Jump to content
Sign in to follow this  
Kanár (NIHIL)

Kanárovo

Recommended Posts

Torzní tyče vedou přes celou šířku tankové vany a tak musí být levá a pravá řada poloos poněkud posunutá a aby nebyla posunutá i kola, tak má Tiger na jedné straně zahnuté poloosy dopředu a na druhé zase dozadu. Nevím, jak to v praxi fungovalo protože logické je zahnutí ramen poloos směrem dozadu aby kolo od překážky uskakovalo, kdežto směrem dopředu je to jakoby proti srsti, že? Rusáci se s tím nepatlali a měli prostě kola na jedné a druhé .straně o proti sobě posunutá. Měli mezi koly velké mezery a tak to ani není vidět

tigertorz.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nováčku, nejlepší je zakoupit si nějakou stavebnici a pak už jen lepit, brousit, natírat a i jinak patlat a improvizovat. Třeba ta tráva u T-34 je z chlupů, které koukají z kukuřičného klasu a to bláto, ve kterém je otisk pásů, tak to je uděláno z normální hlíny, kterou jsem přeosíval na jemno a smýchal s lepidlem Herkules. Stavebnice je od ukrajinské firmy ARC. Konkrétně tahle: http://www.plastic-h...ium-tank:17871/ a figurky mi k tomu nabídli zdarma ale kupoval jsem to jinde a ne tam, kde je tento odkaz. Dělal jsem ten T-34-85 asi rok ale to je dáno tím, že se tomu věnuju jen tu a tam. Nesedím u toho několik hodin denně ale spíše hodinku i méně a některý den vůbec.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Já si to myslel, už jenom podle barvy výlisků. Tenhle model mám taky, s kompletním vnitřkem a motorem, jen jsem na něj ještě bohužel nenašel čas :Smile_Default: Taky zkusím něco nafotit a dát to sem, doma mám pár pěkných krajinek, třeba s E-100 od Trumpeteru nebo velkou krajinku s mostem a Stugem z Arden v 1:35, která mi získala i několik medailí ze soutěží.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...