Přejít na obsah

ETS 2 - Euro truck simulator 2


Guest LucSulla

Recommended Posts

já teda většinou posloucham dunění motoru (asi sem divnej)

na radia sem přišel až asi před tejdnem, a furt sem si říkal, kde byl ten mód na rádia

No já rádio na cestách neposlouchám ale muziku v přehrávači. Soubory s MP3 sem si zkopíroval do dokumentů složky music ve hře.

Takže poslouchám své oblíbené skupiny a valím po dálnicích. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže jsem to také zkusil a mám odježděno podle steamu 2 hodinky... docela to ujde, spíše oddychovka... nenáročné... ale občas v tom člověk i trochu plave :-D Už chápu proč jsou kamioňáci ve městě ve stresu :-D Beru job za 390 jůro a je to takovej ten šolich v rámci jednoho města... semafor a naskakuje oranžová... dobrý to ještě stihnu... cink... 350 jůro pokuta... :-D Asi bude důležité to nastavení reálnosti... benzínky takřka nepotřebuju a odpočinek také ne... Grafika pěkná... dost mě překvapuje, že když vjíždím na kruháč, tak nevidím doleva přes rám kabiny... mám to i s dátáčem going east... já myslel, že se to bude jezdit do Ruska a ono je to Polsko apod...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

. mám to i s dátáčem going east... já myslel, že se to bude jezdit do Ruska a ono je to Polsko apod...

EU-ok?? :-D;-)  Nikoliv RU simulátor... ale, stáhni si RU mapu -strejda google, RU map 1.4.9 a dojedeš až do Moskvy ..to že nevidíš doleva-je potřeba si správně zvolit pohled..číselná klávesnice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím zdejší truckery :-) Měl bych malý dotaz,já jezdím ETS2 pouze off line a dneska jsem to po nějakém čase spustil a hlásilo mi to aktualizaci.Po odkliknutí jsem se dostal na sránky jenž jsou mi neznámé a nepodobají se ani náznakem tomu odkud jsem kdy aktualizace stahoval. . ..  http://www.eurotrucksimulator2.com/update.php. dál jsem se dostal sem : .. http://www.patches-scrolls.de/patch/1481/66851. . .Dejme tomu že to nějak předělali . .. na co se ale chci zeptat nabídlo mi to tohle : File:  eurotrucksimulator2_1_18_1_patch.zip
Size: 1.51 GB . . .

Zarazila mě už velikost patche  a doba stahování 4 hodiny .Co je prosím obsahem ? docela nerad bych si nějak rozhodil hru s tím že by bylo nutné začínat znova . Mladej si kdysi kupoval tu nástavbu ,,na Východ" a musel prý začínat znova,což bych já tedy nerad.To radši oželím nějaké to  vylepšení. Ostatně stejně už spíš jen čekám na US kamióny. . .. .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@rttw Po updateu se nic neztratilo, tedy rozhodně ne mě. A to nikdy po žádným. Jen se auto většinou přesune někam do garáže, pokud je na cestě.

Ale já to mám on-line propojené s účtem na ETS2, možná je to tím, že si to pamatuje pozici. Když si pak profil po změně přihlásím, je vše ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Online propojení?? s účtem na ETS?? ..to slyším prvně..samozřejmě nic takovýho není ...asi myslíš s ůčtem na WOT( World Of Trucks) to ale nemá nic společnýho s hrou krom nějakých fotek a možnosti upravit si SPZ ..

Aktualizace 1.18 přináší do hry ofiko Mercedes..proto ta velikost.. a NIKDY při aktualizaci se nemusí dávat nový profil-jen jak bylo napsáno auto to hodí do garáže.

Pokud to někomu spadlo a blbne-MODY...a zase MODY-ty to dělají, ne hra..co se týče vzhledu stránky, je nový, předělali ho nedávno..ale adresa na netu je stejná, stačí se kouknout.

Jinak doporučuji mít RSS na tento kanál a máte všechny otázky předem zodpovězeny: http://blog.scssoft.com/ .Takže tak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ježiš kluci já na vás úplně zapoměl . . . .samozřejmě děkuju za reakce  a info.

Miruno: No po update/patchi ne, to jen zruší právě probíhající zakázku jak píšeš.Ovšem jemu jsme kupovali to rozšíření ,,na Východ " a poté co si to nainstaloval mi hlásil že mu zmizel celý postup a začínal znova.Nebo že by si vymazal profil ? Moc se mi nezdá že by byl takový osel,ve světe her a hlavně těch online je jak ryba ve vodě. . .Ale nebyl jsem přímo u toho když to instaloval takže nemůžu tvrdit nic na 100% . ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím já nemůžu sloužit, koupil jsem to dohromady.

 

K profilům jsem našel tohle. Mělo by se to zálohovat, mě to tam štosuje taky, tak třeba jestli se tam ten starej ještě válí, já jich tam mám kupu.

Dokumenty/Euro Truck Simulator 2/profiles(1.10.1).bak - například.
Tam najdeš svuj save. Stačí "profiles(1.10.1).bak" přejmenovat na profiles a jezdi.

 

Nicméně tomu týpkovi co to zkoušel, to nepomohlo, profil se mu nezobrazil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Takže jelikož ETS2 zde moc populární není, vlákno k nové aktualizaci zakládat ani nebudu...Jedná se o docela zajímavé změny..jednak nové města do mapy, v Maďarsku.

Pak také změny v simulátoru jako takovém..jiné aktivování modifikací-a zároven jejich přehlednější uspořádání. Modifikace mohou být lépe seřazeny a složky obsahují popis a ikonu pro lepší přehled.

Dále pak nastávají změny v ovládání trucků-možnost přeřazování i při automatu a zaplém tempomatu a přepínání sekvenční a automatické převodovky z kabiny.

Přibyla možnost oddálit, nebo uplně vypnout navigaci na palubní desce-stejně jako v "Route Advissoru".

Vše je zde : http://blog.scssoft.com/2015/07/ets2-119-update-open-beta.html 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Tý jo, delší dobu jsem to nepustil, tak teď vidím update, tak to stáhnu, pustím a jsem pln pozitivních dojmů  :woot:

 

Ultra vykreslování zrcátek je super. Mě to teda pomáhá. Změna polohy slunce pěkná, v době západu to svítí mezi stromy. Možnost definovat cestu na navigaci taky paráda.

:thumbsup:

 

Trochu to pokazila nehoda dvou osobáků předemnou na dálnici. Jelikož jsem zrovna nejel zrovna podle předpisů, tak jsem to překvapivě nedobrzdil  :whistling:

No a taky jsem na to koukal jak tydýt, protože se mě to nikdy nestalo  :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...