Přejít na obsah

Háááleluja zavírá se brána aneb.....je tu nějaký kamarád?


Recommended Posts

Já měl bohužel partu, která začala čundrovat až v září, speciálně velký vandry. Ono se tedy v babím létě, když se povede, chodí líp. Kdybych byl na tom líp než jsem, tak teď bych jel na prodlouženej víkend....na houby na Brdy :confused: Vodu si radši uchovávám v paměti v čisté podobě, když se ještě dalo tábořit i na černo mimo kempy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Jelikož jsem po cca 10-ti letech, co jsme se stěhovali konečně našel krabici se starými negativy ( diapozitivy jsem ještě nenašel ), tak to teď po večerech skenuju a některé fotky dávám na můj web. Jsem z toho dost naměkko protože to jsou opravdu nejen časy mého mládí ale i záběry na místa, kde se už asi nikdy kempovat nebude a tváře mnoha kamarádů, kteří už odešli na věčný vandr.

No, a když se dívám na to, jak vypadala moje žena ve 34 letech a nebo i mladší, tak je mi tuplem smutno.

 

Kdo máte zájem, tak se podívejte zde http://www.rvfstudio.cz vpravo je v tom modrém obdélníku FOTOGALERIE. Případné dotazy rád zodpovím. Teda, pokud si vzpomenu :whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Hele klauni, už začíná svítit, už se to blíží, už je to zase tady.....

 

https://youtu.be/qJmdt4wxY94

Tos mě docela dostal. Kdybych mohl, vypadnu z díry aspoň každej druhej víkend! Večer hospůdka, 2 kytary mandolina (banjo) housle, foukačky a rumy od místních štamgastů. A pak zběsilé hledání místa s věcmi na spaní a ráno hledání slabších kusů, co se zaběhli :sweat:  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tos mě docela dostal. Kdybych mohl, vypadnu z díry aspoň každej druhej víkend! Večer hospůdka, 2 kytary mandolina (banjo) housle, foukačky a rumy od místních štamgastů. A pak zběsilé hledání místa s věcmi na spaní a ráno hledání slabších kusů, co se zaběhli :sweat:  

 

 A co ti brání? Moje žena vždycky. když viděla, že to se mnou šije, řekla...seber se a vypadni! A byla pohoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 A co ti brání? Moje žena vždycky. když viděla, že to se mnou šije, řekla...seber se a vypadni! A byla pohoda.

Invalidní důchod, invalidní příjem a blbá fyzická kondice. A v tvrdý botě bych vydržel dlouho nevydržel, někdy mám problém jít normálně i v pohodlných botách Navíc ta hudební parta už je taky v propadlišti dějin :confused:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Invalidní důchod, invalidní příjem a blbá fyzická kondice. A v tvrdý botě bych vydržel dlouho nevydržel, někdy mám problém jít normálně i v pohodlných botách Navíc ta hudební parta už je taky v propadlišti dějin :confused:

 

Tak to už je na každém ale nikdo by to nikdy neměl vzdávat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...