Přejít na obsah

Co posloucháte?


Recommended Posts

Dnes je sice spousta skupin, které hrají dobrou muziku ale mám takový pocit, že ty staré kapely, ty legendy bigbeatu to přece jen uměly lépe. Co skladba, to perla a hit. Třeba tohle mě bere i kdybych to poslouchal furt dokola. Prostě je to geniální:

http://www.youtube.com/watch?v=-o4-9toOBEI

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak: Sabaton, jeden čas vládli. Pak Landa, Nightwish,Apocaliptica, Two steps from hell, Lordi, Rammstein, Škwor, na odlehčení Morčata na útěku, Tarja Turunen (jen málo z toho vŠeho co má...), Unsun a jako lehčí a nakonec asi nejčastěji hraná na pozadí při studiu TATU. Toť rekapitulace složek v PC.

 

Ten čas, kdy mi na základce vyhnali známku z dějepisu při zkouŠení z 5 na 3, ten byl fajn. Jó, Primo Victoria!

 

 

Through the gates of hell

As we make our way to heaven

Through the nazi, russian, US, chinese, french... lines

:Smile-izmena:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cim to, ze ve srovnani s Combat Arms je WoT komunita nejen lepsi, co se lidskych kvalit, ale ma i lepsi hudebni vkus?

 

Mno, ja toho posloucham spoustu..jen tak namatkou z winampiho playlistu.. AC/DC, Hugh Laurie (pro neznale: pan, co v ceskych koncinach proslul zejmena jako predstavitel Dr. House, ale pritom ma za sebou velice podarene komedialni role typu Blackadder (sezona 2 posledni dil, a cele sezony 3 a 4), serial skecu A Bit of Fry and Laurie a loni nebo predloni, ted nevim, nahral vynikajici vicemene bluesove album, doporucuju vyhledat), Black Keys, Adele, Alestorm (piratsky metal), Ukulele Orchestra Of Great Britain, Avantasia, Black Sabbath, Children of Bodom (zas tolik je nemusim, ale jejich album predelavek z roku 2009 je skvely, zvlaste posledni pisnicka ), David Bowie, Depeche Mode, Edguy, Enya, Faithless, Foo Fighters, Giovanni Allevi (vynikajici klavirista), Guns'n'Roses, Infected Mushroom (psy-trance z Izraele), nesmi chybet Iron Maiden, Jeff Beck, Joe Satriani, Led Zeppelin, Motörhead, zminovani Nightwish tam taky jsou, Oasis, Ozzy, Pink Floyd, moje srdecni kapela Queen (mam nekolik duvodu, proc tyhle ctyri pany budu mit nadosmrti vypaleny v mozku), Rainbow, Rancid, Rie Fu (japonska popova zalezitost, takova roztomila a umi perfektne anglicky), nejaky Scooter, Sto zvirat, The Clash, nejaky vyber klasiky, Ramones, Iggy Pop a The Stooges, The Who, Visaci Zamek, Within Temptation, a to je tak pulka =)

 

a co si nejradsi poustim k tankum? Kdyz se mi dari, tak druhou pulku soundtracku z Flashe Gordona (od bitvy Hawkmen vs Ajax), jinak nejaky ten soundtrack od Hanse Zimmera (slyseli jste jeden, slyseli jste vsechny, vykrada sam sebe neuveritelnym zpusobem....ale vubec to nevadi :) ) - posledni dobou Skalu, nejcasteji teda playlist na nahodnou (a parkrat me zabili, kdyz jsem si prehazoval pisnicku :Smile-hiding: )

 

a kdyz mi padne los jako treba s KVckem na top, proti mne blumy a skorapky, zkratka takova curbstomp battle, tak si pustim...tohle

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cim to, ze ve srovnani s Combat Arms je WoT komunita nejen lepsi, co se lidskych kvalit, ale ma i lepsi hudebni vkus?

 

Mno, ja toho posloucham spoustu..jen tak namatkou z winampiho playlistu.. AC/DC, Hugh Laurie (pro neznale: pan, co v ceskych koncinach proslul zejmena jako predstavitel Dr. House, ale pritom ma za sebou velice podarene komedialni role typu Blackadder (sezona 2 posledni dil, a cele sezony 3 a 4), serial skecu A Bit of Fry and Laurie a loni nebo predloni, ted nevim, nahral vynikajici vicemene bluesove album, doporucuju vyhledat), Black Keys, Adele, Alestorm (piratsky metal), Ukulele Orchestra Of Great Britain, Avantasia, Black Sabbath, Children of Bodom (zas tolik je nemusim, ale jejich album predelavek z roku 2009 je skvely, zvlaste posledni pisnicka ), David Bowie, Depeche Mode, Edguy, Enya, Faithless, Foo Fighters, Giovanni Allevi (vynikajici klavirista), Guns'n'Roses, Infected Mushroom (psy-trance z Izraele), nesmi chybet Iron Maiden, Jeff Beck, Joe Satriani, Led Zeppelin, Motörhead, zminovani Nightwish tam taky jsou, Oasis, Ozzy, Pink Floyd, moje srdecni kapela Queen (mam nekolik duvodu, proc tyhle ctyri pany budu mit nadosmrti vypaleny v mozku), Rainbow, Rancid, Rie Fu (japonska popova zalezitost, takova roztomila a umi perfektne anglicky), nejaky Scooter, Sto zvirat, The Clash, nejaky vyber klasiky, Ramones, Iggy Pop a The Stooges, The Who, Visaci Zamek, Within Temptation, a to je tak pulka =)

 

a co si nejradsi poustim k tankum? Kdyz se mi dari, tak druhou pulku soundtracku z Flashe Gordona (od bitvy Hawkmen vs Ajax), jinak nejaky ten soundtrack od Hanse Zimmera (slyseli jste jeden, slyseli jste vsechny, vykrada sam sebe neuveritelnym zpusobem....ale vubec to nevadi :) ) - posledni dobou Skalu, nejcasteji teda playlist na nahodnou (a parkrat me zabili, kdyz jsem si prehazoval pisnicku :Smile-hiding: )

 

a kdyz mi padne los jako treba s KVckem na top, proti mne blumy a skorapky, zkratka takova curbstomp battle, tak si pustim...tohle

 

 

Pod tohle se ti klidně podepíšu :))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chytlave, ale mne proste nejak tenhle styl basy, nejspis vytoceny tone a treble a hrani na vysokych strunach moc nesedi, basa proste musi brucet a do vysek maximalne na nejaky ten ulet =)

 

 

 

trebaaaaaaa.....

http://www.youtube.com/watch?v=5KFksPc83IU

 

uzasne jednoduchy, zakladni riff na tri tony, ale jak to slape...

 

a v ty mezihre jak jen tim slapem na Eckovou strunu, jdu do kolen

 

 

 

no dobre, jsou i vyjimky :))

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Moja najobľúbenejšia skupina je Creedence Clearwater Revival (CCR). Milujem soundtracky, hlavne z filmov, ale aj z niektorých hier a medzi moje veľmi obľúbené patrí aj klasická hudba ako Mozart, Beethoven a pod. samozrejme slovenské a české pesničky. Mám rád skôr také normálne a aj staré pesničky napr. Queen, Beatles....nemám rád metal, HIP-Hop, Punk, Emo či čo to je a ani žiadne ukričané a také tie hovadiny, čo je všetko na jedno kopyto a pod. Páči sa my aj Metallica, a aj Guns N Roses. Vypočujem si skoro všetko okrem toho Metalu a pod.

 

Tu je najznámejšia pesnička CCR, počul hu asi každý

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...