Přejít na obsah

ETS 2 - Euro truck simulator 2


Guest LucSulla

Recommended Posts

no couvat s tím někde pod silo bych tedy nechtěl. V ETS2 mám stažený mod na Kenwotrha (900? ) a je kolikrát problém se někam vejít ,on to ten čumáček dost natahuje.

Já bych radši u ATS uvítal kdyby přidali taky tahače bez čenichu.Ani by při tom nemuseli opouštět Kenwortha (ale klidně by časem i mohli k jiným značkám )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Zdravím,

už nějakou dobu jezdím (zatím jenom Volvo).

Mody používám, jejich instalace není problém. Nyní jsem však narazil na mod tahače Volvo VNL670. Po rozbalení je tam plno složek ,ale nikde žádný soubor *.scs.

Stáhnul jsem to z několika stránek, všude stejné. Existuje ještě nějaký jiný způsob instalace modů, na netu nemohu nic najít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...

Hraje tu ještě někdo?

Měl bych dotaz ke garážím resp. k zisku. K čemu mi jsou graráže, nákup tahačů a řidičů, když jejich zisk nejde na mé konto? Tam jde jen to co vydělám sám.

Určitě to tak nebývalo, to se na nějakém levelu zlomí či co? Nebo to změnili?

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Popravdě jsem na vážkách :-)

Dlouho jsem to nehrál, ale přijde mi divné, že bych takovou stupiditu zapomněl. Není vůbec žádná motivace to kupovat.

 

Obecně v těch zakázkách a obchodu je nevyužitý potenciál. Je to vlastně strašně jednoduchý, zakázek je plno, správa společnosti = upgrade garáží a auto update řidičů (není důvod jejich zkušenosti šéfovat jednotlivě).

Možná by to spravil nějaký mod, asi kouknu.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ach jo :) nejde na moje konto?? co to je za blbost? :D jde samozřejmě že jde. řidiči mají svoji výplatu, že.. ale zisk z dopravy jde tobě.. :)

Ty nevidíš jak ti chodí zprávy kolik který šofér vydělal??

Mě ano :) hlavně prosím žádnej mod ano, to je to nejlepší jak si *****it profil.  Tož tak :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Miruno napsal:

Fakt je to tak špatný? Mě lákal třeba ten zimní mod.

mody na ekonomiku ano. NE!! spousta smradů a kinderzmrdů to sice propaguje, ale jeto jen cesta jak si *****t hru. bodka.

Mody na počasí grafiku atd, to nic moc nezkazí.

Asi tak no, k té US soupravě-ano dá se to..i s 6ti přívěsy se dá, viděl jsem naživo. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Piratx_CZ napsal:

k té US soupravě-ano dá se to..i s 6ti přívěsy se dá, viděl jsem naživo. :)

Tak to nebude nic pro mě :-D

Marně jsem se snažil tím návěsem otočit tu oj správně, ale bylo to citlivé jak kráva. Možná víc cviku by to spravilo...

Taky jsem blbě kouknul jak mám najet, takže jsem myslel, že kabinu mám mít na druhou stranu a chtěl jsem to objet, ale to něšlo. Když jsem to pracně vystrčil z to ho parkoviště na screenu, tak jsem to pak stejně nedal na první dobrou a jedno kolo toho přívěsu čučelo mimo oblast a byl jsem v řiti :-D

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...