Jump to content
Sign in to follow this  
Kanár (NIHIL)

Kanárovo

Recommended Posts

Torzní tyče vedou přes celou šířku tankové vany a tak musí být levá a pravá řada poloos poněkud posunutá a aby nebyla posunutá i kola, tak má Tiger na jedné straně zahnuté poloosy dopředu a na druhé zase dozadu. Nevím, jak to v praxi fungovalo protože logické je zahnutí ramen poloos směrem dozadu aby kolo od překážky uskakovalo, kdežto směrem dopředu je to jakoby proti srsti, že? Rusáci se s tím nepatlali a měli prostě kola na jedné a druhé .straně o proti sobě posunutá. Měli mezi koly velké mezery a tak to ani není vidět

tigertorz.jpg

Nováčku, nejlepší je zakoupit si nějakou stavebnici a pak už jen lepit, brousit, natírat a i jinak patlat a improvizovat. Třeba ta tráva u T-34 je z chlupů, které koukají z kukuřičného klasu a to bláto, ve kterém je otisk pásů, tak to je uděláno z normální hlíny, kterou jsem přeosíval na jemno a smýchal s lepidlem Herkules. Stavebnice je od ukrajinské firmy ARC. Konkrétně tahle: http://www.plastic-h...ium-tank:17871/ a figurky mi k tomu nabídli zdarma ale kupoval jsem to jinde a ne tam, kde je tento odkaz. Dělal jsem ten T-34-85 asi rok ale to je dáno tím, že se tomu věnuju jen tu a tam. Nesedím u toho několik hodin denně ale spíše hodinku i méně a některý den vůbec.

Já si to myslel, už jenom podle barvy výlisků. Tenhle model mám taky, s kompletním vnitřkem a motorem, jen jsem na něj ještě bohužel nenašel čas :Smile_Default: Taky zkusím něco nafotit a dát to sem, doma mám pár pěkných krajinek, třeba s E-100 od Trumpeteru nebo velkou krajinku s mostem a Stugem z Arden v 1:35, která mi získala i několik medailí ze soutěží.