Přejít na obsah

Co posloucháte?


Recommended Posts

No ty vole, to bylo samý metal a teď tohle. Facepalm!

 

nevím jak souvisí metal s Gnarls Barkley, ale piš si co chceš :-D

 

jinak GB  jsou lepší než cokoliv cos sem ty kdy hodil, na dvou deskách toho vymysleli víc než třeba ty tvý Ministry za 20 let, co hrajou jeden song furt dokola

 

takže si poslouchej svůj industryjál (beztak nic jinýho neznáš) a nereaguj na mě. muck ***** :* jo vlastně znáš ještě ten metal, já zapomněl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, dobře, když chceš, tak si mysli co chceš. pokud si myslíš, že ta partička negrů ( o které nikdo, kromě tebe nikdy nic neslyšel) vymyslela za svoje krátké trvání víc než Al Jourgensen, je to tvoje věc (panebože!) ale jediný, kdo je tady za klauna jsi ty. Co se týče industrialu, o tom ty nevíš nic a já si u toho rád zůstanu.

 

P.S. I když jsem dlouho hledal, tak jsem nenašel nic, co by ti tvoji černouškové vymysleli nového nebo co by za to stálo. Obyčejná partička negříků. kterých jsou stovky. Yeaaaah!   :-D

 

1) kdybys na mě nereagoval, mohl bejt klid. já si tě do teď nevšímal

 

2) furt jsi mi nevysvětlil, co mají GB společnýho s metalem

 

3) zajímalo by mě, jak mohli vyhrát Grammy a spoustu dalších cen, když o nich nikdo nic neslyšel. jedinej kdo o nich nic neslyšel jsi možná tak ty, protože žiješ pod kamenem

 

4) co se týče industrialu, poslouchám ho občas (jen ten dobrej), protože lidem co ho poslouchaj furt jako ty to očividně leze na mozek

 

5) já nerozlišuju hudbu podle toho, jestli je interpret bílej, černej nebo žlutej, ale podle toho, jestli se mi hudba samotná líbí (což nepředpokládám, že by omezenec jako ty někdy pochopil). zrovna jsem měl náladu na Gnarls Barkley, tak jsem je sem dal, až budu mít náladu na metal, tak sem dám metal. v podstatě bych sem mohl dát cokoliv co poslouchám a stejně to bude lepší, než 95% věcí, co sem dáváš ty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) kdybys na mě nereagoval, mohl bejt klid. já si tě do teď nevšímál

 

2) furt jsi mi nevysvětlil, co mají GB společnýho s metalem

 

3) zajímalo by mě, jak mohli vyhrát Grammy a spoustu dalších cen, když o nich nikdo nic neslyšel. jedinej kdo o nich nic neslyšel jsi možná tak ty, protože žiješ pod kamenem

 

4) co se týče industrialu, poslouchám ho občas (jen ten dobrej), protože lidem co ho poslouchaj furt jako ty to očividně leze na mozek

 

1: Reaguju na všechno, co mě nějak zaujme nebo sundá

2. GB nemá s metalem nic společného, něco takového jsem taky nikdy neřekl, ale tvrzení, že za dvě desky vymysleli víc než Al Jourgensen za dvacet let mě prostě dostává.

3. Grammy vyhrála i Britnea Spears, cena jako Oscar. Prachy, prodeje....

4. Jedinej kdo někomu něco leze na mozek jsi ty, možná, kdybys poslouchal ten zatracovaný industrial, tak bys to pochopil.

 

:-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1: Reaguju na všechno, co mě nějak zaujme nebo sundá

2. GB nemá s metalem nic společného, něco takového jsem taky nikdy neřekl, ale tvrzení, že za dvě desky vymysleli víc než Al Jourgensen za dvacet let mě prostě dostává.

3. Grammy vyhrála i Britnea Spears, cena jako Oscar. Prachy, prodeje....

4. Jedinej kdo někomu něco leze na mozek jsi ty, možná, kdybys poslouchal ten zatracovaný industrial, tak bys to pochopil.

 

:-D

 

1) úžasný, příště se starej o sebe, dej si mě třeba do ignoru nebo tak něco, vadit mi to nebude, naopak

2) zvláštní teda že jsi reagoval "No ty vole, to bylo samý metal a teď tohle." furt mi uniká souvislost, já jsem dávám všechny možný žánry od tý doby co sem lezu, nikdy jsem sem nedával jenom metal 

3) já se taky nebavím o umělecký hodnotě tý ceny ale o tom, jak jsi napsal že o nich "nikdo nic neslyšel". o Britney Spears taky nikdo nikdy neslyšel?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přečti si to od začátku kdo začal reagovat jak *****. začne tady plácat něco o negrech bez nějakýho důvodu? mě se nelíbilo x věcí co sem každej den sere a nic jsem neříkal, a já si to od toho debílka mám nechat líbit? leda tak ****** zvysoka

 

tohle je naposled co sem něco píšu, užijte si tady džoův industriál 24/7

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přečti si to od začátku kdo začal reagovat jak *****. začne tady plácat něco o negrech bez nějakýho důvodu? mě se nelíbilo x věcí co sem každej den sere a nic jsem neříkal, a já si to od toho debílka mám nechat líbit? leda tak ****** zvysoka

 

tohle je naposled co sem něco píšu, užijte si tady džoův industriál 24/7

 

 

Marjá panno. Internetová uraženost je legrační.   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...