Přejít na obsah

ETS 2 - Euro truck simulator 2


Guest LucSulla

Recommended Posts

mno... jestli chceš potkávat střelce co tě vyhoděj do stratosféry, blokujou a maj z toho strašnou srandu...tak ano, to co je nade mnou je právě pro tebe.

Jestli chceš jezdit s někým-ne, není a nebude. Jakákoliv diskuze o tom je zbytečná, prostě ETS ani ATS na toto nebyly stavěný. Mám toho odst odjeto na obou i na obou v Mp...a co píšue je ověřeno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

18 minutes ago, Piratx_CZ said:

mno... jestli chceš potkávat střelce co tě vyhoděj do stratosféry, blokujou a maj z toho strašnou srandu...tak ano, to co je nade mnou je právě pro tebe.

Jestli chceš jezdit s někým-ne, není a nebude. Jakákoliv diskuze o tom je zbytečná, prostě ETS ani ATS na toto nebyly stavěný. Mám toho odst odjeto na obou i na obou v Mp...a co píšue je ověřeno.

No pre mna... hra to moj 11 rocny syn. Já mám dost jazdenia v robote :-D ale aj tak dík za info, poviem mu aby sa nebavil blokovanim ostatnych. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 18. července 2018 at 11:22 PM, Piratx_CZ said:

Spíše mu pořid nějaký mod na postup-rozumný, at má peníze na opravy :) nebo tlačítko na rychlý save a je to. SCS to z tohoto důvodu nikdy neudělá,. Kvůli toxic playerům.

Prosím ta věděl by si odporucit nějaký rozumný mód na lepsie zisky? Dik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi takhle.. existuje toho spousta. Ale osobně jsem používal jen svoje, co jsem sám vytvořil a to na test profilech. Ale vydělat si v ETS2 je tak easy, že sem to nakonec vše smazal a jen čtu jak ty různý cheat enginy rozm***daj hru. NApoužívat, normál vyjezdit, koupit auto, jezdit v singlu až pak MP.  Sice jsem psal o tom,ale je to víc škody, než užitku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

13 hours ago, Piratx_CZ said:

Asi takhle.. existuje toho spousta. Ale osobně jsem používal jen svoje, co jsem sám vytvořil a to na test profilech. Ale vydělat si v ETS2 je tak easy, že sem to nakonec vše smazal a jen čtu jak ty různý cheat enginy rozm***daj hru. NApoužívat, normál vyjezdit, koupit auto, jezdit v singlu až pak MP.  Sice jsem psal o tom,ale je to víc škody, než užitku.

Tak syn má dovolený počítač asi tři krát dvě hodiny tyzdenne. Na druhý kamion si zarobi asi před vianocami. Hra aj iné hry. ... niečo skusim vyguglit... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Mno, zálaží jaké dlouhé :D jestli myslíš ty " věci" od SCS za klasikýma návěsama, tak ty můžou i po Čr, jedna souprava mě jezdí i cestou do práce... jestli myslíš ty hezké modované  25 metrů dlouhé "nordic" tandemy, tak ty jsou hlavně v severských zemích, v Eu nesmí.. Takže tak ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak přece jenom musím...

Když najmu řidiče, tak to hopne do hlavního menu a ne zpátky do garáže...

Takže pořídit řidiče do plné garáže je docela klikačka.

Navíc nějakej dobrák prohodil ikonu řidiče a tahače, asi víc pro nas...

 

No a ovládání kamery v garáži při tuningu mě taky dává zabrat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 19. září 2018 at 8:10 PM, Aaron Goldstein said:

Musel bych někde vyštrachat volant (bez něj to neumím) a na to jsem líný...

Já by som ten volant radše dopředu nechvalil. Kúpil som teraz cez léto právě kvoli ets jeden Michalovi a hlavně mensie změny směru jazdy nám moc nejdu. Možno nějaký drahsi kus by bol lepší, ale inak sa to u nás neuchytilo :/

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já volant mám i jsem to na něm hrál a šlo to... Ostatně proto jsem si ETS vůbec pořídil... Ale protože to znamenalo vždy napojit volant před hraním, tak jsem ho začal hrát méně... a méně... a méně... 

 

A nemám nic drahého... Nějaký obyčejný Genius... https://volanty.heureka.cz/genius-twinwheel-f1/specifikace/?gclid=Cj0KCQjwrZLdBRCmARIsAFBZllG--vDhDmfdFhfdn8j_cPLMjmU8tS4Pq32_6EuRyp-Nm3sj95eY7IMaApXJEALw_wcB

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...