Přejít na obsah

FREE GOLD ( kódy, weby a další info, kde sehnat zlaťáky, atd.)


admin

Recommended Posts

Ha! prolezl sem e-mail a neco sem nasel. Tak nejak sem zapomel, ze sem si tenkrat taky vyzadal kod pro novyho hrace. Takze se muzete porvat :Smile_trollface-3:

 

 

Congratulations, you've successfully been assigned a key for the World of Tanks Invite Code Giveaway for New Players:

VR6S9-UZ6SW-UW9V9-6RFA7

For instructions on how to redeem your key, please visit the World of Tanks Invite Code Giveaway for New Players page.

Alienware Arena Team

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze jsem nakonec problem s SMS kodem vyresil sam. Zkuste, zda vam to nebude fungovat taky.

 

Komu neprichazi aktivacni SMS, zkuste postupovat dle techto kroku. Me to pomohlo.

 

1. Prihlaste se na Spravu uctu

2. Prepnete jazyk portalu na English

3. Provedte odebrani telefonniho cisla

 

Kod by vam mel prijit snad v poradku do cca 1 minuty.

 

Pak uz muzete zmenit jazyk zpet na Cestinu a heslo si zmenit primo, bez vazby na telefon, coz funguje bez problemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, vidíte název vlákna? Pokud máte problém se smskou, zkuste se obrátit na support. Tady to bude promazáno.

 

Jinak info, kdo to nečetl:

 

Neobdržel/a jsem SMS kód, co mám dělat?Momentálně bylo zaznamenáno, ve spojitosti s odměnou za změnu hesla, že některým z vás nepříchází SMS potvrzení, když se snažíte zažádat o změnu hesla na Vašem účtu.Prosím podívejte se na tento článek předtím, než pošlete ticket na podporu.
Děkujeme.

 

zdroj: https://eu.wargaming.net/support/News/NewsItem/View/303/i-do-not-receive-my-sms-code-what-can-i-do

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...