Jump to content

Recommended Posts

Guest B1gT0m
Posted

Myslím, že to vypadá super. Krásně čistě postavené, kéž bych se taky dostal na takovou úroveň  :yes_yes:  :good:

Posted

Pánové díky,  je to  5-tý model po té přestávce a navíc zrovna tenhle se fakt staví sám. Ale já si nekladu nijak vysoké cíle, jsem takový vitrínkový lepič  :no: .

Posted

Je to hezky a čistě postavený. Perfektně zvládnutý "řemeslo". Teď k tomu přidat i "umění" (míněno výtvarní) a vyšisovat barvy a trochu rozbít tu monotónost odstínů a posuneš to ještě o třídu výš.

Je to podle mě ale ještě moc čistý (třeba kola), právě vyšel z letecký fabriky a ani nestihl zmoknout.

Guest B1gT0m
Posted

To záleží jak na to hledíš. Sice je teď v módě španělská škola, ale to neznamená, že všechno co přináší je správné

Guest B1gT0m
Posted

Fanouš je parádní, taky mi tady leží, ale ještě jsem se do něj nepustil. Prvně si slepím nějakou droboť abych to trošku dostal do ruky a nezmrvil tak krásnou stavebnici 

  • 8 months later...
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...