Přejít na obsah

ClanForFun


Recommended Posts

Batchata mám, docela rád jsem ho jezdil, ale od tý doby co mi pomalu po každým patchi klesají fps si nechci mkazit ten krásný pocit z velmi krásných chvil co jsme spolu zažili :cool:

A řadu od amx 50-100 až po amx 50b, mám taky posledně dva jmenovaní jsou super. :devil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, kdybych náhodou nesehnal kolegu do čety, mohl bych se ozvat někomu z vás? Ono totiž když je u nás frmol, tak se to někdy shání blbě na určité tiery.

Samozřejmě že se můžeš ozvat. I třeba kdyby Vám chyběl jeden hráč, tak bude fajn, když přiberete někoho od nás. 

 

No jinak je nás zatím 28, takže než se klan naplní, bude to trvat. Nicméně já jsem spokojen i s tímhle počtem. Když to dotáhneme do konce března na 35-40 členů, tak to bude paráda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Si myslim ze 40 do konce brezna je zcela realne i bez reklamy. Ono se to rozkeca ze tu nejsou povinosti, nybrz pohoda.

Navic nam nahrava nynejsi spatny stav WoT po technicke strance (nejsem sam kdo ma potize hrat s vysokym pingem a poskakujicimi tanky po 20te hodine).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já měl poskakující tanky i před 20tou hodinou. A jestli to dotáhneme na 40 členů, bude to pro mě úspěch. Jen jsem si všiml, že jste neochotní si zakládat čety. Já jen co se připojím, tak se hned ptám, jestli má někdo četu, ale vždycky mi všichni napíší, že mám založit. Ale snad to přijde časem a zvyknete si. Ale přikazovat vám nic nebudu, jestli to někoho baví samotného na publicu, tak já mu to neberu  :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z druhé strany: pokud to někoho baví samotného na publicu, nemusí vstoupit do klanu :-)

 

Jistě, nemusí. A co když mám jeden den náladu jezdit sám a druhý jezdit  v četě? Co třeba proto, že jsou tam skvělí lidé se kterými má člověk kdykoli možnost si tu četu zahrát?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jistě, nemusí. A co když mám jeden den náladu jezdit sám a druhý jezdit  v četě? Co třeba proto, že jsou tam skvělí lidé se kterými má člověk kdykoli možnost si tu četu zahrát?

Přesně tak, mý kamrádi ve WoT jso rudý jak ruská vlajka, čety s nima nebyly úplně špatným, ale chybí jim "vážnost". Je fajn mít někoho s kým hrát na stejné úrovni, když chci. Proto jsem vstůpil.

 

Já třeba nejsem zvyklej neustále střídat T1-T10. Jak jsem sólil a furt něco expil, tak jsem vždy jezdil dva tanky stejného typu a ideálně i tieru. A když mě nebavily vytáhnul jsem artyny a pařil artyny.

A expím dál, při tomhle střídání tierů mě pak expení trvá déle, takže jsem to vyřešil tím, že jsem do chatu napsal expím tier 7. Pokud má někdo chuť, tak se přidá (a přidal) a když ne jedu sólo.

 

A vovovovotom to je :yes:

 

Až doexpím co chci může být vše jinak :Smile-tongue:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Až doexpím co chci může být vše jinak :Smile-tongue:

To si neříkej. Taky jsem si doexpil co jsem chtěl. A pak zase. A zase. A teď zase expím. ESL? T69 - musí zůstat, i posádka... T54E1..kde vemu posádku... T57 bude muset ít posádku na CW... chci T57 na CW. Lorr 155 51 případně na ESL... sakra, lorr 155 50 je krám! ... 

 

Tohle si neříkej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jistě, nemusí. A co když mám jeden den náladu jezdit sám a druhý jezdit  v četě? Co třeba proto, že jsou tam skvělí lidé se kterými má člověk kdykoli možnost si tu četu zahrát?

 

Pomalu začínám mít pocit, že sis na mě zasedl :-)

 

Je hodně hráčů WoTka, kteří jsou v klanu jenom proto, že za svým nickem ve hře mají v hranaté závorce název klanu. Takových je po k*k*t... Jinak jsem reagoval na tu poslední větu v "JSově" příspěvku, což je víc než patrné. Tvému názoru rozumím a byl by mi jasný i bez toho, aniž bys ho napsal. Já to mám také tak jako ty :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To si neříkej. Taky jsem si doexpil co jsem chtěl. A pak zase. A zase. A teď zase expím. ESL? T69 - musí zůstat, i posádka... T54E1..kde vemu posádku... T57 bude muset ít posádku na CW... chci T57 na CW. Lorr 155 51 případně na ESL... sakra, lorr 155 50 je krám! ... 

 

Tohle si neříkej.

Jási teď taky myslím, že je to kravina co jsem napsal :Smile_trollface-3:

Že mě to stejně nedá a budu expit dál a dál :Smile-playing:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě v době, kdy jsem byl v klanu a jezdili se CW, tak jsem se snažil expit. Tudíž mám teď v garáži rozexpené čtyři tanky a teď je nejezdím, protože to není taková zábava. Občas je vytáhnu, nebo ne. No kašlu na to. X tier mám v garáži přesně ty, které jsem chtěl. A jestli se dohrabu časem na další, tak to bude fajn. Naštěstí nemusím, takže jsem Happy and Fun  :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...