Přejít na obsah

Martenův video koutek


marten724.

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Zdravím všechny, mám takový dotaz ohledně nahrávání replayů. Dříve jsem vždy pustil replay, nahrál přes neregistrovaný bandicam a vše v poho. Ale ted jsem cca před týdnem zkoušel u nových replayů přes bandicam i open broadcaster software a nahrál se mi jen zvuk a místo replaye bílý obraz kdyz jsem pak nahrany soubor spustil ve VLC... Nevíte co s tim? Jaky pouzivate vy program? Popripade nejaky tipy s nahravanim videi? Piste :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny, mám takový dotaz ohledně nahrávání replayů. Dříve jsem vždy pustil replay, nahrál přes neregistrovaný bandicam a vše v poho. Ale ted jsem cca před týdnem zkoušel u nových replayů přes bandicam i open broadcaster software a nahrál se mi jen zvuk a místo replaye bílý obraz kdyz jsem pak nahrany soubor spustil ve VLC... Nevíte co s tim? Jaky pouzivate vy program? Popripade nejaky tipy s nahravanim videi? Piste :-)

Na nahrávání používám ShadowPlay (od nVidie) a na stream OBS. Ono s tím OBS si musíš pohrát. Poslal bych ti screeny nastavení, ale na streamování se to trošku liší a může to děláš problémy. Pokud máš grafickou kartu na nVidie, tak využiješ ten ShadowPlay.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pekne. jen bych chtel videt delsi zaznam, jak hrajete treba se se sedmickou......abych se trochu priucil. Protoze drtit s namaklou desitkou spoluhrace neni az tak tezky asi.

Dneska chci udělat stream, ale nevím s kým budu hrát. Protože oni třeba nemají některé tiery, ale pokud někoho najdu se vším, můžu brát šestky, sedmičky, osmičky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...