Přejít na obsah

ETS 2 - Euro truck simulator 2


Guest LucSulla

Recommended Posts

 to si musel riadne "štrejchnuť".....   vidím to tak na dobrých 5 kilometrov ....  :laugh:   alebo ako jeden šofér čo chodí k nám na firmu...  preskočil zvodidlá na dialnici a znížil výšku vozidla asi o 50cm.....  ale mal len 7.5 tonu....  takže ani žeriav nemusel byť špeciálny keď ho nakladali na odťahovku...  :laugh:  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím kamioňáci tak máme na steamu ke stažení DLC metalízy :-).No něco se mi stáhlo a pak jsem musel propojit hru s World trucks a tam je steam kód který jsem zadal na steamu na aktivaci,vše proběhlo ok,ale metalízy zatím nikde nevidím v nabídce nebo nevím jak se k nim dostat :-).Tak komu to pojede a tak dejte vědět jak na to :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já měl hned v nabídce položku Vlastní metalický lak, ale nepřišel jsem na to jestli to jde nastavovat i u těch předvolených vzorů, co tam jsou

 

 

 

 

pozor, v ramci aktualizace se prida jen polozka vlastni Metalicky lak. Pokud chces to DLC s metalizama zdarma, pak si musis vyzvednout kod na World of Trucks.

 

 

 

DLC Metallic Paint Jobs Pack

Spolu s metalickými barvami vytvořili vývojáři i 10 unikátních metalických nátěrů dostupných jako klasické DLC. Tentokrát je ovšem k dispozici vlastníkům ETS 2 zdarma, pokud mají World of Trucks a Steam účet. Stačí se přihlásit na World of Trucks a v událostech naleznete klíč, který jednoduše aktivujete na Steamu.

 

Tady najdes zpravu se Steam kodem na to pridavny DLC.

https://worldoftrucks.com/en/events.php

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pozor, v ramci aktualizace se prida jen polozka vlastni Metalicky lak. Pokud chces to DLC s metalizama zdarma, pak si musis vyzvednout kod na World of Trucks.

 

 

 

Tady najdes zpravu se Steam kodem na to pridavny DLC.

https://worldoftrucks.com/en/events.php

Jj je to tak,ještě je potřeba to DLC :-),jinak to vypadá skvěle na těch tahačích 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nainstalováno, zahráno pár "her". Zatím dobrý, ale:

- vyberu náklad, jedu, jedu...koukám po okolí...jedu...jedu...zábava u parkování...kasíruju

- vyberu náklad, jedu, jedu...koukám po okolí...jedu...jedu...zábava u parkování...kasíruju

- vyberu náklad, jedu, jedu...koukám po okolí...jedu...jedu...zábava u parkování...kasíruju

- nainstaluju nějaké mody

- vyberu náklad, jedu, jedu...koukám po novém okolí...jedu...jedu...zábava u parkování...kasíruju

 

Zatím dobrý, ale co vás na tom baví dlouhodobě? Neprudím, ptám se, jak se budu u té hry cítit za měsíc ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nainstalováno, zahráno pár "her". Zatím dobrý, ale:

- vyberu náklad, jedu, jedu...koukám po okolí...jedu...jedu...zábava u parkování...kasíruju

- vyberu náklad, jedu, jedu...koukám po okolí...jedu...jedu...zábava u parkování...kasíruju

- vyberu náklad, jedu, jedu...koukám po okolí...jedu...jedu...zábava u parkování...kasíruju

- nainstaluju nějaké mody

- vyberu náklad, jedu, jedu...koukám po novém okolí...jedu...jedu...zábava u parkování...kasíruju

 

Zatím dobrý, ale co vás na tom baví dlouhodobě? Neprudím, ptám se, jak se budu u té hry cítit za měsíc ;-)

U mě je to dlouhodobá záležitost. Tím myslím, že to hraji již dva měsíce a průměrně denně tak půl hodiny. Prostě, na odreagování naprosto skvělá věc. Ale není to něco, co bych si ve dvě odpoledne pustil a šel v jedenáct spát, to ani náhodou. Odvést si denně jeden, dva náklady je podle mě akorát. Pak už to člověka zase tolik nebaví, za pár dní se k tomu však rád vrátím. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mě je to dlouhodobá záležitost. Tím myslím, že to hraji již dva měsíce a průměrně denně tak půl hodiny. Prostě, na odreagování naprosto skvělá věc. Ale není to něco, co bych si ve dvě odpoledne pustil a šel v jedenáct spát, to ani náhodou. Odvést si denně jeden, dva náklady je podle mě akorát. Pak už to člověka zase tolik nebaví, za pár dní se k tomu však rád vrátím. 

 

Aktuálně nejezdím, protože jsem utahanej a nemám chuť. Vytáhnout volant, uklidit volant...

