Přejít na obsah

Pz II ausf. b


ramasa

Recommended Posts

Jsem modelář začátečník, tak mě prosím hned neodsuzujte. Toto je můj první tank. Bahno stojí za prd já vím. Teď makám na PzIII ausf.L a PzIV ausf.D, které snad nakonec budou vypadat lépe :-). Jinak teď se spíše zaměřuju na čs. předválečné opevnění. Kdyžtak kukněte na www.umodelare.wz.cz . Kde je under construction, tak ten model ještě není na světě :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

yep lak na figury matný. Někdo zastává názor, figury nelakovat úbec. Na horních pásech chybí bláto. Používej základní metodu wash, dost to oživý model viz. sudy vypadaj smutně. Jinak blátem nahodit i trochu korbu, když už to vypadá že tank jel tankodromem... Bláto dělám tak, že udělám z pigmentu kašičku, namočím na štětec a pak rozfoukávám pistolí všude kde potřebuji po směru jízdy ať to spadne kam chce... jinak na první model je to dobré :Smile-izmena:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do jakékoliv barvy přidávej pomalu dětský pudr na prdelky AVIRIL a postupně tak docílíš až takového matu, že například v černé barvě dojde k jejímu zšedivění a vypadá jako normální jetá pneumatika. Nutno ale vždy počkat, až to uschne protože v mokré barvě nemáš šanci poznat, kolik tam toho pudru je potřeba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...