Přejít na obsah

TIGER I late version


Dadyn

Recommended Posts

Má to být pouštní. Je trochu žlutší než by měla být (špatně sem odhadl odstín), ale ve skutečnosti to tak žluté zas není. To dělá to světlo. Co se týče času tak to moc nezabere.(záleží kdo jaké úpravy chce udělat) RC tanky jsou složené a pojizdné už při koupi. Takže člověk udělá jen úpravy jaké se mu líbí a pak jen hurá jezdit :Smile_honoring:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo a malá oprava, ta vlaječa má hákenkrojc opačně, tímto směrem se ty šprušlíky ne ubírají ale přesně naopak.... :Smile_glasses:

Ajo. Toho jsem si nevšiml. I když dá se s tím polemizovat. Je to schválně, aby to nebyla propagace fašismu :). A někde jsem četl, že v Tibetu na to mají nějakej mustr, že když je to do prava, je to pozitivní znak a když do leva, negativní. Nebo tak nějak :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stojí to goldy :Smile_blinky: . Jinak ta vlaječka. Je to malované na pravou strana vlajky a tam je to dobře, ale zadni strana je tím pádem obráceně(levá strana vlajky). Kdybych to maloval i na zadní stranu tak by to prosvitalo na čelní stranu. Tak sem to nechal tak. A myslím, že to tak měli všechny vlajky, že nikdo nedělal abě strany jako čelní. Ale jinak dobrý postřeh. :Smile_honoring:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci se hádat ale vlajka hitlerovského Německa měla ty trámy po směru hodinových ručiček. Je to převzaté od starověkého znaku slunce a ten byl opačně a původně měl ty trámky zakulacené a nikoliv rovné. Pokud se někde ten kříž objeví opačně, pak je to buď omyl nebo obrácená fotografie a německé vlajky neprosvítaly, takže z druhé strany byl stejný kžíž, jako ze strany první.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Tigr je pro mě legenda. Takže je mě úplně jedno co s ním ti rusáci ve hře provedli. :Smile_Default:

Tak základ je od firmy Heng long. Ale různé časti jsou od http://www.asiatam.com/ Venku se jezdit dá. Jelikož je podvozek kovový tak to není problém. Trochu vznika broblém s otáčením na travě která má víc jak 10cm. Vodotěsný není takže do hloubky max tak 1-2 cm. A člověk by měl mět na pamětí, že model nepřekoná překažky ve větším měřítku než je on sám. :Smile_blinky:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci se hádat ale vlajka hitlerovského Německa měla ty trámy po směru hodinových ručiček. Je to převzaté od starověkého znaku slunce a ten byl opačně a původně měl ty trámky zakulacené a nikoliv rovné. Pokud se někde ten kříž objeví opačně, pak je to buď omyl nebo obrácená fotografie a německé vlajky neprosvítaly, takže z druhé strany byl stejný kžíž, jako ze strany první.

...máš pravdu, předsedo!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Tigr je pro mě legenda. Takže je mě úplně jedno co s ním ti rusáci ve hře provedli. :Smile_Default:

Tak základ je od firmy Heng long. Ale různé časti jsou od http://www.asiatam.com/ Venku se jezdit dá. Jelikož je podvozek kovový tak to není problém. Trochu vznika broblém s otáčením na travě která má víc jak 10cm. Vodotěsný není takže do hloubky max tak 1-2 cm. A člověk by měl mět na pamětí, že model nepřekoná překažky ve větším měřítku než je on sám. :Smile_blinky:

díkec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...