Přejít na obsah

FREE GOLD ( kódy, weby a další info, kde sehnat zlaťáky, atd.)


admin

Recommended Posts

Hmm ... dopadl jsem stejně,no co,unninstall té kraviny co žere FPS  :wallbash:

Takže když to začne po 2 dnech fungovat objeví se EXPIRED !

co ale nechápu proč mám přes to zelený nápis UNLOCKED ?

http://www.imghosting.cz/view-67ScreenShot003.jpg

Možná proto, že tanky máš jako jediný nainstalovaný, a ty ostatní hry, ne, tím pádem můžeš u tanků o ten give žádat, ale už máš peška

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Zdravím,

 

rád bych poprosil o jakýkoliv bonusový kód, WOT hraji již nějakou dobu, ale zatím jsem neměl možnost užít si výhody prémiového účtu nebo goldů, proto budu rád, pokud nějaká hodná osoba bude mít bonus. kód a bude se chtít rozdělit se mnou, budu jenom rád.

 

jinak pan_klobuk nehrál jsi cs 1.6? Tvůj nick je mi docela povědomej, možná si znal i hráče goofy, jestli to jsi ty, tak je to teda pořádná náhoda :---D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

 

rád bych poprosil o jakýkoliv bonusový kód, WOT hraji již nějakou dobu, ale zatím jsem neměl možnost užít si výhody prémiového účtu nebo goldů, proto budu rád, pokud nějaká hodná osoba bude mít bonus. kód a bude se chtít rozdělit se mnou, budu jenom rád.

 

jinak pan_klobuk nehrál jsi cs 1.6? Tvůj nick je mi docela povědomej, možná si znal i hráče goofy, jestli to jsi ty, tak je to teda pořádná náhoda :---D

Goldy si teď můžeš vyjezdit zdarma, prémiový den je taky každou chvíli za aktivitu ve hře... Dostat můžeš, obávám se, pouze nějaký invite kód pro nového hráče.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Goldy si teď můžeš vyjezdit zdarma, prémiový den je taky každou chvíli za aktivitu ve hře... Dostat můžeš, obávám se, pouze nějaký invite kód pro nového hráče.

 

Ty goldy si jezdím, to je pro mě dřívější Vánoce - ikdyž nic moc, ale lepší než drátem do oka :--D, premiák jeden den za 2 měsíce mě sice potěší, ale expit 4 devítky bez prémka, kdy dostanu tým, co umře za 2min a já jsem najednou sám proti 5 tankům - bez vyexpených modulů (jinak by mi to nevadilo) a hned minus 10k kreditů, tak si dám hru s t1 heavy a vydělám 20k... Né, že by mě to nebavilo, ale bylo by hezký, kdyby hodná duše darovala nějakej kód (jestli to teda jde).

 

Jsem ochoten tomu hráči klidně pomoci v četě apod.

 

Asi jsem naivní, ale za pokus se neplatí. Jinak díky za rychlou odpověd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

Asi jsem naivní, ale za pokus se neplatí. Jinak díky za rychlou odpověd

Řekl bych, že jseš spíš pěkně vyčůranej....   :smile: moje studující 18-ti letá dcera, podobné věci řeší tím, že každou druhou sobotu a neděli prodává za pultem v samoobsluze, páč kapesné jí taky nestačí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řekl bych, že jseš spíš pěkně vyčůranej....   :smile: moje studující 18-ti letá dcera, podobné věci řeší tím, že každou druhou sobotu a neděli prodává za pultem v samoobsluze, páč kapesné jí taky nestačí.

 

Rovněž mám brigádu, ale musím dotovat benzín...

V čem je to vyčůrané? V tom, že na oplátku mohu pomoci tomu hráči v progresu - pokud bude mít zájem,

P.S. Kapesné v 18ti, kdo by si nedal řict :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Pokud máte kamaráda ,který chce začít hrát tanky (i přes vaše rozmlouvání) tak může použít jeden z kódů co tu dávám volně k dispozici.Napište pak PM,ať ho můžu smazat.

 

FA59G-T7MUZ-AHUZW-2GFPD-V75CE  - netuším co tam je

 

MK8TV-U73C6-7P6P3-3BXKD-ZPYBD   - 1000 goldů,7 dní PÚ a tank Valentine II

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Level 250

Bonus kod pro wotko, 3 dny PU, dve mista v garazi a M3 Light

Ta M3 je jen pro nove hrace.....jinak dostanes jen 3 dny premka a 2 mista v garazi..ale lepsi jak dratem do oka :-)

Mam 2 invite navic a mozna i jeden normalni pokud nepujdou zadat 2..pokud nepujde vymenim za darecek 1 dne premia....ohledne tech invite kodu pm...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Begin your Unicum journey in style with the WoTLabs Invite Code! Type in the code WOTLABS when creating a new account to receive 7 days of premium, 500 gold and a T2 Light Tank! Click here for more details.

 

Možná se bude někomu hodit.

Nebolo to len pre NA server ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...