Přejít na obsah

ClanForFun


Recommended Posts

Prosím o lock tohoto vlákna, jelikož klan přestal úplně plnit svou funkci, tak jsem ho uklidil úplně. Zatím není ani čas ani vůle klan rozšiřovat, tak to bude one man show. omlouvám se Všem, kteří v klanu byly prakticky od začátku, ale myslím, že si najdete stejně zbytečný klan, jako byl tento. Když už ani do klan chatu neumí nikdo odpovědět, je to špatné. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před půl rokem jsem nevěděl, že lidská slušnost padla úplně na dno. Teď už to vím. Dostal jsem pár řádků od lidí, že by chtěli v klanu pokračovat dále, ale proč? Aby když je 8 lidí online a ty napíšeš do chatu pozdrav, tak tě pozdraví zpátky jen jeden nebo dva? To už lidem nestojí za to ani napsat to po.rané čus? Nebo když vím, že to stojí za prd, tak naspat zprávu Jdu pryč, dobře se mi s tebou hrálo..... Je to škoda, tenhle svět jde do ha.zlu a není to jen muslimáky. To si jen ti, kteří potřebují berličku myslí, že za to může někdo jiný. Vždycky je třeba to hledat v sobě. Já jsem pro zlepšení neudělal nic, a stejně bych si vezl hromadu tzv černých pasažérů. Ale v klidu, teď mám logo od Guta, za což mu ještě jednou moc děkuji, a jsem spokojený, nemohu se divit, když mi v chatu nikdo neodpoví :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechci se tady dohadovat o slušnosti......být zakladatelem a odejít ze hry, předat velitele někomu jinému a 1/2roku trtkat jinou hru...a pak se vrátit  a VYHÁZET BEZ JAKÉKOLIV DEBATY S NĚKÝM půlku klanu...i ty co byly slušní zdravily, komunikovaly a hráli čety a strongholdy, ale bohužel neměli hodnocení podle tvých představ magických, kouzelných hráčů WOT..... a tys je bez debaty vyhodil....tak se na mě nezlob, můžeš si za to sám, že jsi si tam nechal mrtvolky....dobře se mi s tebou hrálo...amen

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Huuu Maxi, tobě taky straší pořádně ve věži. Kdyby jsi se koukl, tak by jsi zjistil, že jsem vyhodil hráče neaktivní a jednoho jediného, který neměl staty na klan. Být to na mě, tak jsem vyhodil už dávno i tebe, protože úroveň tvé hry má/měla klesající tendenci. Ale byl jsi od začátku, tak jsem si řekl OK, je to v poho. A to, že jsem na WoTko neměl náladu? To je jako problém? Ty nehraješ nic jiného? Já když něco hraju, snažím se to hrát pořádně. Strongholdy se hrály naposled v únoru nebo březnu, kdy jsem se i vrátil. Nebavím se o tom, že na šestky jsme se skládali hodinu a po pěti hrách si začali všichni dělat co chtěli a ještě jste se u toho stačili pohádat. A já jsem udělal čistku v červnu, tomu říkám krok z ničeho nic  :thumbsup: . Chjo lidi, to chce klid a nohy v teple  :whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...