Přejít na obsah

Co posloucháte?


Recommended Posts

No, tak když jsem si poslechl asi tak deset minut toho tvého "mnohem lepší", tak já tedy zůstanu u Led Manvilla a jeho EBM-industrial-synth mixů. Nechci ti kritizovat tvoje Bad Company ale pro mě je to jen veliká nuda.

 

No je to trochu hudebni antropologie :) Bad Company a Metalheadz prisli s lamanim beatu, a podle me jsou v tom asi nejlepsi dodnes (ale nejsem expert). Na vyvoj EBM to pravda velky vliv nemelo....

 

tak prihodim jeste ty Metalheadz, at mas co kritizovat. (z dnesniho pohledu je to skutecne zastaraly)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

z dnesniho pohledu je zastary i klasicky NYHC, napr. S.O.D. (kteri vlastne definovali zanr), ja je ale furt posloucham - ne z nostalgie - ale protoze je to furt dobry.

 

 

 

Doplnit vzdělání, pacholku nedbalej :) S. O . D . naskočili do plně rozjetého vlaku amerického i evropského hardcore. Pokud vůbec HC punkáči potřebujou nějakýho fotra, byli to Minor Threat a božský Black Flag... :) Ale i ti měli předchůdce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Páteček   :-D

 

Vyšla nová deska Eisfabrik. Naprosto skvělý, našlapaný synthpopík.  :thumbsup:

 

 

Skoukl jsem to vicemene vsechno a nechapu. Nena a 99 balonku je lepsi nez tohle! Kdyz elektronic music tak FLA nebo neco podobneho, kdyz pop tak treba Bowie, tuhle synth-pop zalezitost opravdu naprosto nechapu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skoukl jsem to vicemene vsechno a nechapu. Nena a 99 balonku je lepsi nez tohle! Kdyz elektronic music tak FLA nebo neco podobneho, kdyz pop tak treba Bowie, tuhle synth-pop zalezitost opravdu naprosto nechapu.

 

Njn, každý má jiný vkus. Nicméně srovnávat synthpop s Nenou je trochu mimo mísu. To by podle tebe nemuseli hrát třeba Depeche Mode nebo Project Pitchfork. Koneckonců i Ministry začínali v omdesátých letech jako synthpopová kapela, že.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...