Přejít na obsah
admin

FREE GOLD ( kódy, weby a další info, kde sehnat zlaťáky, atd.)

Recommended Posts

Já bych poprosil o upřesnění... Stačí se přihlásit na stránce a nebo je nutné hru nainstalovat a přihlásit se do hry???

Nehraju ani jedno (takže to nemohu ověřit), ale myslím, že lidi, kteří WOWs nehrají a nemají ho ani nainstalován tohle bude zajímat...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Já bych poprosil o upřesnění... Stačí se přihlásit na stránce a nebo je nutné hru nainstalovat a přihlásit se do hry???

Nehraju ani jedno (takže to nemohu ověřit), ale myslím, že lidi, kteří WOWs nehrají a nemají ho ani nainstalován tohle bude zajímat...

Musíš mít hru nainstalovanou a přihlásit se do hry.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nazdárek všem,zde je odkaz na 7 dní premka pro všechny (nejen pro nové hráče)... 

1. Přihlásit  sa na stránkach www.worldofwarships.eu  vaším účtem WOT.
  2. Potom navštívit stránku: WOWS 7 DNI PREMKA >>> potvrdit ověření účtu a na spodní části stránky vyzvednout odměnu.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nazdárek všem,zde je odkaz na 7 dní premka pro všechny (nejen pro nové hráče)... 

2. Potom navštívit stránku: WOWS 7 DNI PREMKA >>> potvrdit ověření účtu a na spodní části stránky vyzvednout odměnu.

Pokud to někdo u sebe nenajde, tak:

Úplně pro všechny to není, WG má "tajný marketingový klíč" komu dá a komu ne (na ofic. fóru k tomu byla/je diskuze)... Já jsem v lodích hrál už CBT, mám pár prémiových lodí v přístavu a stejně mám kulové :-D

Možná to časem dají všem, nicméně na mě už včera (i dnes ráno) vyplivnul web po ověření hlášku:

Kapitáne, v tuto chvíli nejsou dostupné žádné bonusy. Mějte oči na stopkách, abyste neminuli nadcházející akce oznámené na našem portále!

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Rawacu,tak to mě mrzí,že ti nelze aktivovat.

Zajímalo by mě,dle čeho určují ten "tajný klíč"

Já jsem ráno aktivoval kod a další kod pro syna.

Vypadá to jestli už nejsou kody vyčerpány a další se průběžně doplňují.

Je potřeba to sledovat,kody budou aktivní pouze hráčům,kterým se nepodařilo ho aktivovat,hráčům co ho aktivovali to už nepůjde.

Zkušenost z....   https://na.alienwarearena.com/giveaways

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

:-(

1465981762.png

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se