Přejít na obsah

Co posloucháte?


Recommended Posts

Njn, jiná generace. Mě na tom zaujalo, že to má proti všem těm ostatním techno s.hitům alespoň nějaký nápad. 

Není v tom Satan, uznávám. :-D ...nebo je?

 

 

Ale tak zas .. to byl vtip :) Co se Pána temnot týče, ocituji Pánovo kladivo, tedy muže z nejpovolanějších: Bůh je teď náš sluha a Satan jakbysmet. Ty dva pacholci mně dávno pijou krev ! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Noty na neděli. Amíci Rosetta, post všechno, metal, hardcore, rock.. zajímavá vlna a kapela. Oni sami tomu říkají metal pro kosmonauty :)

 

 

 

To prvni album mi misty silne pripomina Gathering - How to measure planet. Ale nevychutnam si to tak, ten zpev je na me zbytecne ukricenej. Hudba ale vyborna! To druhy jsem jeste neslysel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Noty na neděli. Dnešní grindcore objev, space progres grind! Jako fanoušek sci fi jsem nemohl projít okolo- je to super ! :)

 

 

Zajimave od prvniho tonu! Silne mi to pripomina Pain Killer s Johnem Zornem v civilnejsi verzi, nejsou to nahodou ty samy lidi? (ty v tom mas prehled)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajimave od prvniho tonu! Silne mi to pripomina Pain Killer s Johnem Zornem v civilnejsi verzi, nejsou to nahodou ty samy lidi? (ty v tom mas prehled)

To určitě ne, tohle jsou mladý, myslím norský fousci- Zorn, Laswell i Harris už jsou polodědci :D Nicméně chválím ucho tvé, bo hoši jednoznačně přiznávají inspiraci Naked City :) Zajímavý je, co píšou k vlivům celkově a z toho asi povstává ta na první poslech zajímavost jejich muziky- že jejich grindcore nepovstal z mixu punku a metalu, ale 70´s prog rocku.

 

 

P. S . : Le Scrawl znáš? Grindcore míchanej se ska, swingem , easy listening music etc. ? Ne všechno od nich je pro mně poslouchatelný, někde je těch kravinek moc, ale " Snowblind " LP je paráda.

 

https://www.youtube.com/watch?v=4ByyFuaY-OI

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...