Přejít na obsah

ClanForFun


Recommended Posts

Mohl bych tam dát poškrábané a nebo nějaké funny písmo ale pak to bude v malém blbě rozpoznatelné.

Taky si myslim ze by byl lepsi ten "cistej" styl nez "rusty", aby to bylo videt. Kanare, neposlal bys mi ten tvuj peknej kosoctverec zaoblenej (vlastne je to ctverec, a a ni to ne:))? Me se ho nepodarilo nijak ciste vytvorit v Corelu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen bych doproručil ta písmena dát od sebe aby tam byla mezera a nebo se s tím pohrát a udělat to tak, že budou jako svařená dohromady. Takto je to ani tak a ani tak.

Mezeru jsem tam prave zadnou nechtel, mam za to ze takhle jsou jakoby svarena....kdybych ta pismena spojoval nejak umele asi by se mi to nelibilo, me se to takhle zda kompaktni tak akorat.

No a jsem rad ze se to zatim libi!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muzu ti poslat zdroj v .cdr a muzes to upravit/dodelat dle sveho, ja nevim co bych na tom jeste upravil....

Chtěl jsem se přidat jako kecálek a bývalý grafik :smile: ...o pár vteřin pozdě :confused: Možná stačilo C trochu posunout doleva a prostřední F spojit s tím napravo. Nebo udělat C větší a obě F malinko menší. Minimálně by jsi dosáhl toho, že Kanárův perfekcionismus by byl uspokojen :biggrin:  Vzhledem k tomu, že už je to realizováno je to stejně jedno, můžeš to brát třeba jako inspiraci pro příště :smile: Ono je taky podstatné, v jaké velikosti a kde se to zobrazuje. Hlavní je že se to líbí a že si s tím někdo pro ostatní dal práci. Já jsem bohužel "pozdní chodec" čili důchodce :confused:  

Bůh Vám a Americe pomáhej..... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Robertik - no ale presne jak to popisujes jsem to nechtel. Ta F jsou trosku spojena, naznakem i s C, vic by bylo podle me moc. Libi se mi ze to C je mensi (zvetsit ho by take znamenalo ze by bylo tlustsi). Zkousel jsem se divat i na zmenseniny a porad se mi to zda akorat. Nelituju niceho na tom logu, kritiku prijimam:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...