Přejít na obsah

Co posloucháte?


Recommended Posts

Tak já zrovna jsem stará paprika odrostlá na metalu, ale nebráním se ani jiné hudbě. Namátkou: Iron Maiden, Linerd Skiners, Halloween, Tři sestry, Vysáče, Hudbáče, Plastiky, Flojdy, Výběr, Nohavicu, Mandrage, Hop trop, Žalmana, Cop (a ty asi nejvíc), U2, Smetana,Vivaldi, a tak dále, a tak dále.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Edguy, Dragon Force, Helloween, Slayer, Nightwish, Freedom Call, Impellitteri, Sabaton, Soulfly, Sepultura, Manowar, Within Temptation, Hammerfall, Paramore a tak nějak podobně :-)

z českých musím zmínit hlavně "starý" Arakain a vůbec spíš ty starší klasiky od Debustrol, Vitacit, Törr, Kreyson, Orlík, Plexis, Punk Floid atd... Dnešní česká tvorba je až na pár vyjímek docela bída :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

No.. v mojej zásobárni sa nájdu veci od klasiky, cez country (Cash, Haggard, Greenhorns, Tučný) bluegrass (Scruggs, Fairchild, Křesťan) po obľúbené metalové veci ako Helloween, Blind Guardian, Iron Maiden, Finntroll. Aj nejaké tuc-tuc mp3 by sa našli (Technohead) ale v poslednej dobe počúvam toto: spievaný metal :Smile_glasses:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady je nějaká bezvýznamná statistika: http://www.last.fm/user/Z0l_tar

v poslední době jsem se zaposlouchal hlavně do neofolkovejch Death in June, geniální hudba. taky jsem dost přišel na chuť osmdesátkovýmu post-punku. jinak podle nálady, od divokejch žánrů jako crust, hardcore punk, různej metal až po klidný vody, blues, psychedelickej rock. občas nějakej ten soundtrack k filmu / ke hře, hip-hop, dub, reggae... prostě je toho strašný hafo, odjakživa jsem muzikofil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som sa na tom tiež zasmial ako neni to zle ale prislo mi to komické. Ja to mám tak že sa zafetujem do jednej pesničky alebo skupiny a to počuvam kim ma to neprestane bavit :D Ale inak normalnu hudbu ako. Sum41,Green Day,Mettalica,Aelstorn,Hammerfall,AC/DC,Eluveitie,Rammstein,Nirvana,WASP atd, atd, ale momentalne FETUJEM BRAND NEW SIN. Najviac som nafetovany z tohoto :

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...