 

Chce to nějakou výzvu, když má člověk level 30 a třičtvrtě mio Eur na kontě, tak už toho v tý hře moc nezbejvá (další kolegové, které stejně nejde potkat, mě nějak nehákujou)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nainstalováno, zahráno pár "her". Zatím dobrý, ale:

- vyberu náklad, jedu, jedu...koukám po okolí...jedu...jedu...zábava u parkování...kasíruju

- vyberu náklad, jedu, jedu...koukám po okolí...jedu...jedu...zábava u parkování...kasíruju

- vyberu náklad, jedu, jedu...koukám po okolí...jedu...jedu...zábava u parkování...kasíruju

- nainstaluju nějaké mody

- vyberu náklad, jedu, jedu...koukám po novém okolí...jedu...jedu...zábava u parkování...kasíruju

 

Zatím dobrý, ale co vás na tom baví dlouhodobě? Neprudím, ptám se, jak se budu u té hry cítit za měsíc ;-)

 

 

:D. A ono je to v tankach jine? Vsak tam je repetivnost bitev na tech par mapach ... ja mam dane tyto cile.

 

1. Projet celou mapu (100%)

2. Koupit od kazdeho trucku 1ks do garaze.

3. Rozjet novy profil na Multiplayer

 

Pak se uvidi ;).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Dnes uvolněny další nové vzory a vyhlášena soutěž.... http://steamcommunity.com/games/227300/announcements/detail/1262444872828893037

 

Edit: Tak zpět... Protože to něco stáhlo tak jsem předpokládal, že jsou to ty vzory... Nejsou... DLC se vzory je sice uvoněno, leč jako placené... (2€)... Takže to co to stáhlo byl nějaký patch (verze se změnila na 1.10.7)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nainstalováno, zahráno pár "her". Zatím dobrý, ale:

- vyberu náklad, jedu, jedu...koukám po okolí...jedu...jedu...zábava u parkování...kasíruju

- vyberu náklad, jedu, jedu...koukám po okolí...jedu...jedu...zábava u parkování...kasíruju

- vyberu náklad, jedu, jedu...koukám po okolí...jedu...jedu...zábava u parkování...kasíruju

- nainstaluju nějaké mody

- vyberu náklad, jedu, jedu...koukám po novém okolí...jedu...jedu...zábava u parkování...kasíruju

 

Zatím dobrý, ale co vás na tom baví dlouhodobě? Neprudím, ptám se, jak se budu u té hry cítit za měsíc ;-)

Taky jsem to tak měl, vydělat co nejvíc, jezdit, ale po čase hrůza, dneska už skoro nezapnu, hold tohle strašně rychle omrzí :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejnudnější část této hry je vlastní cesta. Kdyby to alespoň, pokud nejedu po dálnici, dalo průjezdy nějakým městem nebo obcí, takhle je to jenom o tom udržet se v pruhu a neštrejchnout někoho okolo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Nejnudnější část této hry je vlastní cesta. Kdyby to alespoň, pokud nejedu po dálnici, dalo průjezdy nějakým městem nebo obcí, takhle je to jenom o tom udržet se v pruhu a neštrejchnout někoho okolo.

a co ti brání?? Jako v reálném životě nemusíš jezdit podle navigace,ale hod si M a najdi si cestu..anebo-fot, fot a...fot :D mám 3 profily a naprosto nevím co dřív..TSM, EUby MHA a Pro Mods(mapy)..a furt se něco děje..takže, na to je ETS :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kucíí jak to všechno stíháte? Spusta  z Vás hraje WOT,WT,tahače a já nevím co všechno ....kolik hodin denně spíte? Nebo jen minut? Se přiznejte :laugh: .

Před lety jsem prodával Scanie....jsou tam doufám taky, to je jak jezdit F1 bez Ferrari :teehee: .

 

EDIT: koukal jsem na obrázky...Scanie tam je...v pořádku. Můžete pokračovat v činnosti. :thumbsup::laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kucíí jak to všechno stíháte? Spusta  z Vás hraje WOT,WT,tahače a já nevím co všechno ....kolik hodin denně spíte? Nebo jen minut? Se přiznejte :laugh: .

Před lety jsem prodával Scanie....jsou tam doufám taky, to je jak jezdit F1 bez Ferrari :teehee: .

Scanie tam jsou a stíhat se to dá. Naštvě mě WoT, tak si na hodinku pustim ETS2, dam si dvě cesty a pak jdu dělat třeba něco jinýho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím kamioňáci tak máme na steamu ke stažení DLC metalízy :-).No něco se mi stáhlo a pak jsem musel propojit hru s World trucks a tam je steam kód který jsem zadal na steamu na aktivaci,vše proběhlo ok,ale metalízy zatím nikde nevidím v nabídce nebo nevím jak se k nim dostat :-).Tak komu to pojede a tak dejte vědět jak na to :-)

Lakovna-dojed dó servisu a v lakovně se podívej :) máš tam i vlastní možnost pohrát si s metalízou..a ty předvolené co si získal za registraci :)

ets2_00028.jpg

Takhle to vypadá po ránu. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...