Přejít na obsah

ETS2 - Screenshoty


Corinth32

Recommended Posts

  • 3 months later...

Tak po delší době... spousta novinek, nové DLC Heavy-asi možná dobrý,ale mimo mě...koupeno, otestováno, nejezdím už těžký, to sem si odbyl dáávno ;-)

Jezdím pořád s FH a občas ostatní trucky...

 

Jak frajer zaparkoval to GTI na dálničním odpočívadle do protisměru... :-D :-D

34610412860_5afdef2a54_b.jpg

 

Bye CZ :-)

34610382900_baef436697_b.jpg

 

Na můj vkus je ta 747 dost nízko..

34866040871_81f6eed59d_b.jpg

 

Současná podoba...

34154896464_ef2422b0f5_b.jpg

 

a detail :

34154904834_a8083e6ba2_b.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to taky :) hlavně ale o natáčecí nápravy..a do budoucna se chystá tzv multipivot..neboli více otočných bodů pro návěs:) takže ta Scanie s dlouhým tandemem, konečně nebude mít problém na kruháčích atd :) už se těším .. v ATS je to pecka. a ještě maj návěsy natáčecí kola na nápravách.. :) taky dobrý.. i když jak jsem psal..já si užil nadměry ještě původní, takže toto už pro mě není nic novýho.

 

Ale díky tomu, je s tímto D-Tec combi nosičem uplně jiná jízda..autor to překopal s použítím natáčení :) .já jen upravil lak na nosiči a kola. at to sedí k autu.

34873760685_f376a9aa01_b.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • 6 months later...

Tak prva dík, potěší  ;-), no, ne, není to tak, render fotek apod to už je vyšší dívčí.

Tím rozhraním myslím tzv. sweetfx, které ti udělá naprosto odlišné fotky-lepší barvy, ostrost, apod, než klasická hra.

To že mám "helmuta" tam kam by se nedostal, až tak pravda není-jde tam dojet z jednoho skladu. ale je pravda, že díky pár příkazům v "konzoli" hry můžu kamkoliv, kde vývojáři udělali texturu..

Např: 34030353814_3317e71ac4_c.jpg tady..

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, mod :) krátký i delší kontíky, plus tohle..existuje forum SCS kde se tyhle návěsy, popř i auta a doplny dají stáhnout-hlavně máš na forku ověřený modery, ne cvoky co dávaj k modum viry, trojany apod.

Edit: defakto jediný co na té fotce není mod je mapa :)

Upraveno uživatelem Piratx_CZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...