejakym prijatelnym uhlem a padak se vypousti teprve az kdyz je bezpecne ho vypustit (neni cerveny). Taky se na stara KSP kolena asi konecne naucim stavet i letadla.....zatim vyrabim rakety s kridlama misto letadel :)

 

Docela uzitecny jsou nektery CZ videa na YT, bohuzel ted zadny nemuzu najit, ale jsou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

KSP je tezsi nez byvalo, pro novacky to musi byt krute! Konecne jsem se pohnul aspon k letum na Mun, ale furt mi to dava celkem zabrat pesto ze jsem celkem zkuseny v KSP. Porad je to ale uplne jedinecna hra na kterou nedam dopustit. Jo a heat shields mechanika mi uz neva, je to realne a uz jsem prisel jak na to. Staci nevletet do atmosfery jak blbec, pekne v uhlu.........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Jedu karieru podruhe a konecne se mi podarilo zachranit nejakeho Kerbonauta na orbite, dokovani bude asi v pohode....(zatim jsem nevyzkoumal docking port)

 

Hodne mi pomohlo toto video (CZ) :

 

Tocil to nejakej skolak podle hlasu, ale evidentne to neni zadnej blb.

 

Jestli to nekdo tady vubec hraje tak kdyztak poradim co vim....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...