Přejít na obsah

ClanForFun


Recommended Posts

když bude přítulkyně hodná,můžes se mnou počítat :laugh:

 

 

Zdravím nenašel by se na večer tak kolem 8. až 9. nějaký artinář, nejlépe 2? Potřebuju splnit osobní misi na LT, kdy mám pro artyny naspotit dmg. (budu jezdit s RUčkem, skype i TSko mám)

taky bych se přidal pomoct Ti...arty IX.t. B-CH 155-55

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 4 months later...
 

Ahoj, z klanu me klidne odepiste, WoT uz skoro nehraju (hrozne me vytaci). Bude se mi styskat po mem krasnem logu, ale nemejte slitovani! Nebo me ucinte Cestnym predsedou.

 

Zdar. Dohoda je zatím taková, že dokud se nenaplní kapacita klanu(což se asi nikdy nestane:) tak se nikdo vyhazovat nebude.

 

:no: To je pro zasloužilé důchodce na věky  :laugh:

Já se nemůžu zbavit ani toho dočasnýho důstojníka  :woot:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • 2 months later...

Gute ty už tam nejsi ? Hledám kam bych se vrtnul a zkusil něco jiného. Třebas protekci u CFF. :-D  Jsem sice v klanu, ale jezdím sám nebo četu se svýma klukama, ale ty moc času nemají. Tož se tedy rozhlížím a čety jezdím docela rád a přitom probrat nějaký ten drb o životě. Hlavně nechci sbírat krabičky  :wallbash: . Jestli by to šlo tak prosím o SM zde na fóru, děkuji stika96.  :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Balvan sice pozvánku pošle, ale já ji potom stáhnu. Já vím, že jsme ForFun, ale já ji zase stáhnu. Máme sice hráčů poskrovnu, ale hlídáme aspoň nějakou úroveň. A pravidlo je 1350 wn8, což tady jaksi pan Štika nemá. Je mi to líto. Což mi připomíná, že to musím znovu všechno projít. Dělal jsem to naposled v prosinci. 

 

Takže sry Štiko, je mi to líto, ale pozvánka nebude  :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klucííí, když jste mě stále ještě nevyhodili, a já jsem sviňsky stále ještě neodešel :cool::whistling:

tak mě alespoň odeberte tu hodnost a hoďte mě někde do vysloužilců, nějakej takovej koš jsem v hodnostech viděl  :-D

 

 

Jinak se mě na účtě válí stále 1 232 goldíků, kurňa se mi to tam množí nebo co :woot:

Já to fakt nevyužiju, jsem si na 99% jistý, že už WoT hrát nebudu...

Tak jestli je můžu zase nějak rozumně využít pro klan jako posledně, tak dejte vědět, nebo věnovat do klanové pokladny, jestli to jde?

Prostě, jestli máte nějaký nápad co s nimi, tak sem s ním.

 

P.S.: Koukám Jassone, že jsi se zase ujal svého dítka, tak ať se daří  :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je smůla, s těmi zlaťáky se bohužel nedá nic dělat a hodnosti upravím. 

To je škoda, posledně jsem za ně nastavoval loga na WoT stránkách klanu (chtěli za to zlato potvory jedny), proto ta hodnost, s vojínem to nešlo. Tak třeba takové něco, neprocházel jsem to nastavení už pak moc detailně.

 

 

No spíše jsem se chopil nemoci, než moci  :mellow:

Pořádek musí být!  :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...