Přejít na obsah

ETS2-Mapa-TSM Map 4.7.2


waisik

Recommended Posts

  • 1 year later...
  • 4 weeks later...

Obrovská a kvalitní mapa, která přidává nová města a státy, jako např. Portugalsko, Chorvatsko i část Afriky a mnoho dalších. Změny jsou opravdu velké. Stojí zato určitě vyzkoušet.

 

Odzkoušeno na: 1.9.22

 

http://bit.ly/1gDBCdf?r=bb

Stáhnuto a nějak si to nerozumí s mou verzí hry.Stáhl jsem si ještě mod s návěsy a když jsem hru chtěl spustit tak to zamrzlo v logovací obrazovce.Vypnul jsem tedy návěsy a při novém spouštění to hned spadne do winu.Tak jsem zas návěsy zapnul a vypnul mod s mapami.Pak vše už jede v pohodě.Čili jasně zlobí mapy.

Verzi hry mám 1.18.1.3 (32 bit ) (aktualizováno začátkem měsíce ) ví někdo co je špatně ?

Za případné info děkuji předem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lowi . Tak už to frčí,ještě jednou díky.

Piratx_CZ : Původní oficiální mapu už mám projetou celou,několik poboček,pár miliónů eur na kontě, všichni řidiči dostali trucky v plné výbavě takže už nebylo co řešit.Online mě neláká,Scandinávie taky ne . . . Já osobně v podstatě už jen čekám na ATS.Takže já chci do ATS :-) a na to nemá žádný mód vliv :-) Navíc asi není problém se ho zbavit pokud by zlobil.A upřímě řečeno beru ETS jako oddychovku kterou občas zapnu,nic zásadního co bych nějak prožíval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...

Tak koukám po delší době...Já teda TSM jako mapu nikdy uznávat nebudu...souhlas s tím cos napsal-ETS může bejt stereotyp...ale...já našel proti tomu zbran-EU mapu a ProMods..EU je "jen" lepší verze origo mapy.ale...je jiná a parkování atd je někdy dost hardcore...ProMods-to je jiný kafe..sice chybky,ale..zase propracování je pecka...a na ATS čekám taky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...