Přejít na obsah

Co posloucháte?


Recommended Posts

Noty na neděli. Už týden to do sebe rvu horem dolem, piju u toho kafe, hulím jednu za druhou, vařím, ležím, topím se v té hudbě jak Velkej Tim v močálu na útěku z plantáže. Spirituál, gospel, soul mixnutej s black metalem, černej majordom, bičování, aligátoři v bažinách, ledovej čaj v horkém podvečeru, děti barvy kafe se smetanou a smutný oči černých žen při pohledu na pana Johnstona, pěstitele bavlny, vlastníka stovek akrů a otroků, otce těch dětí.

 

https://www.youtube.com/watch?v=SQKoE3cfk2U

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Noty na neděli. Už týden to do sebe rvu horem dolem, piju u toho kafe, hulím jednu za druhou, vařím, ležím, topím se v té hudbě jak Velkej Tim v močálu na útěku z plantáže. Spirituál, gospel, soul mixnutej s black metalem, černej majordom, bičování, aligátoři v bažinách, ledovej čaj v horkém podvečeru, děti barvy kafe se smetanou a smutný oči černých žen při pohledu na pana Johnstona, pěstitele bavlny, vlastníka stovek akrů a otroků, otce těch dětí.

 

 

Sup s tim do Oblibenych polozek! To je zas material!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže broučani malé ohlédnutí za brutalem.

Středa- fakt jediný co mě zajímalo byl Mortal Cabinet. Já poprvé viděl živě Frantu Štorma a tím pádem vše kolem haslo.



Čtvrtek už byl nabitější. Hned dopoledne Liveevil, nákup triček a mikiny. Vše klape jako na drátkách, hurá na oběd a následný relax a čekání na večerní hodinu až bude Exodus, Gorija a Ministry.
Odpoledne v pohodě a já netušil co se strhne za pohromu...
Někdy před 19h se stavila kámoška s přítelem a že se jdeme podívat na nové místo kde kempují. A tady to začalo- neprozřetelně zanechala dva mužský a dvě flašky bourbonu :-D
Jak to asi dopadlo není nutno dále rozebírat. No prostě naráz byl pátek a skóre jen dvě kapely :-D

 

 

Pátek...hodnej a pajdající. Marná sláva, program mě opět zajímá až od večera.
Chvilku Obituary a pak se musím projít. Jinak to nejde. Coroner jen tak bokem a z jednoho prima místečka poslouchám Moonspell. Myslím, že druhá či třetí byla Opium 



Poté nastupuje Satyricon a Arch Enemy. Obojí paráda, ale vzhledem k tomu jak jsem rozbitej jedu to stylem. Čumím naživo, procházka a dokoukávám v Octagonu díky místí Brutal TV. Mezitím pocucávám tmavý Budvar, který je asi nejlepší co mohl Budvar letos na BA nabídnout.



Ještě zvládám chvilku na Die Krupps a belhám do spacáku.

 

Jede se do finále. Sobota.
Jednoznačně Agnostic  Front. Káplo mi to do noty jako nic jiného.  Takže celé vystoupení jsem viděl jak se sluší a patří.

 



Pak už jenom Behemoth a Destruction a hajdy na kutě, páč ráno v 5h budíček, balení a tradá domů.

 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...