Přejít na obsah

Co posloucháte?


Recommended Posts

Hodně zajímavé, asi doom s velkejma riffama, ale originální pojetí s houslovými party místo kytar.

 

https://www.youtube.com/watch?v=_w7lkQoJmqY

 

Talvi, tentokrat s tebou musim zasadne nesouhlasit. Tohle album je prachsprosta (a spatna) kopirka techto tri alb (z kazdyho neco, obcas i stejna melodie!):

 

 

 

 

akorat ze Anneke zpiva asi tak 100x lip a Gathering nepouzili syntetickou violu a podobny kramy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Talvi, tentokrat s tebou musim zasadne nesouhlasit. Tohle album je prachsprosta (a spatna) kopirka techto tri alb (z kazdyho neco, obcas i stejna melodie!):

 

 

 

akorat ze Anneke zpiva asi tak 100x lip a Gathering nepouzili syntetickou violu a podobny kramy.

 

 

Dyk v pohodě, bratře v beatu, nemáme každej stejný ucho, mě taky rvou vejpůl tvoje občasný reggae humáče :D  - a ty jsou špatný všechny, i od klasiků žánru :)  Mimochodem- ten Limp Bizkit cover je dobrej kentus :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dyk v pohodě, bratře v beatu, nemáme každej stejný ucho, mě taky rvou vejpůl tvoje občasný reggae humáče :D  - a ty jsou špatný všechny, i od klasiků žánru :)  Mimochodem- ten Limp Bizkit cover je dobrej kentus :) 

 

Jsem zmaten, ja sem nekdy postoval reggae? Nebo cover Limp B. ? To si me pletes ne?

 

Za trest ti tu nasolim jednu industrial reggae az se ti pytel roztrhne!

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

od týhle kapely jsem nikdy nemohl poslouchat víc než jeden song v kuse, protože jsou tak zatraceně dobrý, že bych pak neposlouchal nic jinýho. podobně jako jsem jednu nemohl přestat poslouchat Led Zeppelin.

jo, neznalost takhle zásadní kapely ze mě dělá vola a kulturního barbara, každopádně jakejkoliv song co jsem od nich kdy slyšel byl absolutně geniální, včetně těch míň známých jako je tenhle

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Queen jsou sice dobry, ale tve dilema chapu az u Led Zepppelin. Mne se podobna vec stala teprve nedavno a muze za to samozrejme Talvi. Jeho tip na album

ve me vyvolal uplnou manii. Doted jsem z toho alba uplne vedle ac jsem ho slysel aspon 100x (a hned si ho jdu pustit).

 

Takze klid, Queen prejde.....zas tak dobry to neni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Queen jsou sice dobry, ale tve dilema chapu az u Led Zepppelin. Mne se podobna vec stala teprve nedavno a muze za to samozrejme Talvi. Jeho tip na album ve me vyvolal uplnou manii. Doted jsem z toho alba uplne vedle ac jsem ho slysel aspon 100x (a hned si ho jdu pustit).

 

Takze klid, Queen prejde.....zas tak dobry to neni.

 

 

ZASE JÁ? PROČ DYCKY JÁ? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Noty na neděli, no ne ? :) Tak co jsem si o kapele našel, z toho je mi krapet nevolno, je to podobné jako u ukrajinských black metalistů, jenže nalevo. Hoši se angažují v tolika dobro projektech, až zrak přechází. Ale kravál dělají fajnovej, na pomezí crustu a hardcore.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...