Přejít na obsah

ETS 2 - Euro truck simulator 2


Guest LucSulla

Recommended Posts

Nojo, tak to nemůžeš srovnávat. Je fakt že mezi autama s malým rozdílem výkonu nic moc na silnici nepoznáš, ale pokud sedneš do něčeho s pěti sty kW a naložíš dole v dole pětadvacetitunovej bagr, tak mi věř, že to do kopce leze ÚPLNĚ jinak než jinej truck s 350kW.

 

Co se týče AI - jasně, pořád je jakási divná, ale super fíčura je, že už tě na dálnici se zapnutým blinkrem neblokuje (dřív vedle tebe najeli blinr neblinkr, což bylo dost nepříjemný zejména u těch sjezdů, kde se oddělí pravej pruh), ale počká, a rovněž začal fungovat zip u spojení dvou pruhů (AI se tam nezasekne a nečeká, ale více méně plynule se zařazuje).

 

Asi si nerozumíme... Můj povzdech, že hra nebere v potaz sílu tahače a váhu nákladu se týká rychlých zakázek, kde právě klidně zapojí slabý tahač za těžký náklad... Že je cítit rozdíl ve výkonu tam jasně píšu... A proto tam vzpomínám štěrk za DAFem nebo Magnumem, protože to jsou slabé tahače a těžký náklad... I když největší extrém byly asi dva nakladače (32t) za Magnumem... Do kopce to skoro stálo....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aaron...   len technická....  píšu že je to aktivačný steam odkaz.....  to musím mať steam aby som to rozchodil ?? Lebo nemám... tak abysom neriešil niečo s čím si potom môžem... radšej nič.... 

Ď. za vysvetlivky pre blbých.....   :confused:  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi si nerozumíme... Můj povzdech, že hra nebere v potaz sílu tahače a váhu nákladu se týká rychlých zakázek, kde právě klidně zapojí slabý tahač za těžký náklad... Že je cítit rozdíl ve výkonu tam jasně píšu... A proto tam vzpomínám štěrk za DAFem nebo Magnumem, protože to jsou slabé tahače a těžký náklad... I když největší extrém byly asi dva nakladače (32t) za Magnumem... Do kopce to skoro stálo....

 

Jo takhles to s tou sílou tahače myslel - já ty rychlý zakázky jezdil jen z kraje a tam ani těžký náklady vozit nemůžeš (nemáš na ně kvalifikaci) a s patnácti tunama ponožek to lítalo všechno jak fík. Štěrk je zlo :sick:

 

Nazdar pindíci.....  mám tak problém....  Stále sa mi prehadzuje farba kamiónu na ružovú.......  aj prestriekam... aj tak sa mi to prehodí....  normálne idem po ceste a zrazu som ružový.....  :mad:

 

Já bych věděl - nelegální verze. A budu se opakovat - kup si origo :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aaron...   len technická....  píšu že je to aktivačný steam odkaz.....  to musím mať steam aby som to rozchodil ?? Lebo nemám... tak abysom neriešil niečo s čím si potom môžem... radšej nič.... 

Ď. za vysvetlivky pre blbých.....   :confused:  

Ano... Potřebuješ Steam....  Non Steam verze 429,- Kč http://www.herni-svet.cz/euro-truck-simulator-2-gold-en-pc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já jsemproti tobě skoro na začátku. 4x holota ve Volvech a já. K tomu ještě splacim půl mega bance. Ale hoši vydělávají a to je hlavní. Zkusil jsem jednou multiplayer a hrozný. Rozsekalo mi to i hlavní profil, tak jsem se musel o kus vratit.

 

Odesláno z mého HTC Desire 500 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já jsemproti tobě skoro na začátku. 4x holota ve Volvech a já. K tomu ještě splacim půl mega bance. Ale hoši vydělávají a to je hlavní. Zkusil jsem jednou multiplayer a hrozný. Rozsekalo mi to i hlavní profil, tak jsem se musel o kus vratit.

 

Odesláno z mého HTC Desire 500 pomocí Tapatalk

Já jsem si tam vložil ten Mercedes což je fakt luxus,se mrkni do sekce screenshoty :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zazálohovat sejvy, smazat všechny mody, nainstalovat případně jen ty ověřený. Bavíme se ovšem o legální verzi, že ano?

Pochopitelne, ze legalni verze....

Vzdyt tam nic nemam, skoro...

Trailers&Cargo od Jizzyho, TSM 4.7, Mercedes Actros, Grays Michelin wheels a Lite Sirius Wheels....

a Concept k tomu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pochopitelne, ze legalni verze....

Vzdyt tam nic nemam, skoro...

Trailers&Cargo od Jizzyho, TSM 4.7, Mercedes Actros, Grays Michelin wheels a Lite Sirius Wheels....

a Concept k tomu...

dle mého nejde dohromady Acros a ten concept,ale nevím,další ty kola,myslím že to je pro starší verze,musíš kombinovat a zkoušet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...