Přejít na obsah

Kerbal Space Program


Gut

Recommended Posts

Objevil jsem tento uzasny simulator letu do vesmiru uplne nahodou, je to bomba pro hracicky co maji radi fyzikalni simulace.

Stavite si vlastni kosmicka plavidla, ale pozor - fyzika je neuprosna, postavite raketu spatne a ona co? Nikam nedoleti.... Tezko o tehle hre mluvit, nejlepe se podivat na nejake video.

 

http://games.tiscali.cz/kerbal-space-program-15311

 

 

je docela na dlouho se do toho dostat, neni to zadna jednohubka:)

 

 

tady navod ktery pomuze:

 

EDIT: link na cesky psany podrobny navod (skvele napsany!):

http://steamcommunity.com/id/Khalashnikovf/myworkshopfiles/?section=guides&appid=220200

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani mi o tom nemluv, jen jedna raketa z pěti mi vylítla 1000 metrů vysoko :D 

No ja to hraju chvili v career mode a uz jsem skoro na 22 000 m s celkem jednoduchou raketkou....no ale je to zezacatku fakt drsny nez prijdes jak na to. Udajne muzes i vysadit lunochod na mesici atd... to si vubec neumim predstavit jak to bude slozity:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja to hraju chvili v career mode a uz jsem skoro na 22 000 m s celkem jednoduchou raketkou....no ale je to zezacatku fakt drsny nez prijdes jak na to. Udajne muzes i vysadit lunochod na mesici atd... to si vubec neumim predstavit jak to bude slozity:)

 

Tak já zkoušel Sandbox mode... Pravda je že při počtu smrtí co sem na těch kosmonautech spáchal by mě asi zavřeli :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já zkoušel Sandbox mode... Pravda je že při počtu smrtí co sem na těch kosmonautech spáchal by mě asi zavřeli :D

Career je tezkej, ale vede te od nejjednodussich akci.....dobry je projet si ty tutorialy co jsou primo ve hre, bez nich by to ani neslo....taky jsem to rozjizdel asi 4x nez jsem se trochu chytil. Doporucuju modelarum a fanouskum simulatoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nainstalováno a jak jsem předpokládal, tak naprosto netuším co s tím mám dělat. To prostě bez češtiny nedokážu. Ale je to paráda, to jo. Tohle by mě moc bavilo.

Musis prelouskat tutorial a podivat se na to video co jsem dal do prvniho prispevku, uz jsem karieru rozjel asi popate - porad si nekdy nejsem jistej co se po me vlastne chce. Ale kdyz se to povede - uzasne....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cesky psany tutorial pro Kanara a uplne zacatecniky:

 

JAK VYPUSTIT PRVNI RAKETU

 

Spustte hru, vyberte career mode (mate pak omezeny stav komponent, coz je pro zacatek rozhodne lepsi)

 

V budove Mission Control si vyberte nejake mise, pro zacatek treba jen jednu - vypustit prvni raketu.

 

Zpet, prepnete do budovy Vehicle assembly building (je tam jeste jinej hangar - ten je pro raketoplany)

 

Nejjednodusi raketa ma 2 stupne - stupen 0 command pod+padak, stupen 1 - solid fuel booster

 

Tlacitko LAUNCH, stiskem mezerniku odpalite nejnizsi stupen (v tomto pripade 1, dalsim stiskem mezerniku odpalite dalsi stupen v poradi, v tomto pripade 0)

 

K tomu jeste neco napisu - rakety se proste stavi po stupnich, a jednotlive stupne se aktivuji mezernikem (to az na rampe). Posledni v poradi je obvykle padak na stupni 0. Kdyz stavite raketu muzete komponenty ve stupnich presouvat atd (jednoduse mysi), vpravo dole jsou cisla stupnu, je tam mozno kliknout na + a ziskat tim dalsi stupen. Pisu proto, ze mi chvili trvalo nez jsem prisel na to proc se mi otevira padak hnep pri startu - mel jsem motor a padak na stupni 0.

 

priklad jednoduche dvoustupnove rakety:

stupen 0 - padak(y)

1- separator

2- motor na tuhe palivo1

3 - separator

4- motor na tuhe palivo2

 

na rampe placnete do mezerniku - tim aktivujete stupen 4, az dohori placnete do mezerniku - aktivujete separator ktery odpoji vyhorely motor, dalsi stisk mezerniku aktivuje dalsi motor, atakdale....proste je to 4,3,2,1,0!

 

 

Anglicky neumim (par slov jo teda), ale ono se to da kdyz se chce......

 

 

EDIT: Tam kde jsem napsal SEPARATOR ma byt DECOUPLER - tak se to ve hre jmenuje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...