Přejít na obsah

ClanForFun


Recommended Posts

Aktuální stav: 53 členů, průměrné WN 1713, WL 54,2%

 

Stále hledáme nové rekruty!!!

 

Žádné klanové povinnosti, hrajete jen když chcete, převážně čety, občas opevnění.

Pište PM zde, nebo kontaktujte některého z důstojníků ve hře(cake604, Balvan75, MaXi_cz, KahaDeni, butcher77)

 

D1CW8.png
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už je nás 56!!!

Vybrakovali jsme NIHIL, tak teď přijdou na řadu další klany. Až se zjistí kluci z CALM_ co znamená na pohodu, dá se očekávat velký nával do našeho klanu:) Tak ať na Vás zbyde místo:)

 

y0NRI.png

 

 

Žádné klanové povinnosti, hrajete jen když chcete, převážně čety, občas opevnění.

Pište PM zde  ,nebo kontaktujte některého z důstojníků ve hře(cake604, Balvan75, MaXi_cz, KahaDeni, butcher77)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak za poslední týden jsme se hodně rozrostli a už nás je 64!!!

 

 

Protože máme spoustu nováčků, napíšu pár organizačních věcí:

 

- čety se domlouvají v klanovém chatu, nebo pošlete rovnou hromadnou pozvánku všem členům klanu (spousta lidí chat nečte)

 

- nebojte se posílat pozvánky do čety, spousta lidí jen čeká co přijde a samy nikoho nepozvou a pak brečí

 

- v četě platí nepsaná dohoda že se  vybírají tanky tzv. od shora-dolů, takže první vybírá ten nejvýše zařazený v četě a další hru ten pod ním, samozřejmě že se můžete dohodnout jinak, když někomu pomáháte s expením nebo nějakou misí

 

- komunikace v četě: máme klanové TSko na adrese: ts.teritoryofgamers.eu , místnost označenou N 7 CFF, do hlavní místnosti se dostanete bez hesla, heslo do četových místností vám řekne někdo v klanovém chatu. Prosím pokud jen trochu můžete, tak TSko v četách používejte. Máme i dost členů kteří TSko nepoužívají, někomu nestíhá počítač, nebo připojení, někdo nemůže hulákat do mikrofonu(tak můžete aspoň poslouchat). Pokud TS nepoužíváte, napište to už při sestavování čety. Časem si lidi už i zapamatují uživatele co hrajou buď s TS nebo ne a pak už se rovnou oslovují navzájem.

 

- komunikace v opevnění: do něj se prosím hlaste jen pokud máte TS, protože tam je dobrá komunikace nutností, několikrát se v poslední době stalo, že se prohrála šarvátka jen díky lidem co TS nemají. Prosím i ty co opevnění (klanovky, týmové bitvy atd) nikdy nehráli, aby jste poslouchali rozkazy velitele, není to public, hraje se úplně jinak a síla je v týmu, ne v jednotlivcích.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsa překvapen 67 členy klanu, jak roste CFF......doufaje, že bude plno na TS čet a heslo" bez spojení není velení" bude splněno.......nějak se mi to nepotvrdilo.....to se v NIHIL a potažmo nebo někde jinde nejezdilo s hlasem v uších? Apeluji na všechny, pokud to umožnuje PC, zkuste TS a domluvejte se hlasem, přece jen jsme funclan a noobíme, psaní do chatu atd to hraním v četách nepomůže....když jsem začínal, taky jsem byl stydlivka a dnes si to nedovedu bez TS neb hlasové komunikace přes "Q" představit....díky

 

- komunikace v četě: máme klanové TSko na adrese: ts.teritoryofgamers.eu , místnost označenou N 7 CFF, do hlavní místnosti se dostanete bez hesla, heslo do četových místností vám řekne někdo v klanovém chatu. Prosím pokud jen trochu můžete, tak TSko v četách používejte. Máme i dost členů kteří TSko nepoužívají, někomu nestíhá počítač, nebo připojení, někdo nemůže hulákat do mikrofonu(tak můžete aspoň poslouchat). Pokud TS nepoužíváte, napište to už při sestavování čety. Časem si lidi už i zapamatují uživatele co hrajou buď s TS nebo ne a pak už se rovnou oslovují navzájem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno .. dnes sem to klanové TSko s Verdascem vyzkoušel .. on naprosto bez problémů, mě to pořád připojovalo, odpojovalo a bůhvíco. Potom jsem si všimnul že tam mám kolem 50% ztrátu paketů, na jiných serverech kolem 1% .. trošku jsem zagooglil, no nic převratného nezjistil .. takže to vypadá že budu i nadále odsouzen k psaní do chatu čety :pirate:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno .. dnes sem to klanové TSko s Verdascem vyzkoušel .. on naprosto bez problémů, mě to pořád připojovalo, odpojovalo a bůhvíco. Potom jsem si všimnul že tam mám kolem 50% ztrátu paketů, na jiných serverech kolem 1% .. trošku jsem zagooglil, no nic převratného nezjistil .. takže to vypadá že budu i nadále odsouzen k psaní do chatu čety :pirate:

U  me si vsichni stezuji ze se jim sekam a vypadavam pritom mikrak na skype je ok,pripojeni taky..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U  me si vsichni stezuji ze se jim sekam a vypadavam pritom mikrak na skype je ok,pripojeni taky..

poslední týden jsem nebyl na WOT ani TS, ale musím potvrdit, že TS blblo i mě naposled a nedalo se použít, nebylo v ideální formě....doufám, že se to zlepší, ale i tak se dá použít hlasovka přes "Q" v nouzi....díky za reakce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...