Přejít na obsah

FREE GOLD ( kódy, weby a další info, kde sehnat zlaťáky, atd.)


admin

Recommended Posts

skontroluj jestli si prihlasenej...to se stalo me.taky to jen nacitalo:)

Kde se dá zkontrolovat zda jsem přihlášený?

Dole v liště vedle hodin ve skrytých ikonách,pak pravým na ikonu toho rdwolva a settings?

Tam jsem přihlášený. To by mělo stačit snad.

Jo a mám dva herní účty. Na prvním se mi to podařilo a nyní zkouším i na druhém.

Proto jsem ten program odinstaloval a pak znovu nainstaloval s novým uživatelským účtem. Tak snad to půjde. No má někdo zkušenost zda to jde a nebo je to limitováno třeba I.P. adresou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám doma router že můžu připojit i třeba dva PC přes ty káblíky.Kdybych teda přehodil ten káblík do jiné zdířky tak by se změnila ta I.P. adresa? pomohlo by to? Teda asi to vyzkouším a pak napíšu za hodinu kdyžtak.

 

Tak přehození káblíku v routeru nepomohlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest DinDin_snr

Jinak po připsání goldů doporučuji to udělátko odinstalovat. Pokud je to aktivní, srazí FPS na půlku (někdy i víc). Po odinstalaci se FPS vrátilo zpět na původních 30–50 (v maximálních detailech)…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.Mám menší problém.Vše jsem dělal jak jsem měl,odpočet se ale zastavil na 55 minutách.Musel jsem udělat nucený restard pc a při opětovném spuštění overwolfa mě odpočet naskočil na čísle 59milionu minut.Neví někdo co s tim mám dělat?Děkuji za pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

tady je obrázek mého problému

jooo to budes muset hrat opravdu dlouho :D :-P ... me to prijde jako 596 523 minut :-P :D ... ne ale kdyz se na to podivas jsou tam ty dvojtecky 2 ...spis to bude nejaka chyba (nebo ses ve fronte :D) jak ti utika to posledni cislo ?? jako vterina nebo minuta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...