Přejít na obsah

Kanárovo


Kanár (NIHIL)

Recommended Posts

Ban dostaneš za jakési trestné body, které ti dávají admini za spamovaní například. Ani nevím, kolik jich je tetřeba a mě se prostě nahromadily za celou dobu co tady jsem. Nevěděl jsem, že už mám splněno prostě.... :Smile_trollface-3: . nikdo mě na to neupozornil

 

O tom mi něco povídej. A ten ban podle všeho není automatickej, ale někdo červenej to musí sledovat a udělit. Ale dost už o tom, ať ti tu nedělám bordel :-) Jsem rád, že jsi zpátky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidíš, jak ti ten ban prospěl, aspoň jsi dělal něco užitečného :-D Pěkná práce, s tím Tigerem, těším se, až sem dáš fotky hotového...

 

Přemýšlel jsem, že bych se po dlouhé (>10 let) taky vrátil k modelařině, ale zatím je to tak ve fázi úvah :-) Popravdě podobná dílka mě od toho spíš odrazují, protože když vidím, co dovedou jiní a jak já bych to zpočátku matlal... :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, trochu OT: chtěl bych klukovi (a taky sobě) koupit nějakou stavebnici modelu tanku. Klukovi je 12, skládá max. LEGO, já mám za sebou v mládí jenom nějaké letadýlka. Tedy - chtěl bych něco ne moc drahého a složitého, ale taky ne nějaký šit z 5 kousků. Poraďte pls. Na webu jsem našel jenom věci za 1000,- výš a navíc absolutně netuším, která značka je značka, a která jenom přetřený ťaman.

 

Díky předem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je asi nejlepší zajít do kšeftu a tam ti nejenom poradí ale také si můžeš do krabice nahlédnout. Jinak ale můžu doporučit tyhle modely. Jsou levné ale slušně udělané a nejsou složité.

 

http://www.plastic-hobby.cz/category/1-35:804/

 

Ta moje T-34 je také od této firmay ARK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...