Přejít na obsah

FREE GOLD ( kódy, weby a další info, kde sehnat zlaťáky, atd.)


admin

Recommended Posts

Zdar, Aktivoval jsem si ten Kód na Razeru, tak pokud ho někdo chce, dávám ho sem. Je to na těch 7 dní premium a 1k goldů pro nové hráče, né pro již hrající! Byl bych rád, když ho někdo použije, aby sem napsal, že si ho vzal nebo použil at je možno tento topic následně odstranit.

 

 

Kód:  NTRDU-M3GDN-Z7GX8-BAVMH

 

 

Je možno jsem dát i vaše kody pro ostatní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na mojí žádost to DinDin ještě otevřel, jelikož jsem si teprve při hraní vzpoměl, že kdysi minulý rok v létě jsem byl s tátou na sešlosti tankystů WoT a tam jsme dostávaly kartičky na tank a ještě na kartičky s pozvánkou do hry jako jsem sem dával na začátku topicu. A jelikož nemá využití a nikdo z mých kámošů jí nechce, tak vám jí sem hodím.

Jen prosím kohokoliv, kdo tento kod bude chtít použít a vezme si ho, tak at to sem napíše a nebojí se toho. Kdo prostě první přijde, ten bere, ale musí to dát najevo.

Je to stejný kod jako ten předchozí, tudíž na stejné využití.

 

Kód: REVB26-FB9BFU

 

Snad se bude ještě moct dát použít. Je to skoro rok tak snad ano. Pokud ne tak se omlouvám, ale za pokus to stojí.

Jinak lock a skládka až pokud někdo dá najevo, že byl již použit. Díky

 

Zde důkaz:

86bef99f5b5466b61c14f76ccdfb1d7d.jpg160a2cbde56020b22a192ae50c6dc3de.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...