Přejít na obsah

Kanárovo


Kanár (NIHIL)

Recommended Posts

Bohužel na to nemám potřebné sklo ale jenom obyčejný základní objektiv. Když jdu s makrem moc blízko, tak je hloubka ostrosti malá. Je to podobné, jako s teleobjektivem, ten má stejný efekt. Až se mi podaří dokopat některého z mých synů, tak dodám celoplošně ostré fotky. Oni na ty foťáky mají vybavení na které já ani nemám prachy :Smile-hiding:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak myslíš, že nejsou kvalitní? Canon za 35 000 je špatný foťák? Jestli myslíš to, že není všechno ostré, tak to je tím, že jsem chtěl aby bylo vidět dobře některé detaily a fotil to na makro. Když bude všechno ostré, tak to nebude tak detailní. Nemám na to objektiv.

 

můžeš mít Hasselblad, ale když nevíš jak nastavit....

 

edit/ abych jen planě nekecal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já mám 4,5 a 5,5 dioptrií, v hledáčku máš korekci, nejlepší zoom jsou nohy, dále mrkni v návodu na nastavení ostřících bodů, ISO dle dle světla (asi 200), zbytečně neprodlužovat čas. Jo a číst návod, já se k němu taky musím vracet, páč po roce a půl se vracím k foťáku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm,tak nemám...asi už je v propadlišti dějin.Ale koupil jsem si nedávno na blbnutí RC model Tigera a to je taky docela hukot. Má to všechny funkce včetně reálných zvuků. Když tak koukám jako to máš pěkně nabarvený tak mě napadlo to všechno rozebrat,nabarvit a zpatinovat...Ovšem líbilo by se mi něco takovýho,jenže to bude asi stát ranec :

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dělo 88mm bylo nejlepším dělem v tu dobu a původní protiletadlová verze se postupně dostávala všelijak zkracovaná a jinak upravovaná do všeho, do čeho to jen šlo namontovat. Není ani divu. Nebylo potřeba ubírat HPéčka, jako je tomu ve WoT ale bylo třeba trefit na co největší vzdálenost a udělat díru. Klidně stačila i malá díra.... :Smile_trollface-3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 months later...

Tak jsem si na zimní večery pořídil Škodovku a začal jsem patlat. Nemáte někdo obrázky nějaké pěkné typické Československé kamufláže? Koukal jsem na to, jak zrestaurovali ten tank a to je docela fobrá kamufláž ale nějak mi tam chybí jakékoliv popisky a nebo značení. Bylo na tom vůbec něco? Není tam ani státní znak.

 

IMG_4890.jpg[/url]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...