Přejít na obsah

ETS 2 - Euro truck simulator 2


Guest LucSulla

Recommended Posts

Honza: říká ti něco tlačítko EDIT? A co se týče lehání hry - jakej mód, jaký další módy?

 

A uplně naposled: UTFG! Lidi to si nejste schopni zkusit najít odpověď na takový marginální problémy sami na netu? Je tu MRTĚ fór o ETS2, ProMods mají třebas svoje vlastní, kde se nechá najít spousta odpovědí na problémy, případně ten svůj reportovat. Projevte trochu snahy, nebuďte BFU.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Honza: říká ti něco tlačítko EDIT? A co se týče lehání hry - jakej mód, jaký další módy?

 

A uplně naposled: UTFG! Lidi to si nejste schopni zkusit najít odpověď na takový marginální problémy sami na netu? Je tu MRTĚ fór o ETS2, ProMods mají třebas svoje vlastní, kde se nechá najít spousta odpovědí na problémy, případně ten svůj reportovat. Projevte trochu snahy, nebuďte BFU.

Máš pravdu je tady toho spousta a já pokud mi něco nejde nebo padá hra,tak prostě mrknu na kompabilitu a vyhodím to a zkusím něco jiného dokud to prostě nefunguje tak jak má.Teď jsem vyhodil pár návěsů poněvadž byly na staré verze a vypadá to že by to mohlo být stabilní :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ako včera som viezol Leoparda do Bruselu.....  Neviete čoho sa tý europoslanci boja ??   :Smile_trollface-3:    A skúsil som Anglicko....  No ako raz stačilo...  však tam chodia všetci v protismere......  :facepalmic:   Ale prežil som....  len dva krát som zle odbočil a raz napral do osobáku....  n normálne mi nedal prednosť alebo čo....  :whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to řidičům kupuju tak, aby mohli jezdit a moc to nestalo. To znamená motor a barva, aby to bylo stejný. To stačí. Pak odemykam u řidičů všechny druhy nákladů na jednu úroveň a pak nechám dodělat dlouhou vzdálenost, aby vydělávali. Dlouhá vzdálenost je asi nejdůležitější, protože plat řidiče má dvě složky- paušál a za kilak. Čím víc kilometrů, tím víc zbyde pro tebe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to řidičům kupuju tak, aby mohli jezdit a moc to nestalo. To znamená motor a barva, aby to bylo stejný. To stačí. Pak odemykam u řidičů všechny druhy nákladů na jednu úroveň a pak nechám dodělat dlouhou vzdálenost, aby vydělávali. Dlouhá vzdálenost je asi nejdůležitější, protože plat řidiče má dvě složky- paušál a za kilak. Čím víc kilometrů, tím víc zbyde pro tebe.

Dlouhou vzdálenost jsem jim nastavil od začátku,ale stává se mi že nenajdou zakázku,občas to pochopím,ale když ti to začne lítat skoro pořád tak nevím kde je problém

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlopi....  ja som včera najal prvého pindíka...  čo môžem u neho ovplivnovať ??  len pridelovanie bodov prestíže ??  cesty rieši sám.... kamión dostal....  prefackať ho nemôžem ??  by som rád....  málo zarába....  mrcha jedna lenivá......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlopi....  ja som včera najal prvého pindíka...  čo môžem u neho ovplivnovať ??  len pridelovanie bodov prestíže ??  cesty rieši sám.... kamión dostal....  prefackať ho nemôžem ??  by som rád....  málo zarába....  mrcha jedna lenivá......

jo, jenom rozdělování bodů. A nebo ho můžeš vyhodit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když ho vyhodis, budeš muset trénovat jinýho. Přijde mi, že když je tam pridanej cargo pack a velká mapa, tak ubylo celkove nákladů ve městech. Před přidáním bylo třeba v rotterdamu nákladů na 4 stránky a teď sotva 2.

záleží jak autor to město udělal. Třeba v Římě je toho plno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já to snad koupím, čtu vám to tady pod prstama... Ty screeny vypadají úžasně, a pokud je to něco i na způsob simulátoru špeditérské firmy, tak začínám uvažovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tu špeditérskou firmu neber nijak doslova, v principu jen nakupuješ a vylepšuješ garáže (lišej se počtama stání, co kamion to stání), najímáš řidiče a jim přiděluješ stroje. Cesty jsou jen simulovaný, takže je možný jim kupovat hromadně největší šlupky.

 

Je to smutný, občas by potěšilo potkat svýho řidiče na cestě... snad jindy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tu špeditérskou firmu neber nijak doslova, v principu jen nakupuješ a vylepšuješ garáže (lišej se počtama stání, co kamion to stání), najímáš řidiče a jim přiděluješ stroje. Cesty jsou jen simulovaný, takže je možný jim kupovat hromadně největší šlupky.

 

Je to smutný, občas by potěšilo potkat svýho řidiče na cestě... snad jindy.

myslim že potkat by ho mělo jít, alespoň sem to na netu někde četl, že potkal svýho řidiče

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslim že potkat by ho mělo jít, alespoň sem to na netu někde četl, že potkal svýho řidiče

 

Not possible, veškerej provoz je simulovanej náhodně jen ve tvým dohledovým okolí (když se poštěstí, tak si najdeš místečko a vidíš jak auta mizej a zjevujou se ze vzduchu.

 

Více na http://svetsim.funsite.cz/articles.php?article_id=5

 

Zmínku o tom najdeš v otázce Jaké bude AI okolní dopravy, cituji:

 

O možnosti potkat za jízdy tahače své firmy tak jako kdysi v 18 WoS Pedal to the Metal jsme uvažovali, ale všechno závisí na tom, jestli na to nakonec najdeme dostatečný výkon. Není to ani tolik otázka zobrazení dalšího kamionu ve 3D světě, jako spíš toho, že celá flotila hráčových vozidel by si musela průběžně a správně plánovat trasy, a také předstírat že po nich jezdí (a v případě, že se přiblíží hráči, opravdu jet), a to je velké množství výpočtů na pozadí pro neustálé routování navigace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...