Přejít na obsah

Co posloucháte?


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

No, asi bych měl spíš napsat co neposlouchám, bude to mnohem kratší :Smile_Default:

NEposlouchám: dechovku, většinu vážné hudby a hlavně Evu a Vaška :Smile-angry:

 

Poslouchám: namátkou- Kiss, Nightwish, ZZTop, Queen, Kabát, Alan Jackson, Willie Nelson, HopTrop, Brontosauři, Taxmeni, Progres II, Abraxas.................................................................

 

Popravdě poslední dobou není moc času něco poslouchat (nedávno jsem si takhle v sobotu poránu dostal chuť na Kabáty, tak jsem si dal Vypich v 5.1, kupodivu na mne nikdo nebouchal)

takže vlastně nejvíc teď poslouchám CountryRadio. Ráno se zapne chvíli po budíku, v práci po netu, a když si vezmu služ. auto, tak na 4 je taky.... :Smile_veryhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skvěle BOBe, Masters Hammer a Root byly i mými idoly.

Chybí tady video Hřbitov

... je to nádhera :-)

Lepší skupiny v tomto oboru už nevzniknou, prvotní český black metal je nenahraditelný. Hlavně Masters Hammer, to byli prostě géniové !!!

Jezdím každým rokem na Masters of Rock, letos tam bude Sheron z Within Temptation, skvělá to kost.

Bude tam také Nightwish, ale ta jejich zpěvačka je taková chladná :-( Tož se tam budeme muset zabavit jinak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bob a certcz- znáte nové Master's Hammer- "Mantras" 2009 a "Vracejte konve na místo" 2012? Doporučuju všema dvaceti prstama, rohama, kopytama i jinými orgány, výborné! Pánové se vrátili v nejlepší formě s nějakou tou vráskou, prořídlým vlasem a značně cynickým pohledem na svět, pobavení, poučení, hromady smíchu a potoky slz při poslechu těchto morytátů zaručeny!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ha,tak koukám,že je tu skoro samý rocker :) Nojo,asi dobrá banda,tak to abych se také přidal...

 

Apocaliptica, Asonance, Blind Guardien, Darkness, Dragon Force, Gamma Ray, Hudba Praha, Klamydia, Korpiklaani, Nightwish, Peshata, Rhapsody of Fire, Salamandra, Sonata Artica,

Tleskač, Totální Nasazení, Tři Sestry, Vision of Atlantis,Volant, XII-století a hlavně a především Znouzecnost - to je moje srdcovka :)

 

A potom ještě povídky šimka a Grosmana a také Járu Cimrmana,ale nevím,jesli se to počítá.... :Smile-tongue:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslouchám skoro vše jsem multikulturní jen co nesnesu jsou ty xichti reperský.. takže hip-hop (hromada impotentních pitomců hopsajících okolo podia), rap a jim podobné neposlouchám a dále klasika ten hnusnej komerční popík co všude hrají mi také leze krkem... Největší uvolnění mi přináší Ska-P a Mikkim.. no a pokud mám depku tak mě zachraňuje Mozart..

 

Upraveno uživatelem RaoPavlas{_SV_}
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jedině Linkin Park - New Divide, Numb, Black Out, Burn It Down, What I've Done, Iridescent...

nebo Three Days Grace - Break, Pain, Animal I Have Become, Home, Never Too Late

 

ale opravdu nejvíc se mi líbí Dukovi hlášky ve WoTu, jestli se to počítá :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...