Přejít na obsah

Co posloucháte?


Recommended Posts

Noty na neděli. V září čekají tuhle zemičku dva vražedné koncerty Slim Cessna´s Auto club, oužasného amerického ansámblu potácejícího se ouplně našrot jako totálně zlitej dřevorubec, co právě zabil svoji ženu mezi country, punkem, gotikou a bůhvíčím ještě. Jeden v Praze, druhej v tý vesnici na Moravě, co leží na konci dálnice, jak se to jenom... jo, Brno :D Kdopak se hodlá vyskytnout?

 

 

 

 

 

https://www.musicbar.cz/novinky/denversky-slim-cessnas-auto-club-se-vraci-po-2-letech-do-cr/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Noty na neděli. V týdnu jsem viděl dokument o Metallice, takže tak. Pro mně nejoblíbenější album od týhle už bohužel mrtvý kapely, která dnes vykrádá sama sebe, případně točí špatný desky. Ale plivat na ně nebudu, za první 4 alba jim patří ůcta, protože to jsou úhelný kameny thrash metalu a skvělý náhuly.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Noty na neděli. V týdnu jsem viděl dokument o Metallice, takže tak. Pro mně nejoblíbenější album od týhle už bohužel mrtvý kapely, která dnes vykrádá sama sebe, případně točí špatný desky. Ale plivat na ně nebudu, za první 4 alba jim patří ůcta, protože to jsou úhelný kameny thrash metalu a skvělý náhuly.

 

 

Nehazej Metallicu hned do zita, bude novy (samozrejme sebevykradaci) album, mozna to nebude tak spatny (jako posledni album Voivod):

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nehazej Metallicu hned do zita, bude novy (samozrejme sebevykradaci) album, mozna to nebude tak spatny (jako posledni album Voivod):

 

 

 

Černé album jakž takž ještě šlo, až na ty oplodňovací kraviny, z toho na mně dejchal kalkul jako prase, Load.. něco, ale velmi málo bylo OK, Reload neslyšel, St. Anger a Death Magnetic příšerný, nic dalšího krom jedný věci z tý symfoniky, kde jsem se začal tomu velkohubýmu humbuku smát po minutě už jsem ani nezkoušel. Nové LP.. uvidíme, za první 4 LP tomu šanci dám.

 

 EDIT: song jsem si pustil. Na větvi z toho nejsem. Náhul to je, ale nic, z čeho bych si kecnul na zadek. Uvidíme, co celé LP- až na jednu výtku, která, jestli se mi potvrdí, nebudu rád. Slabej, strašně slabej zpěv, to není Hatfield, jak ho mám rád- kde je to úsečný štěkání ? Nějak ztratil nátisk. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...