Přejít na obsah

Co posloucháte?


Recommended Posts

Jelikož mám 4 německý tanky tak poslouchám hlavně německou muziku třeba Sleipnir, Rammstein a německý pochody, panzerlied, soldatenlied etc. Dál mám amícký TDcko tak tam mi hraje soundtrack z Rockyho, Ramba, Bruce Springsteen. A za frantíky třeba znělky ze sedmé roty, filmů s De Funesem etc. Jinak když se mi to nechce přepínat tak Sabaton všeobecně :) Nový album se jim dost povedlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Metallica,,, jedine,,,... a potom Iron accept a podobne kvalitnú hudbu,ale keď veziem deti do školí tak ma krmia nejakou divnou (oni tomu hovoria hudba) vecou niečo v tom štile ..tuc.. tuc... duc... duc... a nejaký sfetovaný veľmy vzdelaný (možno zvladnul aj učňouku) pán ta niečo žvatla o nejakéj ženskej a jak je snej na srač...,nechápem??? :Smile-tongue: Taktiež som bol mladí a opilí a do mikrofonu som nehulákal a kámoši na mamine hrnce nebúchali... :Smile_amazed:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

zajímavý. předpokládám že znáš i Drudkh z Ukrajiny. jednu dobu jsem z nich sral maggi v kostkách. jinak z blacku poslouchám poslední dobu hlavně Blut aus Nord

Jasně, že jo, ale jen do CD "Microcosmos." Pak se to kouzlo někam ztratilo, ale starý věci ho pořád maj. Takzvaný "pagan" věci mě veskrze moc nebaví, ale ukrajinská scéna je něco naprosto výjimečného. KHORS, WALKNUT, BLOOD OF KINGU, NOKTURNAL MORTUM, samo DRUDKH, HATE FOREST .. paráda. štvou mě ty věci okolo, ale naučil jsem se politiku odečítat a vnímat jen hudbu. Ad BLUT AUS NORD- tak z těch jsem na větvi už nějakou dobu, 777- Sect(s) i 777- Desanctification mám jak na CD, tak na LP a k tomu trika. 777 Cosmosophy vychází 21.9. a já se na to klepu jak ratlík. Od BAN dávám dohromady diskografii a polovinu už jí mám. V současný době pro mě asi nej kapela. Ale ve Francii je toho daleko víc, jejich blacková scéna je jedna z nejkvalitnějších, to se může jít Norsko zahrabat. Něco sem dám.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jelikož mám 4 německý tanky tak poslouchám hlavně německou muziku třeba Sleipnir, Rammstein a německý pochody, panzerlied, soldatenlied etc. Dál mám amícký TDcko tak tam mi hraje soundtrack z Rockyho, Ramba, Bruce Springsteen. A za frantíky třeba znělky ze sedmé roty, filmů s De Funesem etc. Jinak když se mi to nechce přepínat tak Sabaton všeobecně :) Nový album se jim dost povedlo.

Joo, Sleipnir, dobrá volba:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...