Přejít na obsah

Kanárovo


Kanár (NIHIL)

Recommended Posts

a kruci... čumím jak děcko na rolničku... Modely se barví průběžně během lepení? Ptám se proto, že přemýšlím, že bych to zkusil, ale nikdy sem to nijak profesionálně nedělal (:

Můžeš i během, nebo rozdělit na díly a pak stříkat, tady se jedná o interiér, takže ho potřebuješ nabarvit před kompletací :-), jinak tiger academy 1/35 :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Som chcel kt lebo nema pryzovu obruc...

A su iba zdvojene

Daj si do google ze: zimmerit coating applicator tamiya 1:35

Napiš mi to prosím jinak. Vůbec ti nerozumím a nic nechápu. Jaká gumová obruč a jak zdvojené? A ten přípravek na zimerit jsou dle mého vyhozené peníze, na to stačí špejle od nanuka, šupléra a ostrý nožík... :Smile_blinky: já myslel, že to dělá nějaké plochy a ne jenom po jednom. To je pak uplně jedno, čím to pícháš do toho tmelu. Akorát to musí mít správný rozměr vzhledem k měřítku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanáre, pls help me

Můj dotaz nepatří do tohoto vlákna, ale potřeboval bych poradit. Nedávno jsi psal, že jsi našel soubor, který způsoboval "kolaps" hry po umístění upravených modů po stáhnutí nového patche 0.8.3. jaký to byl prosím soubor? Prohledal jsem forum a nemůžu to nalést. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tiger ma dokopy 4 rady kolies

Kazde koleso je v podstate trojica kolie

Tiger1 ma pryzove obruce, tzn musim ich dvofarebne stavat, je to tazsie ako ceruzkou naznacit lesk ocele

KT ma 2 rady zdvojenych pojazdovych kolies a nema gumu na kolesach, staci naznacit kov

Aha, sorry ale ty píšeš jak maďarský policajt v Blave a tak ti není rozumět. Kolesa jsou v pořádku a tys jenom chtěl říct, že je s nimi moc práce, když se dělají ty obruče, že? Dělám to tak, že si to kolečko dám na malou vrtačku a jak se točí, tak jen přiložím štětec. Popřípadě je dobré si udělat ostrou jehlou rýhu po obvodu a pak se barva nerozmazává jinam. Rusáci měli také tu gumu na kolech ale když jim zrovna chyběla, tak to dali bez gumy. Tank pak odejel jednu bitvu a kola i pásy byly v prdeli ale účel to splnilo. Krávál to prý dělalo děsný.... :Smile_blinky: Na ten bazmek cimeritový jsi měl dát odkaz protože já našel pod tím názvem obrázek takového něčeho, jako je kousek plíšku do ruky a ten má konec zahrozený a plochý jako šroubovák. A ne to tvoje kolečko, které je jako když se krájí nudle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanáre, pls help me

Můj dotaz nepatří do tohoto vlákna, ale potřeboval bych poradit. Nedávno jsi psal, že jsi našel soubor, který způsoboval "kolaps" hry po umístění upravených modů po stáhnutí nového patche 0.8.3. jaký to byl prosím soubor? Prohledal jsem forum a nemůžu to nalést. Díky

gui_settings.xml

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...