Přejít na obsah

Co posloucháte?


Recommended Posts

máme venku dvě CD :) hodím vám to večer na uložto, teda jeslti to tam už není...

 

 

Nic tomu Samímu dobytkovi neposílej, já ho naučil na Raised Fist a to prase se mi pak chlubí, že to na nich mazal z práce 140! Cjceš ho mít na svědomí? :D Navíc, ať si to koupí, krást muziku malým kapelám je prasárna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si trochu vylepšil pracovní místo. :-D

Reciever Onkyo (obstarožní ale super zvuk), dánské repro Eltax (dva basáky). Paráda!

 

Páteček :-D

 

Ty bedny vypadaj dobre a urcite i dobre hrajou! Ale ta stribrna barva na membranach.....ja bych to snad natrel na cerno :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky


Noty na neděli. Frantíci Peste Noire a jejich opus magnum " L'Ordure A L'Etat Pur " , to je bordel, plivance, syfilis, pohrdání vším, co je v moderní společnosti tolik uznávané, silně pravicové a nacionalistické smýšlení podané tak vtipným a chytrým způsobem, že se válíte smíchy a přece nemáte pocit, že je to jen sranda. Kdo jiný si v black metalu dovolí rozjet regulérní ska párty- fakt ! - kohoutí kokrhání- bodejť, jsou to přece Francouzi- namísto vokálu. Smutné kouzlení šansonu je vzápětí rozdrceno návalem heavy kytar, řevu & krkání, s. r. o. , a než se stačíte vzpamatovat, čumíte na disco kouli u stropu a zmítáte se v rytmu zpocenýho techna, do něhož Famine haleká něco, z čeho by kdejaká komise EU pro korektnost a rovnej banán pro všechny dostala psotník, průjem a ujímání. Na kilometry daleko z toho čumí schopnost do jednoho LP nacpat tolik materiálu a nápadů, že by to jiné kapele vystačilo na celou kariéru. Koncept je jasnej od prvního pohledu na obal, klasický obraz Ferdinanda Delacroix " Liberty Leading The People " je zpotvořen způsobem, který o smýšlení kapely říká vše. Elegance žabožroutům vlastní bůhví jak dlouho ať už v módě- koukněte na fotky kapely, to jsou super zjevy :), hudbě nebo literatuře se motá ouplně zlitá okolo, po tváři jí stékají chrchle, blije do rohu, slzy otírá rozervaným kombiné a v jasných chvílích hraje teskně na harmoniku, je jí moc smutno, vždyť ji před chvílí v rohu oklátil krutej úsměšek, ruce jí držela drzost a cynismus se tomu všemu smál.



 




Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele Joe a to jako u poslechu se válíš na podlaze :-D překopal bych to a zohlednil bych nějaké ty zákonitosti aby jsi využil plný potencionál

 

Je to podkroví (zkosené), zvuk se tluče o stěny. Nikdy z toho maximum v téhle místnosti nedostanu. Nicméně sám jsem byl překvapen, jak to v téhle místnosti hraje a to sedím s ušima půl metru nad repráky. Ladil jsem to celý den ale lepší místo v tomhle kamrlíku jsem nenašel. Je to co do fyziky úplně postavené na hlavu ale funguje to.  :yes:

P.S. Někdo tady psal o té stříbrné barvě, mají černé potahy, hliník není vidět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...