Přejít na obsah

FREE GOLD ( kódy, weby a další info, kde sehnat zlaťáky, atd.)


admin

Recommended Posts

Mám dotaz:

kód jsem použil, ale zůstal my jako dárek a od té doby už nemohu získat jiný kód, po kliknutí na The World of Tanks Bonus Code Key Giveaway se mi objeví zpráva

 

Success!

A key has been sent to you via email. You can view your assigned key by visiting your account’s "Giveaways" page.  jenže tam je ten původní kód a nový nepříjde. Zkoušeno v průběhu cca 14 dní. Nevíte co s tím?

 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám naprosto stejný problém.

Kdykoliv se na stránky podívám,tak vidím kolik zbývá klíčů,jakmile se přihlásím,tak nemám možnost vyzvednout klíč,jelikož naskočí...

 

 

Success!

A key has been sent to you via email. You can view your assigned key by visiting your account’s "Giveaways" page.  

 

Tohle přetrvává dlouhodobě,již jsem měl problém i v předchozích klíčích před prázdninami (klíč nikdy žádný nedorazil)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže ten kód od nich můžete vyčerpat jen jednou....

 

Only one key can be claimed per member for this giveaway. If you have received a bonus code in the past, you will not be able to claim another one. Keys are only available to residents in the United States, Canada, and Europe and are only valid on NA and EU servers.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže ten kód od nich můžete vyčerpat jen jednou....

 

Only one key can be claimed per member for this giveaway. If you have received a bonus code in the past, you will not be able to claim another one. Keys are only available to residents in the United States, Canada, and Europe and are only valid on NA and EU servers.

 

No je pravdou,že toto jsem četl,ale nějak mě to nešlo dohromady,jelikož kod na COLU a den premka jsem si naposled aktivoval,tak před několika měsíci (možná,že to je i 1/2 roku).

A když jsem různě četl,že si hráči aktivovali a kod je funkční,předpokládal jsem,že to s tím nesouvisí.

Na druhou stranu je to spravedlivé,většinou  se dávka klíčů rozebere velmi rychle a na spostu hráčů se nedostalo.

Většinou šli do oběhu po půlnoci a v průběhu následujícího dne bylo po klíčích.Kdo přišel večer z práce na toho se nedostalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže ten kód od nich můžete vyčerpat jen jednou....

 

Only one key can be claimed per member for this giveaway. If you have received a bonus code in the past, you will not be able to claim another one. Keys are only available to residents in the United States, Canada, and Europe and are only valid on NA and EU servers.

Aha, tak pak je to jasné, pochopil jsem to špatně. Měl jsem za to, že je to obecná formulace, že klíč jde použít pouze jednou a ne, že uživatel může použít pouze jeden klíč ze všech vydaných.   :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

23:15 - Byl to boj se servery (přetíženo, čas vypršel atd.), ale nakonec to sedlo - oba kódy... Thx.

 

Pozn. Ani jednou to nenapsalo "Kód přijat (nebo jak to hlásí)" - neustále to házelo chyby a úspěšně přijaté kódy jsem zjistil až ve hře...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To prémko se dá použít i ve WoT? Já totiž jaksi stále nemám propojené účty a spíš bych to využil ve WoT.

Dle mě ne, WoWs nemá propojený účet s WoWp a WoT, pokud nenastala nějaká změna...

 

JJ. Premko je u Lodi i Tanku spolecne. Tak to klidne hod pres ucet od WOTka a mel by to tam byt

 

Edit: Že bych si nevšiml, páč free xp a goldy nejsou propojené...

Edit2: A jo, koukám jako ***, free xp a goldy ne, ale PÚ to bere společný všude ... :-)

 

Jak s PÚ nehraju, tak mi to nějak uniklo :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dle mě ne, WoWs nemá propojený účet s WoWp a WoT, pokud nenastala nějaká změna...

 

 

Edit: Že bych si nevšiml, páč free xp a goldy nejsou propojené...

Edit2: A jo, koukám jako ***, free xp a goldy ne, ale PÚ to bere společný všude ... :-)

 

Jak s PÚ nehraju, tak mi to nějak uniklo :-D

V pohode. Tak jsem se divil kdyz jsem mel premko na WOT a ono bylo i na Lodich :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...