Přejít na obsah

The Nihilists [ NIHIL ]


Recommended Posts

emblem_64x64.png

 

The Nihilists

 

Official recruitement thread

 

Nihilism (from the Latin nihil, nothing) is the philosophical doctrine suggesting the negation of one or more putatively meaningful aspects of life. 

Most commonly, nihilism is presented in a form, which argues that life is without objective meaning, purpose, or intrinsic value.

 


From now we are a bit less nihilistic. Smile_trollface-3.gif

 

 

[NIHIL] offers :

  • Awesome platoons in every tier!
  • Stronghold battles
  • No mandatory Training, TC or CW
  • TS 

We focus on having fun, while platoning and winning random and stronghold battles together! 
Take a look at our requirements if you share our vision.

Our requirements
check your stats on http://www.noobmeter.com/

  • An overal WN8 of atleast 2000
  • A recent WN8 of ~2200 in the last 1000 battles (shows ability to improve)
  • A winrate above 55%
  • 2 decent tanks for SB - tiers 6,8,10 (at least 1 heavy)
  • able to play SBs 3 days in a week
  • Friendly attitude towards clan members and willingness to learn and improve yourself


Have you got what is take to be one of us? Apply by contacting me in-game or via the forums!


Greetings,
NIHIL

 

V případě zájmu mě kontaktujte ( zde, nebo ve hře)

nebo na ofiko fóru : http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/425064-nihil-the-nihilists-changes/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo, zaklady anglictiny jsou uz dneska potreba :) mein taktik zkusit šusn, zaklad http://www.youtube.com/watch?v=WIlpHDywtTI

capky z NIHIL jsem parkrat potkal na randomu a jsou to borci, vyhravaji bitvy, zadny namistrovany kecy, dokazou pomoct kdyz je clovek pozada. narozdil od jinych skilla klanu, radsi nebudu jmenovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no základy angličtiny ovládám ale jak na mě někdo začne mluvit tak sem v daleké díře kam ani slunce nesvítí takže u mě mezinárodní klan nehrozí :D jinak podmínky splňuju - teda až na ty tanky - mám nejmenšího hetzera

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vstoupit do tohoto klanu bylo to nejlepší co jsem ve WOT udělal. Dřív jsem jezdil většinou sám a bylo to o nervy, teď když jdu hrát tak jedině v čeťě. A pokud někdo neumí moc Aj, tak bych to zas jako moc velkej problém neviděl, jelikož nekomunikujeme přes mikrák, tak stačí sem tam jenom něco napsat :tongue:. Takže klan můžu jedině doporučit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No abych vstoupil do tohohle klanu, tak budu muset odehrát ještě hooooooodně bitev a hlavně přestat expit tanky a jezdit opravdu jen M18 a jemu podobné killery. Nu což, škoda. 

Jo a nebo mám ještě jednu možnost. Začít od začátku a řešit hned i staty, páč jsem si jich všiml až po 5000 bitvách a od té doby to jde docela nahoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no základy angličtiny ovládám ale jak na mě někdo začne mluvit tak sem v daleké díře kam ani slunce nesvítí takže u mě mezinárodní klan nehrozí :D jinak podmínky splňuju - teda až na ty tanky - mám nejmenšího hetzera

On nikdo nikdy na tebe mluvit nebude, páč hlasovou komunikaci nepoužíváme. Jen sem tam něco do chatu. Left , right, def base :-) . tohle zvládnu i já lingvista  ....ich gute chaorišija boy :biggrin:  ....ja dobrá čecha :woot: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

naco take prisne podmienky ked nieste na mape??

Jednoduše.......když chceš vyhrávat, tak potřebuješ kvalitní hráče- je to stejný jako např. ve fotbalu....

Sám víš co se děje na publiku za zvěrstva.....k ovlivnění výsledku je prostě potřeba silná četa neboli stronk pluton :Smile_Default:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

naco team plny kvality ked nieste na mape???

byt na mape je podle tebe jedinej cil v tyhle hre? tenhle "end game" co vymyslel wargaming je podle me jen nuda, kdy clovek ceka celej vecer na vylodovaku aby se na tu mapu dostal (pricemz vetsinu casu se nehraje, jen se ceka), spousta her je hard camp a CW samotny jsou mozna tak prilezitost pro polni velitele (z nichz spousta jsou arogantni idioti), aby se na ostatni mohli vyrvat ze nedelaji to co maji. pak se dostanes na mapu kde vetsina uzemi ma par desitek goldu, coz se ma rozdelit mezi stovku lidi v klanu.. takze profit skoro zadnej. me se naopak libi ze tenhle klan nejde s proudem a delaji si to po svym. kdybych WoT hral ta casto jak driv, tak premyslim ze si dam prihlasku, hodne solidni klan. jediny co by me mozna odrazovalo je ten samotnej nazev Nihil, predstavim si vzdycky ty nihilisty z Lebowskiho :DD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

naco team plny kvality ked nieste na mape???

Protože normální četa už v tom rudém bordelu nemá taková vliv jako dřív. Musí to být dobrá četa, aby hráč více vyhrával než lostoval.

A mapa neboli CW nejsou přece známkou kvality. Ještě,když jsem byl v HUGO klanu(a tam jsou sakra dobří hráči) tak se CW celkem vyhrávala, jenže uzemí se nedalo udržet, protože díky zamrzání tanků nebylo čím bojovat. A tak mapě vládnou klany ani né tak ultra skillový, jako spíš početný. Prostě mají tuny desítek.

A aby se tedy klan stal úspěšná v CW, musí jeho členové expit desítky jak šílení....díky změnám v parametrech strojů by WG, často tito hráči nedělají nic jiného, než že expí aktuálně nejlepší desítku.

A to nás Nihilisty totálně nebaví. Já příjdou z práce a chci se bavit, né chvatně expit WT E100.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

naco team plny kvality ked nieste na mape???

Díval jsi se na finále WG ligy?? A přesně tak to vypadá na CW. Tohle podle mě není ukázka kvality, jestli někdo je nebo není na mapě. Náš klan se tam dostal a co z toho? Další den jsme museli sedět u počítače do půlnoci a k ničemu. A stejně nejsme nijak známí. A já za sebe mohu říct, že nebýt zakládajícím členem klanu, tak už tam nejsem, protože nehodlám sedět tak dlouho u kompu. Raději se bavím hrou. Vím, že jsem v tuto chvíli černá ovce, protože všichni vidí jen CW. Jenže já je nehraju. Pravidelně nejpozději v 20:00 vypínám hru a jsem spokojen. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože normální četa už v tom rudém bordelu nemá taková vliv jako dřív. Musí to být dobrá četa, aby hráč více vyhrával než lostoval.

A mapa neboli CW nejsou přece známkou kvality. Ještě,když jsem byl v HUGO klanu(a tam jsou sakra dobří hráči) tak se CW celkem vyhrávala, jenže uzemí se nedalo udržet, protože díky zamrzání tanků nebylo čím bojovat. A tak mapě vládnou klany ani né tak ultra skillový, jako spíš početný. Prostě mají tuny desítek.

A aby se tedy klan stal úspěšná v CW, musí jeho členové expit desítky jak šílení....díky změnám v parametrech strojů by WG, často tito hráči nedělají nic jiného, než že expí aktuálně nejlepší desítku.

A to nás Nihilisty totálně nebaví. Já příjdou z práce a chci se bavit, né chvatně expit WT E100.....

dobře napsan, ve všem souhlasím :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...