Přejít na obsah

Recommended Posts

V 14. 5. 2018 at 12:21, Iosifek napsal:

Já ji radši učím jezdit na kole. Jsou ji 3 roky.  :Smile_veryhappy:

Na kole umí a to jsou ji taky tři roky. Letos dostala k narozeninám mini bike cross 50 ccm. Tak jsme na to teď namontovali omezovač rychlosti a pomalu se učí na tom jezdit. To je tak když táta a máma jsou motorkáři.:-D Já jsem chtěl pro ní tank.

tank.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
V 14. 5. 2018 at 12:53, Romario napsal:

Na kole umí a to jsou ji taky tři roky. Letos dostala k narozeninám mini bike cross. Tak jsme na to teď namontovali omezovač rychlosti a pomalu se učí na tom jezdit. To je tak když táta a máma jsou motorkáři.:-D Já jsem chtěl pro ní tank.

tank.jpg

KV-2?

To chce něco modernějšího. :Smile_trollface-3:

obrazek.png

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 20 hodinami, George352 napsal:

Tak dam jeste jednu kapelu od nas z Chotěboře. Titan rozpasli se a ted Mrkvička (zpev) to dal znovu dohromady ze stare kapely jsou jen tri, jinak omladina.

Přiznej se, že jsi taky dělal do muziky. :Smile_harp:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 6 hodinami, Romario napsal:

Odřich Říha. Narozen 18. května 1948, Praha. Všechno nejlepší k dnešním sedmdesátým narozeninám.

Romario, máš Facebook ? Podívej se, to se pobavíš. Stejně jako spousta lidí, co s tím volem přišli do styku. Neber to zle. Já jen, že Olda.. je fakt vůl jak anděl :)  https://www.facebook.com/rihody/ 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Právě teď, Talvi napsal:

Ahoj Talvi. Rád se podívám. Já jsem vyrůstal na jejich muzice a neznám ho jako člověka. Jako puberťák jsem sjezdil republiku s pár kapelama(ne jako muzikant) a poznal jsem pár známých osobností z hudební branže. Můžu ti říct, že tenkrát se sním nechalo mluvit. Na festivalech byli daleko horší borci z hudební branže.  :Smile-bajan2:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahoj hoši. U nás asi nic lepšího delší dobu nevyjde. Starý chebský pankáči v nový kapele hrajou dark country,  syrový blues, tvrdej garážovej rock. Texty nihil, temnota,  vysídlování, soudruzi, brokovnice ,hřbitovní zdi, herny se špatným pivem na předměstí a škvára zadřená v dlaních... https://stoned-to-death.bandcamp.com/album/povod-oh-e

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se