Přejít na obsah

FREE GOLD ( kódy, weby a další info, kde sehnat zlaťáky, atd.)


admin

Recommended Posts

Jak mohu kódy získat?
Přihlaste se pomocí Vašeho Razer Comms ID (zde si jej můžete vytvořit). Každé Comms ID získá jeden bonusový kód a jeden pozvánkový kód. Také budete automaticky zařazeni do slosování uvedeného níže.

To je na to prémko.
 
A pak ještě další kódy:
 
"Sledujte stream umístěný níže, získejte speciální bonusové kódy a přizvěte své přátele. Několik diváků s trochou štěstí také může vyhrát tématickou výbavu, s jakou získají při hraní pořádnou výhodu."
 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a musí být stáhlej ten komunikátor? Já během stahování ho stopl,protože se mi při něm ukázala stránka kde byla možnost se zaregistrovat. Takže jsem stahování nedokončil. Už mi došel i mejl ve kterém jsem i klikl na potvrzení registrace. No ale pak když odejdu,zavřu okno a kliknu na tady ten odkaz a zkusím se přihlásit,tak mi to vyhazuje nějakou chybu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I přes tablet to šlo v pohodě, takže získán druhý kód bez problémů pro jiný účet. Chce si to jen pohrát a mít trpělivost  s registrací atd. :wink:

 

 

Edit:  Jen  tak mimochodem, kdo nemá prémko a využívá jen takové akce, tak bych s aktivací počkala minimálně do zítřka, aby  byl celý víkend s prémkem :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No na stránkách razeru jsem se zaregistroval, potvrdil registraci na mejlu, stáhnul komunikátor http://www.razerzone.../comms/download, nainstaloval, spustil a přihlásil se, pak sem kliknul na odkaz květule http://www.razerzone...nks-gamescom-cz hodil jsem přihlašovací údaje vpravo od obrázku s goldama a vyskočily na mě 2 kódy....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ID sem dala nick.

Udělala sem postup registrace až po mail, kde ti dojde link na potvrzení registrace.

Pak sem stáhla na tabletu ten jejich komunikátor, jinak mi to u kódu pořád psalo, že mail není registrován.

Když sem komunikátor pustila, vyplnila sem mail a heslo, co sem dávala při registraci a spustila, po té sem šla zpátky na stránku, kde sem vyplnila ty dvě políčka, mail a heslo ( vytvořené při registraci) a dostala jsem kód. Po získání kódu ihned odinstalováno.

 

 

 

První kód sem dostala, protože používám gameboostra, takže to bylo hned a bez problémů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mě fungovalo:

1/ Stáhnout Razer Comms

2/ Nainstalovat Razer Comms

3/ Na stránkách Razeru si udělat Razer Comms ID (nutné potvrdit verifikaci přes odkaz v e-mailu) - tento krok je možné přeskočit a udělat registraci přímo v bodě 4, dáváte tu míň udajů (ale i tady je pak nutná verifikace přes e-mail)

4/ Spustit Razer Comms a přihlásit se do něj.

5/ Přihlásit se na stránkách http://www.razerzone.com/world-of-tanks-gamescom-cz, část "Použijte kód nyní".

 

Pak na mě vyběhla stránky s kódy pro stávajícího a nového hráče :-)

 

Edit: Jak koukám, píšu pomalu :-D

 

Edit 2: Jestě jedna poznánka ke kódu, dle infa na www Razeru: "Tento kód je platný do 31. prosince 2014."

Já osobně PÚ nemám a s aktivací kódu si možná počkám na víkendové mise, dnes stejně hrát nebudu a akorát bych o část PÚ zbytečně přišel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prima, ale jak získám ten Razer Comms ID?

 

Prosím o step by step postup pro blbé (tedy pro mne). Ne, chce si to pohrát nebo stáhni komunikátor :confused: . 

 

Děkuji předem všem za pomoc pro IT ignoranta.  :thumbsup:

 

Je to úplně stejné jako s akcí, která probíhala cca před 4mi měsíci... tzn. že je možné, že mnozí z vás (nás) budou mít kousek práce ušetřen ;-)

 

POZOR !!! Nevím, jestli se to od minulé akce změnilo... ten prográmek "Razer Comms" bylo možné instalovat na Windows Vista a výše, uživatelé Windows XP měli smolíka pacholíka !!!

 

Lépe to popsat, než jak to popsal "Zvedák", zkrátka nejde :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...